5 ženklai atpalaiduojanti, kenkia plaukams

9 lapkričio 2018

Daugelis moterų myli išvaizdą ir paprastas stiliaus jie prilygina atsipalaidavęs plaukų. Vietoj kovos drėgmę su spaudos ir curl, jiems patinka ištiesinta garbanos, kad sustabdyti, kad taip. Nors gerai prižiūrimi Relaxer gali suteikti universalumą ir lengviau priežiūra, blogai padaryta Relaxer gali sukelti nepataisomą žalą. Deja, kai kurie iš įspėjamųjų ženklų priimami kaip taškų už kursą. Jei Jums pasireiškė bet kuris iš toliau nurodytų gydymo metu ar netrukus po ReLaxEr gydymo, jums gali būti kenčia žalą į savo plaukus ir / ar galvos odą.

Pagrindinis ReLaxEr rinkiniai siūlome už prieinamą kainą ir patogumą, bet ir pakviesti kambarys klaidų. Net profesionalūs stilistai gali padaryti klaidų, kai jis ateina į taikant cheminių medžiagų. Geriausias būdas išvengti ReLaxEr žalą (ir galimą plaukų slinkimas), yra apsilankyti patikimą Pro kuris juos prizai jūsų plaukų ir galvos odos sveikata aukščiau kas nors kitas. Kitaip, ten rizika, kad jums pasireiškė bet kuriuos arba visus šių problemų.

load...

Degimo

Kai kurios moterys mano, kad "grožis yra skausmas", bet tai neturi būti tiesa. Tai tikrai neturėtų būti taikoma deginimo pojūtis kai kurios moterys jaučiasi iš ReLaxEr chemikalų. Nemanau, kad skausmas būna tik tada, kai Relaxer liko per ilgai. Jūsų galvos gali būti jautri tam tikru formavimo ir paliekant jį net minimalaus laikotarpį gali sukelti stiprų skausmą.

Per daug moterų laukti nudegimo, tikėdami savo plaukus pavyks tiesiau tuo ilgiau chemikalų likti. Daugeliu atvejų, kaulų tiesūs plaukai tiesiog overprocessed. Ignoruojant laiką instrukcijas yra receptas galimos ir nuolatinės katastrofos. Kai tik pajusite dilgčiojimą iš ReLaxEr taikymo, nuplaukite ją dideliu kiekiu vandens. Įsitikinkite, kad jis drungnas, kad jūs neturite patirties dar daugiau deginimas. Dar geriau, nereikia laukti relaxer į "dilgčioja." Degimo nėra normalu.

load...

Opos ant galvos

Kartu su deginimas, Jums gali pasireikšti opos ant savo galvos tik gavus žalingą relaxer. Kai kuriais atvejais, opos gali sunktis skysčių ir / arba "krastas" baigėsi. Tai rimtas ženklas žalą, kuri gali sukelti infekciją ir / ar nuolatinį plaukų slinkimas.

Vėlgi, galbūt kurti opos dėl reakcija į chemines medžiagas, nesvarbu, kiek laiko jie lieka ant jūsų galvos. Jums gali būti alergija ar relaxer gali būti žemos kokybės (dar viena priežastis, norėdami pamatyti stilistas, nes jie turi profesionalių produktų savo žinioje). Bet Relaxer, kuris sukelia pertraukos odos nuėjo per toli.

Daugiau:

Skiedimas

Ploni plaukai yra kartais neišvengiama, tačiau paprastai tik tais atvejais, genetikos ar gamtos senėjimo. Kai kurios moterys kamuoja švelniavilnių gyvūnų plaukų, dėl paveldimumo, tačiau kiti kenčia nuo retinimo plaukų nuo ReLaxEr žalą. Overprocessing yra pagrindinė priežastis, dėl plaukų retinimo. Toliau taikyti chemines jau ploni plaukai arba pažeisti folikulai gali galiausiai sukelti nuplikimas. Vietoj bando atsipalaiduoti plaukus kaip galima tiesiau, kurios dažnai veda šlubuoti garbanos, kad nelaiko stilių gerai, supjaustyti laiką jūs paliekate relaxers ant. Turėsite daugiau kūno ir apimtį, ir sumažinti žalos galimybę.

load...

Lūžimas

Jei atrodo, kad jūsų plaukai neauga, tai įmanoma, kad tai kad tuo pačiu kursu (arba greičiau nei) ji auga. Nebent turite patikimą ir patyrusį partnerį, siekiant padėti jums pritaikyti relaxer, tai sunku padaryti gerą darbą savo pakaušį. Sutapimas yra bendras ir veda prie lūžimo.

Nustatyti lūžimo yra ne visada lengva, nes mes paprastai barsto plaukus kiekvieną dieną (nors tarp 50-100 yra įprasta). Jei jūs nuolat rasite trumpus plaukus gulinčius po stiliaus, tai tikriausiai lūžimo vietoj praliejimo. Kartu su atsipalaiduoti, jūs gali patirti daugiau lūžimo, jei norite įtraukti vėjelis savo priežiūros rutina.

Sausumas

Relaxers skirtos laužyti disulfido obligacijas plaukus, todėl pagal savo pobūdį, jie gali sukelti žalą. Kadangi plauko patiria tokį pakeitimą, tai silpnesnis nei sveikų, natūralių plaukų (visi natūralių plaukų nėra sveika). Tai nėra taip lengva laikyti ant drėgmės, todėl sausumas dažnai rezultatas. Įdėti į tai, kad atsipalaidavęs moterys dažnai likti nuošalyje nuo vandens iki kito jų šampūnas ir būklė sesijos, ir tai aišku, kad chemiškai ištiesinti plaukai gali ne gauti visą drėgmę, ji turi.

Tai, savo ruožtu, veda prie sausumo. Naftos sheens, purškalai ir losjonai ne iš tikrųjų pridėti drėgmę; jie skirti laikyti jį, bet plaukai turi būti drėgna, prieš pridedant produktus. Priešingu atveju, jie tiesiog sėdi ant plauko ir padeda išlaikyti drėgmę baimėje.

load...