10 patarimų ir gudrybių, skirtų pilviems plaukams padengti

15 lapkričio 2018

Slėpdama žilus plaukus yra specialus mokslas. Žili plaukai yra sunku spalvą, nes jis linkęs būti ištvermingas ir dažų neturi mirkti lengvai. Nuo pasirenkant tinkamą spalvą, kad nuspręstų, ar padengti savo Grays namuose ar galvos į saloną, keletas patarimų, kurie padės jums naršyti savo galimybes.

Palaikyti sveikus plaukus

Žmonės, kurie niekada spalvos plaukus nerimauti, kad spalvos tai sukels žalos. Tai pagrįsta nerimą, tačiau vienas, kad jūs galite dirbti aplink.

Apskritai, jei esate susirūpinę plaukų žalą, jūs norite getyour plaukai spalvos profesionaliai, o ne bando TODO patys su dėžutė spalvos. Cheminė formulė pusiau nuolatinių vaistinė spalvų iš tikrųjų gali būti stipresnis nei tie, kurie naudojami salonuose.

load...

Dangos Grays namuose

Tai gali būti sudėtinga padengti iki žilus plaukus, nes jis linkęs būti užsispyręs ir ištvermingas. Tačiau, jūs galite nuspalvinti savo plaukus tol, kol esate pasirinkusios visiems-per spalvą, arba jei esate slėpdama savo šaknis. Tiesą sakant, dažymas savo Grays bus jums sutaupyti laiko ir pinigų.

Prieš jūs nuspręsite dažyti savo plaukus, užtrukti keletą dalykų, į:

Retušavimas šaknys save

load...

Jei bandote nuslėpti savo šaknis, kad auga pilka, turite keletą variantų.

Plaukų tušas

"Mascaro" buvo naudojamas 19 amžiuje vyrai ir moterys laikinai padengti keletą pilka sruogų. Technika mėgavosi 21-ajame century.The spalvos grįžimas yra laikinas ir bus išplauti, tačiau jis daro stebuklus, nes ji neveiks, jei lyja ar sninga.

Yra daug skirtingų prekės ženklų galima rasti vaistinėse bei internete ir keletas atspalvių yra. Spalva Oho Šaknis nuslėpti yra vienas, kad yra labai rekomenduojama.

Dantų šepetėlis ar tušas lazdelę

Jei turite keletą žilą galvą ant savo karūną, bet ne pakankamai, kad pateisintų visų per plaukų spalvą, galite tiesiog naudoti dantų šepetėlį ir dengtos plaukų spalva butelį. Dar mažiau Grays, švarus tušas lazdelė veikia puikiai.

Tiesiog panirti teptuką į dažų ir "šepetys" jį į savo žilą galvą. Vadovaukitės apie tai, kaip ilgai išlaikyti jį prieš pradėdami nuplaukite jį.

load...

Taikant spalvą su teptuku

Jei ketinate DIY maršrutą, apsvarstyti galimybę naudoti teptuku taikyti plaukų spalvą. Tai gali būti žymiai efektyvesnis nei antgaliu, kuris ateina su korpuso spalvos.

Savo knygoje "Eva Scrivo ant Grožis," Niujorko stilistas Eva Scrivo rekomenduoja naudoti teptuku smaigstyti spalvą į plaukų šaknis. "Taikant spalvą su antgalis neturi pačią jėgą ar trintį. "

Nurodykite geriausias spalvą

Plaukams, kuri yra daugiau nei 50 proc pilka, mano šviesos plaukų spalvą. Šviesiaplaukė atspalvis dažnai betterchoice nei eiti tamsoje. Kaip jis auga iš jūsų žili plaukai bus derinimasis su lengvesni plaukai, kadangi bus standout prieš tamsesnį atspalvį.

Jei turite mažiau nei 50 procentų žilus plaukus ir natūraliai tamsūs plaukai, bandyti likti taip arti savo natūralios spalvos, kaip įmanoma. Ne daugiau kaip dviejų atspalvių lengvesni arba tamsesnė yra safebet.

Priimant sprendimą tarp dviejų atspalvių, eiti su iš dviejų lengvesni. Tai lengviau eiti nuo šviesiai iki tamsiai, nei atvirkščiai, jei jūs nuspręsite, kad tai nepatinka.

Daugiau:

Plaukų atspalvių išvengti

Manhattan Kirpėjas Bet Minardi yra daugiau nei 60 ir spalvas jos žili plaukai. Ji rekomenduoja, kad moterys būtų išvengta tam tikrų atspalvių, nes jie iš tikrųjų gali padaryti jums atrodo šiek tiek vyresni.

"Kaip aš amžiaus, Radau, kad svarbu likti nuošalyje nuo juodos, itin aukso blond, ar bordo raudona. Šie tonai akcentas kiekvieną linija veido ", ji daugiau pasako žurnalas.

Raudoni Plaukai gali būti visiškai puošnus. Tai geriausia klijuoti su varis raudonos kaip šios nuostabios spalvos Minardi.

Touch UPS

Minardi pat camouflages savo pačių Grays naudojant specialų procesą, kad ji bendrai withMoremagazine.

"Aš spalva mano pilkos šaknys sepija rudos kas dvi tris savaites ir atnaujinti ilgio su Demi-glazūra, sako Minardi". Tada tris arba keturis kartus per metus, aš pabrėžti ir lowlight. Daugelis colorists atnaujinti išblukusias spalvas taikydamas tą patį spalvų formulę, šaknis galuose. Bet manau, tai žalingas. Jei esate labai pilka, šaknys turi nuolatinę dažų, bet likusi tik turėtų būti atnaujinami su demi-nuolatinis spalva, kuri atgaivina thetone bet lengviau ant plaukų. "

Paryškinimas padengti Grays

Žili plaukai gali išplauti savo odos spalvą, bet jūs galite pridėti aspektą ir kontrastą be pilnos dažų darbo. Jei jūsų plaukai yra mažiau nei 25 proc pilka, apsvarstyti gauti renginiai salone. Tai paprastai nėra somethingyouwanttotackle nuo jūsų pačių.

Klauskite yourcolorist apie pridedant renginiai su keliais lowlights išsibarsčiusios, o ne visa-per spalvos. Į spalva variacijos camouflages pilka gražiai.

Svarbiausi ir lowlights bus mišinys geriau su sidabru ir nereikalaus tiek daug korekcija. Viskas per spalva tik viena atspalvis yra nuobodus, kadangi atspalvių derinys gali pasirodyti daug daugiau gamtos. BALAYAGE yra puikus paryškinimas technika, daugelis moterų nori už gamtos išvaizdą, taip pat.

Dažymas, turintis nuolatinį dažų

Eva Scrivo sako, kad kai kurie stilistai pataria taikant pusiau nuolatinį plaukų spalvą daugiau nei plaukus, kad ji susilieja geriau. "Ar ne tai," sako ji. Pusiau nuolatinis dažų negali padengti žilus plaukus ir iš tikrųjų gali dažyti plaukus. Be to, kaip spalvų blunka, jis gali palikti geltona atspalvį apie žilus plaukus.

Dauguma colorists naudoti nuolatinį plaukų spalvą žilus plaukus. Ji siūlo daug geriau aprėptį nei pusiau nuolatinių dažais.

Jei ketinate DIY maršrutą, pabandykite Clairol Nice 'n Easy Root padažyti. Tai yra nuolatinis dažų, kad ateina daug atspalvių ir tai yra gana žemas amoniako, kuris gali pažeisti plaukus.

Laikas jūsų liesti langų

Dažymas žilus plaukus yra tiek laiko ir pinigų investicijos. Kaip dažnai jums reikia padažyti savo spalva priklausys nuo jūsų plaukų.

Jei esate 100 procentų pilka, tai geriausia spalva plaukus kas tris keturias savaites. Jei esate 50 proc pilka, galite ištiesti jį į kas penkias savaites. Šaknys reikės palietė iki kas aštuonias savaites arba kai reikia.

Mylintis savo žilus plaukus

Vis daugiau ir daugiau moterų nuspręsti leisti jų žili plaukai eiti natūralu ir priežastis skirtis. Daugelis moterų turi spalvingas pilka spalvos, o kiti nenori vargo ir išlaidų, iš slėpdama pilka. Kiti tiesiog nuspręsti, kad jie nori apkabinti gyvenimą kaip ji vystosi, raukšles, žilus plaukus, ir visi.

Žili plaukai yra gražus ir galite parodyti jį išjungti su pasitikėjimu. Jei nuspręsite eiti natūralus, atkreipti dėmesį į jūsų makiažas ir theclothes jums dėvėti tikrai galite pridėti prie savo stiliaus. Be to, renkantis madinga akinius yra puikus būdas projektuoti jaunatvišką požiūrį. Žinoma, jūs taip pat norite rūpintis savo žilus plaukus, todėl lieka gražus ir sveikas.

load...