22 įkvepianti trumpi kirpimai kiekvienai veido formai

15 lapkričio 2018

Kai jūs ieškote tocut savo ilgus plaukus trumpai ar norite atnaujinti savo trumpa šukuosena, tai gerai pasirinkti šukuosena, kad bus laižytis savo veido formą. Nesvarbu, ar turite apvalios, ilgas, ovalo, kvadrato arba širdies formos veido, ten bus stilių, kad puikiai atrodo ant jūsų ir kitų, kurie gali būti ne taip glostantis.

Geros naujienos yra tai, kad beveik kiekvienas tendencija dirbs su kiekvienu veido formą, jums tereikia gauti tinkamą supjaustyti. Pavyzdžiui, vokeliai paprastai nėra laižytis apvalaus veido. Tačiau, tai gali būti puikus, jei ištęsti savo veidą dėvėti trumpus kirpčiukai, kad klijuoti arba palikti juos gražus ir ilgai šalutinis nurašymas.

load...

Jūsų plaukai tekstūros klausimai

Jūsų plaukai tekstūros vaidina svarbų vaidmenį pasirenkant glostantis šukuosena taip pat. Plaukus tankis ir tekstūra gali diktuoti savo šukuosena, jūsų plaukų ilgį, ir kaip jūsų stilistas gabalai savo hair.Curly plaukus neveiks su visais trumpa šukuosena, bet nei bus super gerai, butas plaukai.

Nepamirškite savo asmenybės

Kai jis ateina į trumpų šukuosenų, ypač, jūsų asmenybė vaidina didžiulį vaidmenį. Pagalvokite apie tai, kas eina per galvą, kai jūs matote moters su struktūriniu bob ar edgy šukuosena.

Jūs tikriausiai artimųjų tam tikrą sprendimo Rūšiuoti pagal ja, ar ji jums patinka, ar ne. Daugelis automatiškai manau moteris su dideliu edgy pjūvis turi būti kietas, o moteris su struktūriniu Bob sudėtingesnės.

load...

Taip pat mano, kad trumpi plaukai linkęs atkreipti daugiau dėmesio nei ilgi plaukai. Jei jūs ketinate gauti platininį Pompadour, žmonės ketina pranešimas.

Visi veidai: Vokeliai

Pixie kirpimo buvę populiarūs kartu laiką. Nors jie paprastai yra trumpesnis ant viršaus, tendencijos buvo tendencingumo ilgiau sluoksnių. Tai suteikia jums daug daugiau laisvės stilių plaukus daugybė būdų.

Super trumpi plaukai nereiškia, kad jūs pakimba su monotoniška išvaizdą. Tol, kol jums išlaikyti plaukus ilgiau ant viršaus, galima nušluoti ją į šoną, sukurti gilus kelio dalis arba tiesiai žemyn viduryje, nurašymas jį atgal į Pompadour, ar susirangyti jį už bangos tiek. Su trupučiu ilgio, jūs galite pakeisti savo išvaizdą, kaip jums atrodo tinkama.

Geriausios Veido formos

Beveik visi vokeliai šukuosena atrodo puikiai ant ovalo formos, kvadratas, ir širdies formos veidus. Tai ypač stiliaus atrodo puikiai ant apvalios veido shapesbecause ji suteikia kampus, kurie vizualiai minkština veido anketa apvalumo. "Visi tie maži padėti pabrėžti skruostikaulius ir akis, tai beveik kaip jei statyti skruostikauliai su gabalo," sako stilistas Andrius Paulius Allure Magazine.

load...

Jei turite ilgą veidą, šis sumažinimas gali padaryti tai atrodo dar labiau pailgos. Siekiant išvengti, kad pridėti kirpčiukai savo vokeliai kad pakabinti žemyn per savo kaktos.

Geriausia Plaukų tekstūra

Tai ypač atrodo geriausiai veikia ūgio moterims, turinčioms banguoti ar tiesūs plaukai. Jei turite garbanotus plaukus, jūs vis dar galite dėvėti jūsų plaukai trumpi, bet jis nebus atrodo tai be retinimo ir tiesinimo aikštelė.

Visi veidai: minkštas vokeliai

Jei norite pridėti ilgas, storas šalutinį valomas kirpčiukai vokeliai, tai visiškai skiriasi išvaizda. Tai vienas taip pat veikia ant kiekvieno veido formos, ir tai puikus pasirinkimas, jei turite ilgą veidą.

Apskritai, stilius ofthis ypač šukuosena gali būti dėvimi moterų, bet kokio amžiaus, plaukų spalvos, ir veido forma. Tai labai gražus, atsitiktinis, ir profesionalus tuo pačiu metu. Ji taip pat palieka jus su kai ilgis žaisti su specialius renginius arba kai jūs tiesiog norite kažko naujo, be kelionės į saloną.

Banguotas, storas, tiesus ir švelniavilnių gyvūnų plaukų ketinate būti geras gabalo. Vienintelis Plaukų tekstūra ji tikrai neveikia labai garbanotais plaukais.

Visi veidai: stilingas kirpimas

Šis sumažinimas ant žurnalo redaktorius Joanna Coles yra Pasakų ant visų veido formų. Tačiau jis neveikia su visais plaukų tekstūros. Tai geriausia plaukus tai plonas ir tiesiai.

Didžioji dalykas, apie tai, kad ji atrodo tikrai gražus, kai ji plokščia. Iš kūno trūkumas yra kažkas, kad daugelis moterų su plaukelis spręsti, taip, kad ilgasis sluoksniai gabalo yra iš tikrųjų tobulas. Jūs taip pat gali kreiptis productand smūgis išdžiovinkite ją padidinti garsumą, kai reikia, arba tiesiog nešioti jį kaip plovimo-and-gostyle.

Visi veidai: garbanotieji Bob

Moterys su natūralių bangų ir garbanų neliktų iš trumpesnio kirpimo. Jūs negalite nori eiti trumpas, kaip vokeliai, tačiau jums gali būti suteikta dėvėti trumpesnį Bobas. Tai supjaustyti, kad puoselėja kiekvieną veido formą.

Šio stiliaus grožis yra tai, kad jis turi tik pakankamai ilgis atsipalaiduoti kai garbanos ir bangos. Priklausomai nuo jūsų ypatingą plaukų tekstūra, vyksta trumpesnis gali sukelti šiek tiek daugiau poufiness nei norėtumėte.

Visi veidai: aptakus Bob

Jei galvojate, kad vyksta trumpas ir kaip šis gabalas, jums pasisekė, nes ji būtų gerai dirbti visiems. Pjovimo Bob colio arba tiek žemiau smakro, minkština jawline ir prideda tik pakankamai kūną į šonus. Ilgi kirpčiukai atkreipti dėmesį į akis ir pusė dalis prideda apimties.

Vienas dalykas, reikia nepamiršti su trumpesnio plaukai yra techninės priežiūros dalyvauja. Netgi šiame ilgio, jūs tikriausiai norite gauti kraštais kas mėnesį arba tiek išlaikyti stilių. Kuo ilgiau jūsų plaukai, tuo daugiau laiko galite laukti tarp salonas vizitų.

Visi veidai: gauruotas ilgai Bob

Shaggy ilgai Bob yra vienas iš šilčiausias šukuosena ir ji turi daug garsenybių nupjovė savo ilgą spynos. Paslaptis šio stiliaus yra nerami galai. Tai yra netobula, bet ne visiškai Wezgłowie. Vietoj to, ji yra vytinta ir pirštų riesta fabulousness.

Dauguma moterų turi tam tikrą natūralų bangą savo plaukus ir šis gabalas leis jums parodyti jį išjungti su stiliumi.

Geriausi veido formų

Shaggy ilgai Bob veikia ant visų veido formų. It'sthe idealiai supjaustyti moterims su ilgais veidus, nes tai ne per ilgas ir ne per trumpas. Be to, kai jis banguotas, ji priduria, kūną į savo veidą pusių, todėl atrodo, kad platesnė nei ji iš tikrųjų yra.

Svabiausia minkštinimo kraštus, kai turite akimirkos veidą. Tai banguoti dulkintis puikiai veikia už tai.

Paprašykite savo stilisto minkštu kūginiu bob, hitai dešinę smakro. Kai stiliaus, įsitikinkite, kad Menkė jūsų plaukai toplay iki jos natūralų bangą. Taip pat galite pridėti tekstūrą, naudojant sausą šampūną aerozolių, tada plokščias geležies galuose.

Daugiau:

Beveik visi veidai: edgy vokeliai

Beveik kiekviena moteris, nesvarbu jūsų amžius ar veido formos, gali dėvėti thisedgy ir vėsioje versija vokeliai. Vienintelė išimtis ISIF turite ilgą veidą, nes iki viršaus gali padaryti veidą apimtis rodomas ilgiau.

Yra daug sluoksnių šiame supjaustyti ir tai labai lengva stiliaus kiekvieną dieną. Tai neturėtų būti tobula, todėl kuo mažiau daryti su juo, tuo geriau atrodo.

Beveik visi veidai: Bobs su kirpčiukai

Bobs yra viena iš labiausiai universalus trumpo ilgio gabalus. Jis veikia taip pat gerai withblunt kirpčiukai kaip ji withside valomas orno kirpčiukai. Šis smakro ilgio bobwithbangs gali Benice ant anyface formos, tačiau ji veikia bestwith ovalios, širdies formos, ir ilgas veido formų.

Ilgos, kvadratinių ir apvalių veidų: Didžiosios trumpos šukuosenos

Tai seksualus ir žaismingas supjaustyti veikia gerai natūraliai kvadratinių veido formą. Būtų malonu su ilga orround veido, taip pat.

Galbūt Jūs norite išvengti šios supjaustyti, jei turite širdies formos veido. Ilgai Bang hitai tiesiai ant smakro, atkreipdamas dėmesį ten. Tai funkcija, galite išmankštinti, nes prisitraukimai linkę būti pointier onheart formų.

Ilgos ir ovalios veidai: kuo trumpesnis dulkintis

Tai puikus trumpesnis dulkintis šukuosena, kad geriausiai veikia ovalo formos ir ilgi veido formų. Tūris ant kompensuoja labai ilgas sluoksnių, kurie yra super storas priekyje. Tai rėmeliai veidą puikiai ir hitai tiesiai virš smakro.

Šio išvaizdą shagginess yra Pasakų. Tai stilius, kuris gali dirbti ir dieną, ir naktį, ir ji turi tonų aspektą.

Ilgos ir ovalios veidai: rafinuotas Bob

Jei turite ilgą veidą arba ovalo veido, kad yra šiek tiek ilgesnis, mano sudėtingą bob kaip ši. Kampai parodyti stiprų žandikaulį ir ilgas sluoksniai pridėti šiek tiek judėjimo į Bob todėl nėra per boxy.

Ilgi kirpčiukai taip pat kaukė aukštą kaktą. Jūs galite paprašyti savo stilistas sumažinti sluoksnius jūsų akis ir skruostų.

Ovalo formos veidas: galite gauti funky

Jei turite ovalo veido, jūs galite dėvėti beveik jokio šukuosena, įskaitant trumpos. Funky sumažinimas yra perfect for you, jei turite už jį asmenybę. Moteris, kuri sporto šį plaukus prašo dėmesio ir tai yra labai drąsus ir seksualus.

Nuo kiekvieno galva yra skirtingos formos, taip pat, geras stilistas turėtų imtis tavo atsižvelgti, kai pjovimo edgy cut.After gale, jei jūs ketinate tai drąsus ir trumpas, jūs norite įsitikinti, kad ir atrodo gerai iš visų pusių.

Kvadratinių veido: Bobo stiprios žandikaulio

Jei turite akimirkos veidą, parodyti savo tvirtą žandikaulį su Bob, kad hitai jums žemiau žandikaulį. A Bob dirba su, o ne prieš, kaulų struktūros, "salono savininkas Rodney Cutler sakė Glo. Paprašykite savo stilisto už "baigė Bob", kuris yra trumpesnis už nugaros ir kampai ilgiau į priekį.

Širdies formos veidas: gražus ilgas Bob

Šio ilgo Bob ilgis yra puikus širdies formos veido. Kuo ilgiau bangos liko žemiau smakro, kuris minkština smakrą. Ji taip pat siūlo mažiau apimtis palei šonus, kur veidas platesnis, todėl labai Lieknėjimo.

Širdies formos veido: mielas ir garbanotas

Jei turite garbanotus plaukus, galite sėkmingai BREAKintegruotasis taisykles, kai jūs nuspręsite eiti trumpas. Nors tai dažnai rekomenduojama palikti garbanos ilgai, galite traukti ją išjungti.

Pavyko čia yra savo garbanas, bet gauti daug sluoksnių išpjautų sumažinti garsumą. Galite pamatyti jį geriausia gale, kur jis bus tikrai trumpas, bet sluoksniai skiriasi. Priekyje, garbanos natūraliai minkština stipresnį smakro, bet sluoksniai yra tik virš jo, o ne tiesiai į liniją.

Įrašyta kirpčiukai garbanos yra kita taisyklė jungiklis. Jis veikia gražiai, nors ir visa tai apie tuos sluoksnius. Pjovimo kiekvieną atskirą curl (paprastai, kai plaukai sausi), stilistas gali įrėminti veidą puikiai dera su tik keletą ūselių.

Širdies formos veidas: kuoduotieji kormoranai yra awesome

Puikiai tinka širdies formos veido, tai gauruotas, tačiau stiliaus, Bob iš tikrųjų dirbti bet veidą. Tai įdomu, nes volumeis pridėta tik iš vienos pusės dėka gilaus kelio dalis. Jos bangsdraw visą dėmesį, nes jie puikiai stiliaus ir virš antakių linija. Tai puikus kontrastas nerami dulkintis, kad sudarančioje jos likusius plaukus.

Apvalus veidas: atlenktos, šoniniai valomas kirpčiukai

Ant apvalaus veido, kampai iš ilgų, pusė valomas kirpčiukai kompensuoti kai apvalumo. Šis sumažinimas yra gražus pavyzdys, kaip gerai ji veikia. Pavyko išvengti pridedant toomuchvolume į yourface pusių, todėl geriausiai veikia withstraight plaukus.

Apvalus veidas: Chin-ilgis Bob

Paprastai moterys su apvalia veidai ragino likti nuošalyje nuo klasikinių bob, hitai teisę atthe smakro. Tai gali padaryti apvalus veidas atrodo apvalesnės. Bet tai gali atrodyti visiškai puošnus.

Tai vienas dirba dėl keleto priežasčių. Iki išsiskyrimo plaukus žemyn viduryje, jis patenka tarsi užuolaida, kad slepia kai apvalumo. Kai ji nusirito atgal už vienos ausies, tai dar labiau lieknėjimo ir bangos pridėti išsiblaškymas tiek. Jūs taip pat turite manyti, kad ji turi ilgą kaklą, kuris tai ilgis išryškina.

Rimta veido: puikus trumpas kirpimas

Glostantis supjaustyti moterims su ilgais veidus, tai vienas yra idealus, jei turite natūraliai pin-tiesūs plaukai. Jis turi daug tūrio palei pusėje kirpčiukai Apskrito veido. Ji taip pat gali dirbti moterims su storu, šiek tiek banguoti plaukai, ypač jei jūsų stilistas plonina jį šiek tiek.

Rimta veido: gauti kirpčiukai

Daugelis moterų su ilgais veido formų turi aukštą kaktą. Galite sumenkinti jį tiesiog gauti kai kirpčiukai supjaustyti savo stilių. Nesvarbu, ar jūs einate su bukais arba šalutinis valomas kirpčiukai, keli kuokštai ar storesne stiliaus, jie gali daryti stebuklus šukuosena įvairovė. Be to, vakarėliai taip pat gali užtrukti kelerius metus nuo savo išvaizdą.

Rimta veido: garbanos ir bangos pridėti plotis

Kitas elementas, galite apsvarstyti, jei turite ilgą veidas pridedant arba žaisti iki bangas. Nesvarbu, ilgis, banguoti ar garbanoti plaukai bus pridėti plotis ant veido ir kad ji atrodo šiek tiek trumpesnis nei ji yra. Klasikinis kampu Bob yra puikus supjaustyti, nes tai veikia su visais plaukų tekstūros ir gali būti banguoti, kaip norite bet kokiai progai.

load...