11 dalykų, kuriuos jūsų šukuosena jums nepasakys

15 lapkričio 2018

Mes visi norime daug plaukų, ir ji pradeda su šukuosena. Galite atnešti nuotraukoje, arba aprašyti, ką norite savo šukuosena, kad "T", tačiau yra jūsų lūkesčiai naują išvaizdą lygiavertė tai, ką jūsų plaukai iš tikrųjų gali padaryti? Ar įžymybių stiliaus, kad jums jau coveting atitiktų laiko, kad jūs esate pasirengęs išleisti plaukus sumą? Čia yra 11 dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, ir taškų, kad jūsų stilistas greičiausiai negali pasakyti garsiai, prieš išvykdami į jūsų kitą šukuosena.

Didžiosios Plaukų trunka darbą. Atsiprašau.

Tam tikru lygiu, jei norite, kad jūsų plaukai atrodo gerai ji ketina imtis tam tikrą darbą. Nebent turite puikią plaukų, su dideliu kūno, gražus storio, ir absoliučiai jokių problemų kokia, jums reikės kažką daryti su savo plaukais, kad ji atrodytų kaip tą nuotrauką, kurią atnešė. Beje, aš esu gana įsitikinęs, kad minėtas puikus plaukai iš tikrųjų neegzistuoja.

load...

Staigmena! Įžymybės plaukus kaip jūs

Įžymybės gimsta kaip žmogaus, kaip jūs ir aš, su viena išimtimi, kai jis ateina į plaukus. Įžymybės samdyti komandas stilistai, naudoti plėtinius, perukai, Top-of-the-line plaukų produktų ir procesų, kurie kainuoti likimo. Nebent esate pasiruošęs mokėti tuos kainas rūšių, tai tikriausiai nerealu turėti sławna puikus plaukų kasdien.

Nori Wash and Go plaukus? Aš taip pat.

Tiesa, labai nedaug žmonių šioje planetoje turi plauti ir eiti plaukus. Daugelis žmonių ieško, kaip jie (kaip ir mergina, su kuria dirbate, kurio plaukai yra puikiai visą dieną), bet jie turi dirbti jį. Jie eksperimentuoti su teise šampūnas, gauti reguliarius kirpimo, išbandyti naujus stiliaus metodus, ir jie tikriausiai naudoti produktą į savo plaukais. Beje, mes visi slaptai nekenčia mergina su tobula visą dieną plaukai. Viskas gerai.

load...

Jums reikia naudoti plaukų priežiūros gaminiai

Jei nenorite naudoti produktą Jūsų plaukų, nereikia tikėtis, kad jūsų plaukai atrodys jums padarė. Ar kada pastebėjote, kiek produktų jūsų stilistas naudoja per savo šukuosena / Taršos? Jei jūs vis dar naudojate Panteen prov ir Aqua neto, atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl profesionalūs produktai yra pranašesni, ir tikrai padės jums pasiekti salonas plaukų kasdien. Esmė: naujos profesinės produktai yra nuostabus ir gali suteikti jums naują dėkingi už jūsų plaukai.

Naudojate šį produktą negerai

Tiesiog todėl, kad jūs naudojate produktą, dar nereiškia, jūs jį naudoti teisingai. Jei esate vienas iš tų merginų, kurios buvo naudojant tą patį produktą, kurį naudojote prieš 10 metų (tai gerai, jūs neturite pripažinti ją garsiai), atėjo laikas pokyčiams. Klauskite patarimo dėl savo produktus plaukų, ir įgyvendinti šias konsultacijas namuose. Jei jūsų produktas yra ne darbo, paprašykite apsikeisti savo produktą už kažką, kad bus dirbti jums.

Daugiau:

Pokytis yra gera. Priimti pokyčius.

load...

Jei jūs paprašykite naują išvaizdą, bet stiliaus jūsų plaukai taip pat, kaip jūs visada turite, jūs tikriausiai negali būti laimingas su savo plaukus anketa rezultatas. Tiesą sakant, tai tikriausiai atrodo jis visada darė. Šukuosena yra tiesiog pamatai, kad puikus išvaizdą. Stilius yra raktas. Paprašykite savo stilisto patarimo dėl tinkamai stiliaus naują pjūvį.

Jei iš pradžių jūs neturite sėkmės, bandykite, bandykite dar kartą

Practice makes perfect. Išbandyti naujus dalykus su savo plaukais ir vėl pabandyti juos, kai jums nereikia gauti jiems teisę pirmą kartą. Patikėkit manim, net Hairstylists labai sunku užpučia savo plaukus, ir tai užima šiek tiek įgūdžių išmokti susirangyti plaukus su lygintuvo. Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną, nei yra puikus plaukai.

Jūs esate klausia neįmanoma

Turi realius lūkesčius su savo plaukais. Jei esate pasirengę tik sudėti penkias minutes stiliaus į plaukų stilius, kuris turėtų reikalauti 30 minučių, tikėtis, kad jūsų plaukai atrodo, kad taip. Paprašykite savo stilisto, kad padėtų jums pasirinkti išvaizdą, atitinkančią pastangų, kad jūs esate pasirengęs įdėti ir kuris atitinka jūsų plaukų tekstūrą lygį.

Ilgi plaukai trunka daugiau darbo

Kuo daugiau plaukai turite, tuo daugiau laiko ji imsis, kad stiliaus. Kuris yra tikras pasipriešinimas, jei buvo "palaimintas" su juokingai storos plaukai, bet tai tik tiesa, kad jūs turite priimti.

Jūsų plaukai yra skirtingi dabar elgtis su juo

Salonas kėdė nėra laiko mašina. Plaukų pokyčiai per tam tikrą laiką, kaip mes amžiaus, kaip ir mūsų odos ir mūsų galo. Ji sucks, bet mes galime tik realiai dirbti su šiuo būklės plaukus. Kiek jums norėčiau turėti jūsų plaukai atrodytų taip, kaip tai padarė prieš 15 ar 20 metų, jums bus daug laimingesni, jei dirbate su tuo, ką turite, šiuo momentu, o ne sutelkiant dėmesį į tai, ką kažkada buvo.

Jūsų Kirpėjas nėra laimingas, jei esate laimingi

Jūsų Kirpėjas nuoširdžiai nori gerai atrodyti ir jaustis gerai apie savo plaukais. Jūs pareiškiate savo talentą, patirtį, įgūdžius, o jos gerą vardą. Mes nuoširdžiai pabrėžti apie savo plaukus, ir mes norime, kad jūs jaustis gerai apie tai. Mes siekiame Jums užtikrinti ją myli, pasakyti savo draugams apie tai, ir grįžti į šešias savaites su entuziazmu apie tai. Jei neturite tai patinka, pasitarkite su savo stilistas apie tai. Ir jei jūs darote tai patinka, pasakyk jai apie tai, taip pat.

load...