Ar plaukų persodinimas yra geriausias plaukų slinkimo sprendimas?

11 lapkričio 2018

Kai dauguma žmonių girdi žodžius "Plaukų transplantacija", tam tikras vaizdo pasirodo į savo proto: klastotė, "pluggy" ieško plaukai tai akivaizdu iš kosmetikos procedūra, o ne fizinis Valsčiaus rezultatas.

Deja, plaukų persodinimas turi blogą reputaciją. Tai yra todėl, kad iš senų, 1980 "plaukai Plug" procedūrų, kurios transplantuotų plaukus į kištukai kelių folikulų ir sukūrė neįprastą, nenatūrali atrodo Valsčiaus.

Realybė yra tai, kad šiandien Plaukų transplantacija technologija leidžia jums pridėti storio plaukus ir užpildyti traukiasi Valsčiaus be netikras, plug-kaip atrodo vyresnio amžiaus gydymo.

load...

Tačiau, plaukų persodinimas nėra stebuklų, ir vis dar yra potencialūs praradimas, kad jūs turėtumėte žinoti.

Šiame vadove mes paaiškinti, kaip modernus Plaukų transplantacijos darbą ir tai, kaip jie gali būti naudojami užpildyti savo Valsčiaus ir pakeisti iš vyrų modelio nuplikimas poveikį. Mes taip pat apima ir plaukų transplantacijos praradimas ir paaiškinti, kaip kai kurie iš procedūros apribojimų gali turėti įtakos jums.

Jei esate svarsto gauti plaukų transplantacijos, žemiau informacija gali padėti jums priimti labiau pagrįstą, pasitikintys sprendimą apie tai, ar procedūra yra tinkamas variantas jums.

Kas yra plaukų transplantacijos?

Plaukų transplantacija yra kosmetikos procedūra, kuri apima derliaus plaukelius iš tam tikros dalies savo galvos (vadinamą "donoras svetainė") ir juos persodinti į kitą dalį savo galvos.

load...

Trumpai tariant, gauti plaukų persodinimo tai atsižvelgiant plaukus nuo sričių savo galvos, kad nebūtų paveikti vyrų modelio nuplikimas ir perkelti jį į sritis, kurios yra retinimo ar plikas.

Plaukų persodinimas dirbti, nes ne visi plaukai ant galvos yra paveikti DHT, pirminės hormoną, kuris sukelia nuplikimas. Perkeliant DHT atsparus plaukus iš nugaros ir šonų jūsų galvos į priekį, plaukų transplantacijos chirurgas gali suteikti jums storesnis, išsamesnis galvos plaukus.

Iš pradžių, plaukų persodinimas dalyvauja šalinant ir persodinti plaukus naudojant "kamščius", kuris buvo grupės iš kelių plaukų folikulus su apvaliu, susitelkę formos.

Nors plaukų kištukai dirbo būdas užpildyti traukiasi Valsčiaus, jie paprastai atrodė nenatūralus dėl to, kad plaukai implantai buvo suskirstyti į atskiras sritis, kartais su pastebimu atotrūkis tarp kiekvieno "plug".

Šiandien, plaukų transplantacijos yra daug sudėtingesnės. Chirurgai gali nuimti plaukus per Degalų arba fut metodus (kurios mes paaiškinti tiek toliau žemyn puslapyje) ir persodinti juos į grupes po vieno iki trijų plaukus, sukurti Valsčiaus kad atrodo ir jaučiasi natūralus.

load...

Nuo estetinės požiūriu, plaukų transplantacijos patyręs chirurgas atliko bus atrodyti ir jaustis kaip fizinio Valsčiaus, darant prielaidą, kad turite pakankamai donorų Plaukų prieinama.

FUE aginst fut: koks skirtumas?

Folikulo gavyba (FUE) ir folikulo transplantacija (FUT) yra du pagrindiniai metodai kirtimo plaukų folikulų už plaukų transplantacijos.

Kiekvienas metodas gamina panašų rezultatą, nors ir su keliais skirtumais. FUE apima gavybos mažų "vienetų" nuo vieno iki keturių plaukus nuo galvos, naudojant medicinos prietaisas. Šie plaukai yra tada persodinti į viršugalvio atkurti Valsčiaus arba pateikti papildomą storį.

Iš Degalų privalumas yra tai, kad ji negamina didelį randą. Vietoj to, ji sukuria šimtus mažyčių randus, kurie yra daug mažiau matomas po gydymo, ypač žmonėms su šviesos plaukų, kurie gali būti negalės visiškai padengti tradicinį "juostelės" reiškia Plaukų transplantacija randą.

FUT, kita vertus, apima pašalinti iš odos juostelę nuo galvos atgal. Plaukai yra gautas iš šio ruože grupių vieno iki keturių. Po išgauti plaukų folikulus, chirurgas gali persodinti plaukus ant galvos odos viršuje užpildyti Valsčiaus ar karūną.

Iš fut privalumas yra tai, kad persodinti plaukai yra šiek tiek didesnis sėkmės rodiklis nei plaukų transplantacijos naudojant Degalų metodą. Tačiau fut neigiama yra tai, kad ji sukuria didesnį randą ant galvos odos, kad jis būtų matomas su kai trumpais arba nusiskuto kirpimo nugaros.

Minus randai - kuris turėtų būti matomas, jei plaukai ant jūsų galvos nugaros yra tamsus ir storas - abi procedūros gaminti tuos pačius estetinius rezultatus Valsčiaus and Crown srityje.

Daugiau:

Ar plaukų transplantacijos geras sprendimas plaukų slinkimas?

Jei turite traukiasi Valsčiaus arba pasklidųjų plaukų slinkimas ir nori padaryti kažką apie jį, vis plaukų persodinimo potencialiai gali būti gera idėja.

Kai atliekamas patyrusių, kvalifikuotų chirurgas, plaukų transplantacijos gali atkurti savo Valsčiaus ir duoti atgal garsumą ir storį, kad jūs turėjote praeityje.

Tačiau, plaukų transplantacijos yra ne stebuklas gydymas, ir jis nebūtinai gali būti bendras išgydyti nuplikimas. Jūs taip pat gali būti suteikta galimybė gauti pilną galvą plaukus nuo plaukų persodinimo, todėl svarbu, kad jūs turite realius lūkesčius apie procedūrą.

Prieš mano plaukų transplantacijos, jūs turėtumėte žinoti, taip:

Turėtų gausite plaukų transplantacija?

Kelionė plaukų transplantacijos yra reikšmingas sprendimas, kad reikia mokslinių tyrimų ir kantrybės. Kaip ir visos medicinines procedūras, labai svarbu, kad jūs suprantate, kad poveikis, išlaidų ir apribojimus procedūros, prieš išvykdami į priekį.

Taip pat svarbu, kad būtų realu, apie ką jūs galite pasiekti su plaukų persodinimo. Jei esate visiškai nuplikęs, plaukų transplantacijos tikriausiai gamina geresnes, bet jis nesiruošia suteikti jums visiškai visą galvą plaukai.

Tačiau, jei jūs turite nedidelę plaukų slinkimas ir daug donorų plaukų, plaukų transplantacijos gali padėti jums pakeisti keletą metų plaukų slinkimas ir pagerinti savo išvaizdą.

Tiesiog neužmirškite, kad gauti plaukų transplantacijos nėra visam laikui baigti plaukų slinkimas. Jūs vis dar reikia imtis iniciatyvaus požiūrio saugoti ir išlaikyti plaukus po procedūros.

Prieš gausite plaukų transplantacijos, išsaugoti plaukus turite

Kelionė plaukų transplantacijos gali padėti jums pasukti atgal laikrodį metų plaukų slinkimas. Tačiau efektyviausias būdas suteikti sau pilnesnis, storesnis galvos plaukų yra užkirsti kelią plaukus nuo kritimo iš pirmoje vietoje.

Imantis iniciatyvų požiūrį į plaukų slinkimas prevencijos ir naudojant gydymo, pavyzdžiui, Finasteride, minoksidilas ir kitų plaukų slinkimas prevencijos produktų, galite laikyti daugiau savo plaukus ir išvengti gauti plaukų persodinimo į pirmąją vietą.

Kaip rezultatas, jūs potencialiai galėtų išgelbėti tūkstančius (arba dešimtis tūkstančių) JAV dolerių, kuriuos paprastai reikia išleisti ant plaukų transplantacijos.

Nori imtis veiksmų? Mūsų vadovas atrėmė traukiasi Valsčiaus paaiškina priežastimi vyrų modelio nuplikimas ir išvardija keletą taktikos galite naudoti norėdami sustabdyti plaukų slinkimą ir laikyti kiek jūsų plaukai kaip įmanoma asortimentą.

load...