Ar plaukų sluoksniai tikrai veikia?

14 lapkričio 2018

Netrukus susitaikyti su vyrų modelio nuplikimas yra kažkas, kad yra sunku daugelis mūsų priimti. Jau daugelį vaikinų, pradinis atsakas į plaukų slinkimas yra nusivylimas liūdesys ir neigimas. Kitiems, jie pradeda tiriant skirtingus metodus sustabdyti savo plaukus nuo tolesnio retinimo.

Sunkiausia dalykas, apie vyrų modelio nuplikimas yra tai, kad ten yra neteisingos informacijos ten daug. Kartu su keliais FDA patvirtintų gydymo metodų, kurie atlaikė klinikinius tyrimus ir kontrolę iš mokslo bendruomenės, ten beveik dvigubai sukčiai bando parduoti jums keletą netikrą plaukų slinkimas gynimo suma. Daugelis gydymo programose, kurie reklamuojami kaip * holistinio, visiškai natūralus, ir homeopatinių * yra šiek tiek daugiau nei pseudoscience. Jie turi darai dalykus kaip trina medaus, ženšenis ir česnaką ant jūsų galvos odą tris kartus per dieną skatinti plaukų augimą, - ir niekada matote jokių rezultatų.

load...

Ieškodami gyvybingų gydymo programų vyrų modelio nuplikimas, norite į gydymo, kurie buvo išbandytas klinikinėje aplinkoje. Jie bus tie, kurie gali padėti jums sustabdyti nuo vyksta plikas, o ne vienas per parą ciberžolė planšetinis kompiuteris, reklamuojami kaip slaptą ginklą prieš plaukų slinkimą.

Taigi, kur iš tiesų ši palikti plaukų stiprinimo skaidulų? Ar jie teisėti kovoje su vyrų modelio nuplikimas? Atsakymas į šį klausimą reikia atsakyti tikrai priklauso nuo to, ką jūs ieškote tiksliai. Jei norite sprendimą, ketina sustabdyti nuplikimas ir užpildyti tų tarpinių kirtimų srityse, kad būtų galima atlikti tą patį prabangų galvos plaukus su jumis visą gyvenimą, tada nėra - jie neveikia. Bet jei jūs ieškote greitas sprendimas, kuris apima iki jūsų nuplikimas tą patį kelią, kad makiažas apima iki dėmės, tada plaukai statybinės pluoštai padaryti darbą.

load...

Kas svarbu nepamiršti apie plaukų statybinių pluoštų yra tai, kad jie labai mažai sustabdyti nuplikimas priežastį. Vietoj to, jie veikia kaip makiažo. Taigi, kai taikote plaukų stiprinimo pluoštą savo galvos, jums privalomas pluoštai (sintetinė ar natūrali, priklausomai nuo markės), kad jūsų galvos odą ir esamų plaukus. Apskritai, šie pluoštai liks vietoje, kol kitą kartą plauti plaukus ir yra geras būdas suteikti savo plaukus laikiną garso padidinti. Tačiau nereikia tikėtis, plaukai statybinės pluoštai nieko kito, nei slepiasi savo plikas dėmės padaryti; jie ne efektyviau užkirsti kelią vyrų modelio nuplikimas nei dėvėti peruką.

Daugiau:

Kaip sustabdyti mano plaukus nuo kritimo iš?

Jei ieškote ko nors efektyvesnio, nei maskavimo savo plaukų slinkimas, yra platus produktų pateikimo į rinką, kurie buvo išbandytas, patikrintas, ir garantuotų, kad padėtų kovoje su vyrų modelio nuplikimas.

Du iš populiariausių gydymo metodų yra mediciniškai patikrintas ir FDA, o tai reiškia, kad jų veiksmingumas kovoti nuplikimas buvo gerai ištirta medicinos bendruomenei. Pirmasis iš šių produktų yra minoksidilas, vietiškai tepalas, kuris taikomas galvos odos du kartus per dieną. Nuo 2000-ųjų, minoksidilio buvo įrodyta, kad padėti išvengti Vyras modelio nuplikimas už daugumai vartotojų.

load...

Kita top gydymo metodas yra vieną kartą per parą tabletėje žinomas kaip finasteridas. Tai tabletes veikia blokuodamas DHT, hormono, susijusios su vyrų modelio nuplikimas gamybą. Klinikinių tyrimų duomenimis, beveik 85% vyrų, kurie buvo finasteridas buvo pastebėta, kad laikėmės plaukus jie pradėjo su. Kitaip tariant, ji sustojo savo plaukų slinkimą negyvas savo takelius. Be to, daugiau nei 60% vaikinų, kurie paėmė Finasteride taip pat pranešė, didelę plaukų atauga per pirmuosius tris mėnesius nuo naudojimo.

Be šių dviejų formų plaukų slinkimas prevencijos, vitaminas B medžiaga žinoma kaip Biotinas buvo susijęs su stipresnį, greičiau-auga plaukai. Nors Biotinas tikriausiai nėra pakankamai sustabdyti savo vyrų modelio nuplikimas ant savo, todėl dalį savo bendrą režimas yra geras būdas užtikrinti sėkmę savo kovos su nuplikimas.

Daugiau apie plaukų slinkimo

Tiesa yra ta, kad dauguma iš mūsų ne imtis veiksmų prieš plaukų slinkimą, kol mūsų plaukai tampa pastebimai plonas. Jei tai jums, plaukų statybinės pluoštai gali būti veiksmingas būdas paslėpti savo retinimo plaukų - ypač jei tai, ką jūs manote, savarankiškai sąmoningas apie. Bet jei norite sustabdyti vyrų modelio nuplikimas jos šaltinio, jūs ketinate reikia laikytis gydymo programą, kuri sukurta specialiai gydyti plaukų slinkimas.

load...