12 nuostabių šukuosenų išilgai veido formos

15 lapkričio 2018

Nurodykite naują šukuoseną su anoblong veidą yra labai smagu. Nuo Bobs į petį ilgio kirpimo, turite daug gražių variantų.

Jūs pastebėsite, kad labiausiai glostantis stilius padaryti yourface atrodo trumpesnis, nei ji yra. Tai gali būti daroma įpilant vakarėliai, sluoksniais, arba tūris plaukus. Yra isplentyof įkvėpimas befound šiandienos karščiausi šukuosena dėvėti bycelebrities.

Elegantiškas Bobas

load...

Klasikinis Bob yra puikus pasirinkimas ilgų veidus. Tai sudėtingas atrodo, kad dirba su tiesia ir banguotus plaukus, nesvarbu, ar tai gerai ar storio. Išlaikant ilgis beveik iki smakro ir šiek tiek trumpesnis už nugaros, ji atkreipia dėmesį į savo gerai apibrėžtą kaulų struktūrą.

Tai Bob atrodo gražiai, be kirpčiukai, tačiau ji taip pat puikiai tinka bukas arba šalutinis valomas kirpčiukai.

Taisome-ilgis gauruotas Bob

Taisome-ilgis Bobs ir Shags idealiai tinka ilgo veido, nes jie sukurti iš pločio iliuziją. Šis sumažinimas yra daugiau dulkintis, bet ji taip pat turi iš bob jaustis dėl baigė ilgio. Tai puikus modernaus stiliaus, kuri gali dirbti moterims bet kuriame amžiuje.

load...

Tekstūra Bob

Dar daugiau interesų, paspartinti tekstūrą savo Bobas. Supjaustyti yra labai dramatiška, su super trumpais sluoksnių nugarą, vedančio į sluoksnius gerokai žemiau smakro priekyje. Kirpčiukai baigti išvaizdą ir tai puikiai vienas bet moteris, kuris turi storesnius plaukus, kad gali gaminti šį daug garsumą.

Peties ilgio su kirpčiukai

Kai kurie iš geriausių stilių ilgą susidūrė moterų sumažinti dešinėje maždaug pečių. Jeigu jūs einate bet ilgiau, jis gali atkreipti jūsų veidu žemyn. Pečiai yra saldus vietoje, puikiai subalansuoja savo veidą su noru išlaikyti ilgus plaukus.

Buki kirpčiukai su tiesūs plaukai

Kirpčiukai kokio stiliaus gali daryti stebuklus daro savo veidą trumpesnis nei ji yra. Jie paslėpti platesnį kakta, kurie dažnai ateina su šio veido formą, ir gražiai nupiešti visų dėmesį į akis.

load...

Bukas bangswith tiesūs plaukai yra puikus rungtynės, nors jie taip pat dirbti su banguotu plaukus.

Daugiau:

Tiesūs, ilgi Sluoksniai

Su teise šukuosena, niekas net spėti, kad jūsų veidas yra pailgas. Tai tikrai atveju šių ilgų sluoksnių. Tai puikus pasirinkimas, jei turite tiesesni ar prabangiau plaukus. Paprastumas taip pat leidžia jums žaisti su spalva, priimant bet kokį išryškina galimybę imtis centras etape.

Pečių ilgio su ilgais sluoksnių

Kitas glostantis stilius tiesūs plaukai, tai vienas palieka priekines sluoksniai beveik tol, kol pagrindinis kūno plaukų. Tai plovimas-and-go stiliaus su natūraliai tiesūs plaukai ir vienas, kad reikia plokščias geležies su banguotu plaukus.

Jei jūsų plaukai yra linkęs būti plokščia, galite naudoti plaukams formą suteikiančius produktus pridėti kūną. Taip pat galite apsvarstyti dažymas plaukus. Įdomu tai, kad dažų tikrųjų kategoriškus iki plauko folikulai, kurie gali greitai sukurti garsą.

Banguotas ir ilgai

Kuo ilgiau jūsų plaukai, tuo labiau ji bus prislėgti ilgą veidą. Šis sumažinimas yra ne per ilgas ir garbanos padėti pridėti plotis prie veido.

Ar jūsų stilistas supjaustyti sluoksniais pridėti pilnatvę ir neleiskite jam išretinti plaukus per daug. Su plonesni veido, jūs būsite laimingesni su visa apimtis galite gauti.

Peties ilgio su šoninėmis-valomas kirpčiukai

"Side-valomas bangsare fantastišką be jokių šukuosena pasirinkti. Kampas išyra didesnę Valsčiaus ir atkreipia akis į savo veidą. Su kai saldus, minkštas garbanos, gausite papildomą kiekį, kuris suteikia veidui labiau ovalo išvaizdą.

Storio ir banguoti

Pjovimo yourhair prie pečių yra taip pat puikus pasirinkimas labai storos plaukai. Tai ilgis, kad nebus prislėgti garbanos ar bangos ir lengviau rūpintis kiekvieną dieną. Juk paslaptis gražių plaukų yra išlaikyti ją sveiką, todėl viską, ką galite padaryti, siekiant išlaikyti, kad savo kasdienybę bus verta.

Oficialus šukuosena

Tai puikūs pasirinkimas oficialų šukuosena, nors tai nėra labai "iki". Tai todėl, kad jūs nenorite pridėti per daug garsą ant savo galvos, kai turite ilgesnį veidą. Traukdami plaukus atgal ir leisti ūselių įrėminti savo veidą, tai labai glostantis. Plius, jūs turite vertiname nepatogus intricacyof šį mazgą ant raudonų plaukų.

load...