4 būdai, kaip žinoti, ar jūs einate plika

11 lapkričio 2018

Tai pokalbis, kad niekas nenori turėti - I am going plikas? Gaila tiesa yra ta, kad dauguma vyrų patirsite vyrų modelio nuplikimas tam tikru gyvenimo laikotarpiu. Kai nuplikimas prasideda ir kiek Plaukų mes prarasti paprastai remiasi genetika. Ir nors 9 iš 10 prisipažinti, kad nuplikimas yra kažkas, kad jie rimtai susirūpinęs, daugelis vyrų nesiimsime veiksmų, o dar yra laiko.

Su plaukų slinkimo problema yra ta, kad ilgiau laukti, tuo sunkiau yra pakeisti žalą. Jei pradėti gydymo programa teisę, kai jūsų Valsčiaus pradeda plikti, jūs turite didesnę galimybę įsikibęs savo plaukus. Kai jūsų plaukai visiškai iškrito ir visi jūsų folikulų mirė, jūs praleidote savo galimybę su kai kurie iš populiariausių ir ekonomiškiausių būdų rinkoje.

load...

Taigi, kaip jūs žinote, kai atėjo laikas imtis veiksmų? Paimkime bent kai kurie iš labiausiai paplitusių požymių nuplikimas išvaizdą.

1. Jūsų plaukai iškrenta

Tai gali skambėti savaime suprantama, tačiau daugelis žmonių nepastebi pernelyg paplitimą. Dalis priežasties yra todėl, kad mes linkę prarasti apie 100 plaukų sruogų bet kurią dieną, atsiradusiems dėl įprastinio praliejimo, tačiau kai kurie vaikinai tiesiog nenorite susitaikyti su tuo, kad jų plaukai yra retinimo. Taigi, tik todėl, kad jums rasti daug plaukų gulėti apie pora nebūtinai reiškia, kad jūs ketinate plikas. Tačiau, kai jūs pradėsite pastebėti daug plaukų ant jūsų pagalvių užvalkalai, įstrigo jūsų šukos ir šepečiai, arba sėdi prie savo dušo apačioje, tai gali būti laikas pažvelgti į plaukų slinkimas gydymo programas.

load...

2. Jūsų galva niežti

Kai kuriems žmonėms, niežtintis galvos gali būti plikimo ženklas. Nors tai nėra tiesiogiai susijęs su vyrų modelio nuplikimas, niežtintis galvos galėtų būti susieta su kitomis dermatologinių susirgimų, pavyzdžiui, psoriazės arba dermatito. Priežastis, kodėl tai yra susiję su plaukų slinkimas yra ne dėl pačių sąlygų, bet kaip tu reaguoji. Pernelyg trina, braižymo ir šepečiu savo galvos gali padaryti nepataisomą žalą į savo plaukų folikulų laikui bėgant. Jūsų geriausias veiksmų planas yra apsilankyti pas gydytoją, kuris gali padėti jums rasti gydymą Jūsų būklė, kitaip, jums gali baigtis braižymo plaukus toli - gana pažodžiui.

3. Jūsų Valsčiaus traukiasi

Valsčiaus nuosmukis yra didelis ženklas galimo nuplikimas. Deja, tai taip pat yra vienas iš tų dalykų, kad daug vaikinai tiesiog ignoruoti, kuri yra liūdna manyti, kad jie galėtų potencialiai pakeisti poveikį, jei jie ėmėsi veiksmų. Jūs tikrai pradeda pastebėti, kad jūsų Valsčiaus traukiasi kai susišukuoti ir jis tiesiog yra ne stilius, kaip jis naudojamas - ta kryptimi, kad jūs Comb jis neveikia taip gerai, kaip tai padarė praeityje. Vienas iš labiausiai paplitusių požymių Valsčiaus nuosmukio yra plaukų aplink šventyklos retinimas. Ir dauguma žmonių, šis modelis toliau plinta per tam tikrą laiką, kol jis palieka jus su M formos Valsčiaus.

Daugiau:

4. Jūsų galvos yra pastebimai matomas

Ar naudojote turėti storą rinkinį plaukams, kuris apėmė savo galvos kaip Amazonija? Pora metų atgal, tikriausiai galėtų jau šlapias ir šepečiu plaukus ir vos matyti jokio galvos odą. Tačiau šių dienų, suteikiant sau menkiausio dalis atskleidžia savo odą! Tai todėl, kad jūs praradote didelę sumą plaukų ant jūsų galvos viršuje, ir yra tikimybė, kad jūs ketinate toliau prarasti daugiau plaukų nei laiko, kol jums pradėti kurti plikas dėmės.

load...

Kitas dalykas, apsvarstyti, yra, ar jūsų galvos vis sunburned. Kaip jūsų plaukai plonina, jūs prarasite daugiau ir daugiau, kad apsauga nuo saulės UV spindulių. Porą metų atgal, galbūt galėjome praleisti visą dieną paplūdimyje nesirūpindami deginimas jūsų galvos viršuje, bet dabar jūs turite dėvėti skrybėles arba įdėti saulės. Tai, nes jūs prarasti savo plaukus.

Paruošta užkirsti kelią plaukų slinkimas?

Dabar, kad žinote, šiek tiek apie tai, kas ieškoti, atėjo laikas padengti keletas būdų sustabdyti vyrų modelio nuplikimas plisti. Dėl užkandžių, neleiskite sau tapti pabrėžė ir nusiminusi apie plaukų slinkimas. Tai kažkas, kas atsitinka, kad geriausia mums, ir laimėjimų medicinoje, galite išsaugoti savo galvos plaukais nesulaužant savo banką.

Didžiausia problema aplinkinių vyrų modelio nuplikimas ir plaukų slinkimas yra ne artėja veiksmingų gydymo planus, tai nežinojimas ir dezinformacija plūduriuojančius aplink. Jūs nustebsite, kiek vaikinai jaučiasi bejėgiai, kai jie pastebėsite nuplikimas požymiai. Jie jau buvo pasakyta, kad homeopatiniai "gynimo", kaip trina Juodieji pipirai ir obuolių sidro actas ant savo galvos bus išgydyti juos nuo jų nuplikimas - tai nebus! Bet tai nereiškia, kad jūs turite sutikti, kad jūsų plaukai iškrenta. Yra įvairių moksliškai įrodyta gydymo metodų, kurie praėjo medicinos bendruomenės kontrolę ir yra perspektyvių sprendimų nuplikimas įvairovė.

Du iš populiariausių vaistai nuo nuplikimas yra minoksidilio ir finasteridas. Abu gali būti naudojami kartu ir gali sėkmingai užkirsti kelią plaukų slinkimas nuo blogėja į vyrų balsų dauguma. Turint tai sakė, nėra vienkartinis fix vyrų modelio nuplikimas - jei ten buvo, mes būtų matyti kiek mažiau nuplikimas vyrai vaikščioti aplink! Pradedant gydymo schemą, svarbu, kad jūs suprantate, kad rezultatai užtrukti. Jūs tikriausiai nebus pradėti matyti iki kelių mėnesių poveikį į gydymą, ir net tada, jums reikia įsipareigoti ilgalaikio naudojimo, siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate optimalius rezultatus.

load...