11 patarimų, kaip prailginti plaukus

11 lapkričio 2018

Vienas didžiausių mitų apie juodais plaukais, kad ji neauga arba auga greitai kaip kitų tipų plaukams. Visi plaukai auga an ½ colio per mėnesį vidutiniškai, bet tai, kaip jūs gydyti plaukus, kuri nustatytų, kiek jums išlaikyti. Kai kurios moterys prisiekiu vitamino schemas, vadiname Popping tabletes visą dieną, o kiti sumažinti savo plaukus pagal mėnulio fazes. Nėra Mumbo-Jumbo dalyvauja plaukų augimą. Visa tai reikalinga yra jūsų įsipareigojimas sveikų plaukų praktikos ir gydyti plaukus su TLC. Čia yra 11 sveikų juodi plaukai patarimų, galite naudoti augti plaukus ilgiau ir stipresnis.

Sekite sveiką gyvenimo būdą

Prieš mes į išorę, mes turime rūpintis viduje. Taip, ką valgyti, gerti ir kaip jūs gydyti jūsų kūnas turi įtakos jūsų plaukų efektas. Jums reikia valgyti pakankamai šviežių vaisių ir daržovių, gerti pakankamai vandens ir naudotis reguliariai savo organizmo bendrą sveikatą. Kadangi jūsų plaukai auga tiesiai iš savo kūno, kai jūs gydyti savo kūną Na, jūsų odos, nagų ir plaukų labui, taip pat. Žmonės, kurie kenčia nuo vitamino trūkumai ir nesveika mityba gali nukentėti nuo sausoje, lūžinėjantiems plaukams.

load...

Gauk reguliariai apdaila

Tai skamba priešingus jei norite, kad jūsų plaukai augs ilgesnis, tačiau apdaila padeda atsikratyti sausų, pažeistų ir padalinti galuose, kurie gali dirbti savo kelią iki jūsų plauko, todėl dar daugiau žalos. Apdailos apibrėžiamas kaip pašalinti ¼ iki ½ colio plaukų, nieko daugiau. Jei jūsų stilistas reikalauja, nupjaunant colių plaukai kaskart eiti į vizito, jūsų plaukai bus ne gauti ilgiau, todėl arba rasti specialistą, kuris supranta, kiek tiksliai plaukai jums reikia pašalinti arba išmokti kirpti plaukus sau. Priklausomai nuo chemikalų turite savo plaukų, taip pat savo kasdienybę, jums gali prireikti apdaila bet nuo kas šešias savaites iki šešių mėnesių. Kuo geriau rūpintis savo plaukų day-to-day basis, tuo mažiau dažnai reikės apdaila.

load...

Naudokite drėkinančius produktus

Nes juodi plaukai dažnai sausas iš prigimties, tai geriausia naudoti produktus, kurie pakeičia reikiamą drėgmę. Tai apima naudojant šampūnus ir kondicionierius suformuluotus sausai ir / arba pažeistiems plaukams. Šie produktai neturi ateiti griežtai nuo "etninio" plaukų eilėje, arba; daug mainstream ženklai, kad plaukų produktų įvairių tipų plaukams, nuo riebi išdžiūti.

Žemas manipuliacijos

Nėra reikalo susišukuoti 100 smūgių per naktį prieš einant miegoti. Tiesą sakant, tuo mažiau jums padaryti, kad juodi plaukai, tuo labiau ji klesti. Tai visų su kito žingsnio, apsaugos stiliaus, nes daugelis iš šukuosenos, kurios patenka į šią kategoriją tapti mažai manipuliavimo "DOS kai jie vietoje ryšius. Atminkite: tik todėl, juodi plaukai, ypač savo natūraliame būvyje, atrodo stiprus, tai yra trapi plaukų tipą, kad nėra gerai per daug tvarkymo.

load...

Naudoti apsauginius stilių

Kai jūsų plaukai yra tam tikro ilgio, galbūt norėsite nešioti palaidų visą laiką tegul visi žino, kiek laiko ji yra. Norite pajusti vėją pučia šen ir ten, bet dėvėti savo plaukus apsaugine stilių dažniau nei ne padės jums išlaikyti, kad tauriųjų ilgio. Apsauginės stilių išlaikyti savo galus - seniausias ir dažnai sausiausias dalys jūsų plaukai - iš trinasi į drabužius, pagalves ir automobilių sėdynių. Išlaikant šias baigiasi ir iš akių, turite į drėgmės plaukus poreikių ir išvengti sausumo, kuris gali sukelti gedimų. Apsauginis stilius taip pat taikoma nakties priežiūros; šilko ar satino Plaukų danga arba užvalkalas yra geriau už jūsų plaukai, palyginti su medvilne sveikatai.

Daugiau:

Stay away nuo karščio

Nors kartais lygintuvo ir garbanoti geležies naudojimas paprastai yra gerai (kol šiluma ne per didelis), turėtumėte sumažinti vėjelis kiek įmanoma. Pasirinkite šukuosena, kad nereikia remtis tiek daug šilumos, taip pat švelniai stiliaus metodus, pavyzdžiui, paslaptyje, šlapiomis rinkinių ir posūkiais. Per daug šilumos bus sausoje, lūžinėjantiems plaukams, kurie lengvai Breaks, todėl šiek tiek ne ilgio padidėjimą.

Naudokite tinkamus įrankius

Su visais kirpykloje įrankiai ir aksesuarai iš ten, tai gali atrodyti itin svarūs. Ką pirkti? Geriausi įrankiai ir priedai juodais plaukais dirbti su savo gamtos tekstūros. Jie netraukite jo, bet yra švelnus. Kai jūs prarasite mažiau plaukų įrankių ir priedų, tai daugiau plaukai jums neatsilikti nuo savo galvos. Plastikiniai ir mediniai geri medžiagos, ieškoti, o jūs tikrai turėtų vengti nieko su aštriais metalinių dalių. Platus dantų Šukos ir šernų šerių teptukai yra puikus pagrindinis, bet kai kalbama apie šilumos įrankiai, pasirinkti titano ar keraminių plokščių, o ne pigaus metalo.

Būklė, būklė, sąlyga

Tai yra labai svarbu turėti sveikus plaukus. Be dešinėje šampūnas ir kondicionierius, naudoti atostogos-in kondicionierių, taip pat. Jūs taip pat turite gerą giliai kondicionierius; naudoti mažiausiai du kartus per mėnesį. Gerai sudrėkintas plaukai yra mažiau linkę į sausumą ir lūžimo, todėl daugiau plaukų susilaikymas. Tai labai sunku per-būklę juodais plaukais, todėl nedvejodami kreiptis produktą jums reikia, kai jūsų garbanos jaustis sausas.

Relax atsargiai

Eiti, ir likti, natūralus

Jei šiuo metu atsipalaiduoti plaukus ir pamatyti lūžimo ir daug žalos, nuspręsti nutraukti cheminius procesus apskritai. Daugelis moterų iš naujo atrado savo natūralią tekstūrą po metų tiesinimo. Mokymasis dirbti su savo plaukais gamtiniam narė gali imtis priprasti; kai kurios moterys nežino, kas jų nekilnojamojo tekstūra yra panašus, nes jų plaukai buvo permed nuo vaikystės. Nors pjovimo išjungti visus savo atsipalaidavęs plaukų skamba paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, kad gauti ilgį, atsikratyti chemiškai apdoroto plaukai vienu metu, o ne apipjaustymas toli, kaip jūsų naujas augimas ateina, yra paprasčiausias būdas grįžti į savo šaknų , Jis taip pat veda prie mažiau lūžimo ir mažiau nusivylimas bendraujant su dviejų skirtingų tekstūrų.

Dėvėti švelnus stilius

Juodi plaukai yra ne taip sunku, kaip gali pasirodyti, todėl jums reikia pasirinkti stilių, kad apsaugotų savo trapią gamtą omenyje. Pernelyg stora ponytails ir sunkiųjų plėtiniai dėvimi ant ilgą laiką galiausiai bus lūžimo. Kirpykloje niekada neturėtų būti skausmingas! Pagalvokite: Būkite malonūs su savo Valsčiaus ir pasirinkti šukuosena pakeisti. Bobs, drėgnos rinkiniai, Pintinės, posūkiais ir plokšti posūkiais tik keletas švelnus šukuosenos, galite pabandyti, kad nebus pabrėžti savo kraštus, arba savo karčių pailsėti.

load...