4 dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš nupiešdami savo plaukus (prevencija)

13 lapkričio 2018

Nenuostabu, kad keli profesionalūs stilistai rekomenduoja suteikti jūsų pačių spynos pjaustyti. Galų gale, "didžiausias pavojus yra tiesiog, kad jūs nežinote, kaip pasiekti norimų rezultatų," sako Kiki Fotiadis, stilistas ne Elan Sassoon piktograma kirpykla Newton Center, MA. Bet jei jūs ketinate santykinai paprasta apdaila, kas pasakyti, jūs negalite suteikti jai pabandyti? Iš sutaupyti laiko ir pinigų, idėja gali labai gerai padaryti rizika verta. Bet prieš jums pasiimti tuos žirklės, Skaitykite toliau ir sužinokite, ką profesionalai norite ryžtingų DIY ERS žinoti.

1. Jūs privalote turėti tinkamus įrankius.

Įsitikinkite, kad turite puikią-dantytų šukos, purškimo butelis pripildytas vandens, didelis veidrodis, ir rankų veidrodis norėdami peržvelgti visus jūsų galvos kampus. Ir, svarbiausia, visada naudokite profesionalios kokybės žirklės. "Tipinis Buitinė žirklės nėra pakankamai aštrus ir sukurs Split baigiasi," sako Nikolė Hitchcockas, stilistas ir Novato, CA.

load...

2. Pradėti mažas

Tai faktas: Kai jis ateina į pjovimo plaukus, nėra "anuliuoti" mygtuką. Juolab priežastis pradėti su mažais skyriuose ir sumažinti daugiau, tik jei tai būtina, rodo Lana "Grand A London- La pagrindu stilistas. Pradėti su drėgnu plaukų gauti geriau kontroliuoti, ji rekomenduoja, tada susišukuoti žemyn, dalis jį per vidurį nuo kaktos į galą; tada pareikšti abiejų pusių jūs tiesiog prasiskyrė į priekį, prie krūtinės. "Naudojant pirštais kaip vadovas, supjaustyti tiesią liniją. Šis metodas duos jums lenktas / apvalią išvaizdą nugaros." Ji priduria: "Dėl Planko kurie kas 2 iki 3 mėnesių, supjaustyti apie pusę colio colių". Jūs visada galite padaryti antrą perdavimą, jei jis turi būti trumpesnis. (Po savo supjaustyti, palepinti savo plaukus su šiuo avokado medaus plaukų kaukę.)

Daugiau:

3. Saugokitės kirpčiukai

Jei esate pasiryžę sumažinti savo vakarėliai, ką padaryti, eikite lėtai, Hitchcockas sako. "Twist savo kirpčiukai ir pakelti plaukus tiesiai iš galvos", sako ji. "Tada nukopijuokite į jį, o ne bando sumažinti tiesią liniją. Priešingu atveju jis greičiausiai jums nepavyks siaubingai ir galų gale atrodo kaip vaikas. Vietoj to, eiti tekstūros Plonas išvaizda-tai lengviau pasiekti." Jei tai skamba per daug sunku, mano, skambina savo vietos salone, nes daugelis nemokami apdaila jūsų kirpčiukai.

load...

4. Uždarykite o jūs priekį

Vista kelis plaukelius, kurie gali būti padalinta į dalis arba apipjaustymas kirpčiukai yra vienas dalykas, bet jūs galite tiesiog norite sustoti, jei nesate tikri, kad jūs galite suteikti sau padoraus sumažinti. Ir, jei atsitiktų gauti šiek tiek žirklinis laimingas ir rezultatas yra crazy netolygus stilius (arba jos nebuvimas), nepanikuokite, ragina garsenybė stilistas Peteris Lamas. (Pabandykite vieną iš šių viršų kirpimo, kad imtis 10 metų nuo savo išvaizdą.) "Padaryti paskyrimą kuo greičiau apsilankyti profesionalios plaukų stilistas," sako jis. "Paaiškinkite, kas atsitiko ir apibūdinti išvaizdą einasi už. Jūsų stilistas galėtų apsisukti savo grožio liapsusas ar duoti jums naują stilių jums patinka."

load...