10 plokščiųjų geležies sėkmės patarimų

9 lapkričio 2018

Jei negaunate rezultatų norite, kai jūs lygintuvo plaukus, tai gali būti ne geležies - tai gali būti jūsų būdas. Išbandykite šiuos 10 patarimų, butas lyginimas dėl lygaus blizgančio paviršiaus!

Pradėkite gerai apdorotų plaukų

Prieš net įjungti, kad plokščias geležies, paklauskite savęs, šį: yra mano plaukai gerai kondicionieriai ir sudrėkintas? Jei tai ne, sukite, kad geležis išjungti ir linkę plaukus pirmą kartą. Kartais, mes manome, kad geras šilumos Apsaugos nuo produktas turėtų padaryti visą darbą, bet tai nėra tiesa. Jūs turite padaryti savo dalį į įsitikinkite, kad jūs tik taikant tiesioginį šilumos plaukų Štai tokios būklės, ją apdoroti be daryti tolesnę žalą. Tik lygintuvo plaukai, kad buvo nuolat kondicionieriai ir prižiūrimi; kitaip, taikant šilumos sausoje, trapioje plaukai tik pratęsti neišvengiama - pagrindinis supjaustyti.

load...

Butas geležies švarus plaukai

Geriausias laikas plokščias geležies jūsų plaukai yra iš karto po naujo šampūnas ir kondicionierius seansą (ir giliai kondicionierius jei reikia). Jūs turite paspausti švarų plaukus; taikant šilumos plaukai, produktus ir purvą jis daro nieko daugiau, nei kepimo šiuos senus produktus ir purvą. Reikia liesti iki per savaitę? Butas geležies dar kartą, su minimaliomis šilumos, bet tai ją; vienodo lyginimo yra ne kiekvieną dieną.

Naudoti išlyginimo balzamo arba serumo

Po šampūnu ir kondicionavimas, taikyti švelninamasis balzamas arba serumą į plaukus. Tai padeda daug daugiau, jei jūsų plaukai yra cheminis-nemokamas, tačiau atsipalaidavęs ponios gali turėti naudos iš jo, taip pat. Ieškokite atspari drėgmei formules, jei jūs gyvenate klimato, kur drėgmės užpildytas oro daro garbanotas netvarka jūsų tiesinimo darbą kuo greičiau išeiti pro duris.

load...

Check out kai kurios rekomenduojamos balzamus ir serumai:

Naudoti šilumos protectant

Kai jūsų plaukai yra sausi, prieš jus lygintuvo jį taikyti šilumos protectant kiekvienam plaukų skyriuje. Nesupraskite supainiojo, nors - šilumos Apsaugos nuo padeda, tačiau net geriausias prekės ženklas nebus telpa šildyti, kad yra per didelis. Laikykis minimalios temperatūros, galite naudoti gauti gerų rezultatų. Nors daugelis lygintuvų pasiekti 450 laipsnių max, jūs neturite skriejikas tavo iki šio didelio, jei galite ištiesinti plaukus 340.

Check out dvi šilumos Protectant purškalai:

Venkite aliejus prieš lyginimo

Taikant natūralų aliejų po to, kai geležies yra gerai. Kartais jums reikia šiek tiek svorį po to, bet nereikia įdėti aliejų ant plaukų prieš paspausdami ją. Jūs nebūsite kad lengvas, bouncy išvaizdą jums po, jei jūsų garbanos yra padengtas aliejumi.

Daugiau:

Tik Butas Geležis sausiems plaukams

Už geriausią, ilgiausiai trunkančių rezultatus, tik lygintuvo visiškai sausų plaukų. Ar tai reiškia, kad jūs turite susprogdinti išdžiovinkite ją tiesiai pirmas? Nebūtinai. Jūs visada drėgnas gali apvynioti plaukus ir sėdėti po gaubtu arba variklio dangčio džiovintuvas, kol ji sausa - tai yra švelnesnis džiovinimas metodas ir vyniojimo technika išlygina plaukus kaip smūgis džiovinimo būtų. Jūs taip pat galite leisti savo plaukų išdžiūti, kol tai apie 80% sausos, o tada pūsti išdžiovinkite ją iš galo. Butas lyginimo plaukai tai ne visiškai sausas sukels jai garbanos iki.

load...

Eiti lėtai ir nuolat

Stenkitės ne lygintuvo, kai jūs skubate. Tai metodas, kuris reikalauja lėto, kontroliuojamą judėjimą, tačiau neleiskite geležies sėdėti vienoje vietoje dėl bet kokios trukmės laiką. Perkelti jį, tačiau neskubėkite ją. Pradžia kuo arčiau šaknų, kaip jūs galite ir patraukite geležies žemyn į vieną sklandžiai judesio. Jei skubėti per jį, jums gali tekti eiti per tą skyriuje vėl (ir vėl). Prisiminti: mažiau šilumos, tuo geriau. Padaryti vieną gerą perdavimą yra geriau nei padaryti tris ar keturis pusėtinas tie.

Be to, "šukos ar šepetys Chase" metodas daro stebuklus padėti ištiesinti (ypač natūralų plaukų) tik su vienu važiavimu. Tai taip paprasta, kaip veikia bauda ketera arba šernas šepečiu žemyn kiekvieno skyriaus ilgį, tiesiai prieš geležies. Šis metodas išlygina plaukus ir baigiasi prieš geležies paliečia juos, todėl neįtikėtinai aptakus spynos.

Reguliuoti temperatūrą, kiek reikia

Tiesiog todėl, kad jūsų geležies įkaista iki 450 laipsnių nereiškia kiekvienas plaukus dalis reikalauja, kad daug šilumos. Moterims su natūralių plaukų, sužinojęs, kad jie turi du ar tris skirtingas tekstūras ant vienos galvos gali būti šokas, tačiau tai nėra neįprasta. Jūsų karūna plotas gali būti curliest skyriuje, reikalaujantis didelio karščio, bet plaukai ant galvos šonuose gali būti tiesiau, todėl įjungti šilumą žemyn spaudžiant tą skyrių.

Geležies maži skyriai

Mažesni lygintuvai (1 1/2 colių arba mažesnis) yra geriau už sprendžiant maži skyriai plaukus. Stenkitės nespausti vienetų platesnis ar storesnis nei 1 colio metu. Jūs tai padaryti geresnį darbą tiesinimo visą skyrių, kai jūs neturite kovoti su per daug plaukų. Didelis, stambusis skyriai nebus ištiesinti tinkamai.

Wrap plaukus naktį

Dabar, kad jūsų butas lyginimas darbas yra baigtas, ne griauna visus savo sunkų darbą be nakties priežiūros! Wrap plaukus naktį ir padengti su šilko ar satino prieš miegą. Tokiu būdu, jūsų rytą rutina susideda iš šiek tiek daugiau nei atsižvelgiant plaukus žemyn ir šukavimas per ją. Jūs jau turite šiek tiek kreivė ir skysčių ne daugiau šilumos nereikia.

load...