6 būdai, kaip pašalinti pilvo plaukus: privalumai ir trūkumai

10 lapkričio 2018

Nesvarbu, ar esate vyras ar moteris, kai kurie iš mūsų nenorime, kad mūsų pilvo plaukus. Jis gali būti tamsus ir negraži ir niekas nenori apie tai kalbėti. Kai turi daug ir kitiems, vos už kelių sruogų, bet visus tuos plaukus galima pašalinti vieną ar kitą kelią. Štai keletas būdų, kaip atsikratyti tos nepageidaujamos pilvo plaukus, net visam laikui.

Skutimas

Naudojant kai skustuvo rūšiuoti yra vienas iš seniausių formų plaukų šalinimas. Yra įvairių tipų skustuvai iš Tod ėl iš padėkliukų, vadovas tie su kasetėmis, elektros ir dvigubo krašto.

Depiliacijos (plaukų šalinimo kremai)

load...

Dažniausiai šie produktai ateiti kremo pavidalą, bet taip pat galima rasti, kaip želė. Losjonai, ir purškimo programų.

Priešpilnis

load...

Dervos pagrindu pagamintas produktas, vaškavimas randamas daugelyje salonas ir SPA meniu, kuris plinta per plaukus ir tada pašalinti. Jei mieliau sutaupyti pinigų, jūs turite savo pasirinkimą daug komplektų daryti veika namuose.

Daugiau:

Cukrumi

Cukrumi turi dvi formas: pastos ir gelį. Pasta pašalina plaukus augimo kryptimi, o gelis priešinga kryptimi plaukų ekonomikos augimą tas pats, kaip ir vaškavimas.

Plaukų šalinimas lazeriu

load...

Lazeriniai ir kitos šviesai pagrįstą technologiją, IPL (intensyvios impulso šviesos) dirbti panašiai kaip pakenkti plaukų folikulus.

Neturite lengvesni odos ir tamsių plaukų? Patikrinkite mane sklandžiai.

Elektrolizė

Jei norite, kad jūsų skrandis Plaukų visiems laikams, tai yra geriausias būdas eiti.

load...