Chatrandom Lietuviškai | 6 geriausi atsitiktiniai pokalbiai Lietuvoje 2019

2019 balandžio 18;

Top 10 pokalbių svetainės 2019

Raskime, išbandome ir peržiūrime kamerų svetaines įvairiose kategorijose, pateikdami išsamią visų svarbių detalių analizę, kad per kelias minutes rastumėte geriausią. Dabar naršykite mūsų geriausius sąrašus, kad pradėtumėte kelionę!

Reitingas Svetainė funkcijos Atlikėjai Įvertinimas Apsilankykite svetainėje
# 1 ImLive Susipažinkite su tūkstančiais JAV internetinės kameros merginų
Modeliai Naudokite baltąsias lentas mėgstamiausių veiklų sąrašui
100% nemokama, nereikalinga registracija
20 000+
MyFreeCams
peržiūra
Žiūrėti „MyFreeCams“
# 2 „Chaturbate“ Laisvas nuogumas ir garantuotas seksas
Atlikėjai išvardija savo veiklą, susijusią su patarimais
100% nemokama
50 000+
„Chaturbate.com“
peržiūra
Žiūrėti „Chaturbate.com“
# 3 livejasmin Pokalbiai su profesionaliais gyvais modeliais, be mėgėjų
Prisijunkite prie mėgstamos kameros modelio fanų klubo
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„LiveJasmin“
peržiūra
Žiūrėti LiveJasmin
# 4 bongakams Greitas pradinis registravimas
Sekite raktus su sesijos laikmačiu
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
BongaCams
apžvalga
Žiūrėti BongaCams
# 5 „CrazyLiveCams“ Pokalbiai su šimtais „Cam Girls“
Dauguma „Cam Girls“ naudoja teledildoniką
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„CrazyLiveCams“
peržiūra
Peržiūrėti „CrazyLiveCams“
# 6 RabbitsCams.com Bendrauti su tūkstančiais Europos kūdikių
„Naujų modelių“ skyriuje atraskite šviežius veidus
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
RabbitsCams
apžvalga
Žiūrėti RabbitsCams
# 7 „CamSoda“ Pasikalbėkite su tarptautiniais mėgėjams
Žymos ir kategorijos, padėsiančios surasti atlikėjus
Nemokamai naudotis + Premium
2 000+
„CamSoda“
apžvalga
Peržiūrėti „CamSoda“
# 8 „CamGirlHookups“ Pokalbiai su merginomis, kurios dalijasi jūsų interesais
Specialūs įvykiai su realių pornstars
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
„CamGirlHookups“
apžvalga
Peržiūrėti „CamGirlHookups“
# 9 XLoveCam Pokalbiai su „Sexy Girls“ ir „Teledildonics“
Specialūs „Topless“ kameros įvykiai
Nemokamai naudotis + Premium
35 000+
XLoveCam
peržiūra
Peržiūrėti „XLoveCam“
# 10 SexyOnCams Pokalbiai su suaugusiųjų modeliais nuo 18 iki 50+
Informaciniai profiliai su seksualiomis nuotraukomis
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„SexyOnCams“
apžvalga
Peržiūrėti SexyOnCams

Chatrandom analogai - populiariausi nemokami pokalbiai Lietuvoje.

„Chatrandom.com“

load...

Mes, žmonės, yra įdomios rūšys pagal nutylėjimą. Mūsų smalsumas žinoti ir susitikti su skirtingais žmonėmis nusipirko mus ten, kur esame dabar. Mums patinka dalintis savo laimėjimu ir problemomis. Mes taip pat prašome jų patarimų įvairiais klausimais. Tokios savybės, kurios daro mus skirtingus ir unikalius, nei kitos rūšies. Išankstinis internetas buvo skirtingas ir sudėtingiausias susitikti su naujais žmonėmis. Jūs dažniausiai buvote užsikimšę šalia gyvenančių žmonių ir susitikę su naujais žmonėmis, su kuriais turėjote fiziškai susitikti. Bet dabar su internetu, kaip mes bendraujame, visiškai pasikeitė. Nereikia eiti į naują vietą susitikti su naujais žmonėmis. Galite sėdėti priešais kompiuterį ir susitikti su tūkstančiais žmonių iš įvairių pasaulio dalių. Pažvelkite į „Facebook“, mūsų smalsumas žinoti ir susitikti su naujais žmonėmis lėmė milijardo dolerio socialinio tinklo kompaniją.

Nors „Facebook“ yra gana gera vieta susitikti su naujais žmonėmis, tai nėra geras būdas susitikti su atsitiktiniais svetimais žmonėmis. Susitikimas su atsitiktiniais svetimšaliais internete ir pokalbiai su jais teksto ar vaizdo įrašais yra naujas bendravimo būdas. Daugeliui žmonių tai šiek tiek siaubinga, bet jei jūs jį pakabinsite, tai gali būti smagu. Yra daug svetainių, kuriose galite anonimiškai kalbėtis su nepažįstamu žmogumi ir pažinti vieni kitus. Chatrandom buvo geriausias tinklapis šiam tikslui. „Chatrandom“ galite atsitiktinai susieti su nepažįstamuoju asmeniu ir pradėti pokalbį ir padaryti draugą su žmogumi, apie kurį nieko nežinote. Chatrandom vis dar yra populiari svetainė šiam tikslui, bet dabar žmonės pradeda ieškoti svetainių, panašių į „Chatrandom“, nes jis pradėjo tapti pernelyg populiarus.

Nors daugelis svetainių leidžia vartotojams anonimiškai kalbėtis su visais svetimšaliais, panašiais į „Chatrandom“, tačiau tik kelios iš jų yra gerai prižiūrimos, kaip buvo „Chatrandom“. Tačiau nesijaudinkite, mes atlikome savo tyrimus ir radome keletą nuostabių svetainių, pavyzdžiui, „Chatrandom“ teksto ir vaizdo pokalbiams su atsitiktiniais nepažįstamaisiais anonimiškai.

Dėmesio: Vyriausybė ir IPT visame pasaulyje stebi savo piliečių / vartotojų veiklą internete. Išieškokite savo laisvę naudodami „ExpressVPN“ ir naršykite internete pasitikėjimu ir ramybe.

Turinys:
load...

Geriausios nemokamos pokalbių svetainės, pavyzdžiui, „Chatrandom“, skirtos pokalbiams su atsitiktiniais žmonėmis internete

Geriausios pokalbių svetainės, pavyzdžiui, „Chatrandom“, skirtos pokalbiams su atsitiktiniais žmonėmis internete

1. Chatroulette.com

Chatroulette.com

Chatroulette “ idėja - kalbėtis su atsitiktiniu svetimu žmogumi, žiūrint jo kameros kanalą. Tai viena iš populiariausių pokalbių svetainių, panašių į „Omegle.com“. Kaip ir „Chatrandom“, jūs susieti su kitais nepažįstamais asmenimis ir pradėsite pokalbį žiūrėdami jį. Autorius Andrejus Ternovskis sakė, kad tai tarsi žaisti Rusijos ruletę, bet su internetiniu pokalbiu vadinasi. Taigi, jei radote ką nors, kas jums nepatinka, galite „nužudyti“ pokalbį ir gauti ryšį su kitu.

Svetainė nukrito nuo 20 vartotojų iki daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių per vieną mėnesį. Dabar šioje platformoje yra daugiau nei 1,5 mln. Vartotojų ir bet kuriuo metu daugiau nei 35 000 vartotojų. Anksčiau „Chatroulette“ turėjo susidurti su daugybe kritikų dėl savo laisvos politikos, tačiau po daugybės bandymų ir klaidų ši svetainė tapo daug saugesnė. Veido atpažinimo ir kitų puikių technologijų dėka „Chatroulette“ gali filtruoti daugumą netinkamo elgesio. Ir net jei jūs vis dar susiduriate su kažkuo, kuris mirksi savo d ** k, tuomet jūs galite pažymėti asmenį, o „Chatroulette“ įsitikins, kad asmuo vėl negauna platformos.

2. Tinychat.com

Tinychat.com

„Tinychat“ yra internetinė tiesioginių pranešimų, balso ir vaizdo pokalbių paslauga, kurioje kiekvienas gali prisijungti ir bendrauti su kitomis tautomis. Yra daug pokalbių kambarių (tūkstančiais), kuriuos galite prisijungti pagal savo interesus ir diskusijų temą. Jis taip pat leidžia vartotojams sukurti savo pokalbių kambarį ir pakviesti draugus ar atsitiktinius „TinyChat“ naudotojus, kurie visi yra nemokami. „TinyChat“ kasdien teigia, kad naudojosi 5 mln. Minučių, o tai yra didžiausia internetinė vaizdo ir balso pokalbių svetainė internete.

„Tinychat.com“ naudoja „Flash“ grotuvą, kad vartotojai galėtų keistis vaizdo ir garso įrašais. Tai reiškia, kad galite naudoti bet kurią modernią žiniatinklio naršyklę, kad pasiektumėte „TinyChat“ ir jos funkcijas. O jei ieškojote pokalbių svetainių, tokių kaip „Chatrandom“, skirtas „iPhone“ ar „Android“, tada TinyChat pateko į jūsų svetainę. Galite atsisiųsti programą „Android“ ir „iOS“ iš oficialios parduotuvės ir pradėti susitikti su naujais žmonėmis internete. „Tinychat“ labai griežtai prieštarauja netinkamam elgesiui, ir jums gali būti uždrausta visam laikui uždrausti, jei nesilaikysite jų politikos.

3. „ HopeSpeak.com“

„HopeSpeak.com“

Naujos kalbos mokymasis yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo gyvenime. Tai suteikia jums visiškai naują perspektyvą apie kitą šalį, jų kultūrą ir kasdienį gyvenimą. Ir geriausias būdas išmokti ir lenkti naują kalbą yra kalbėti su žmonėmis iš tos kalbos. Tikimės Kalbėti tikisi daryti tą patį su savo interneto pokalbių platforma. Galite prisijungti ir pasikalbėti su svetimais žmonėmis iš kitos šalies, mokytis jų kalbos ir susirasti draugų. Čia galite atlikti balso, vaizdo ir teksto pokalbius HopeSpeak. „HopeSpeak“ susieja jus su nepažįstamais asmenimis pagal jūsų pomėgius ir kalbos nuostatas. Daugelis žmonių taip pat naudojasi šia svetaine, kad surastų verslo partnerį, klientus ir prisijungimą prie interneto. Jūs neturite daryti visų šitų išgalvotų daiktų. Galite tiesiog padaryti draugą ir kalbėti bet kuriuo metu.

„HopeSpeak“ gali būti ne „Omegle“ alternatyvių svetainių, kurias ieškojote. Tačiau įdomi svetainė yra susitikti su svetimais žmonėmis, kad susitiktų su nepažįstamais žmonėmis, kad jie mokytųsi ir praktikuotų naują kalbą.

4. „ YapChat.com“

YapChat.com

YapChat yra internetinės kameros socialinių tinklų svetainė, skirta nemokamai bendrauti su draugais ir svetimais. Eikite anonimiškai su savo pokalbiu, nes „YapChat“ leidžia jums dalyvauti kaip svečias nesikreipiant į ilgą registracijos procesą. Galite pasirinkti tūkstančius pokalbių kambario pagal savo susidomėjimą ir prisijungti prie įdomių pokalbių. Taip pat galite sukurti savo pokalbių kambarį ir pakviesti kitus bendrauti konkrečioje temoje. Žiūrėkite iki 3 kamerų vienu metu grupiniams pokalbiams. Galite naudoti visas tris laikmenas, įskaitant balso, vaizdo ir teksto kalbą, kad galėtumėte kalbėtis su atsitiktiniu svetimu žmogumi.

„YapChat“ yra tikrai anoniminė internetinių pokalbių platforma, pvz., „YouTube“ pokalbiai, kad galėtumėte kalbėtis su atsitiktiniais žmonėmis internete per savo interneto kamerą. Dabar taip pat galite atsisiųsti savo „Android“ kliento programą, kad galėtumėte naudotis tokiomis pat funkcijomis, kaip ir „Android“.

5. „ ChatKaro“

„ChatKaro“

„ChatKaro“ yra Indijos versija „Dirtyroulette“. Neseniai ji sprogo kitose šalyse, tokiose kaip JAV, Pakistanas, Australi, Naujoji Zelandija ir Filipinai. Kaip ir „Chatrandom“, galite prisijungti prie interneto ir bendrauti su nepažįstamais žmonėmis iš viso pasaulio anonimiškai prisijungdami kaip svečio vartotojas. Taip pat galite užregistruoti savo duomenis, jei manote, kad tai įdomu. Galite dalyvauti grupės pokalbyje, pradėti asmeninį pokalbį su kitais aktyviais naudotojais ir taip pat galite pradėti privatų vaizdo pokalbį su aktyviais internetiniais nariais. Ši svetainė yra labai paprasta naršyti ir palaikyti visas šiuolaikines naršykles. Tai tikrai įdomi „Chatrandom“ kaip svetainė, kurioje galite kalbėti ir susirasti draugų su visame pasaulyje esančiais svetimais žmonėmis.

6. „ Omegle.com“

Omegle.com

Omegle taip pat yra gera alternatyva „Chatrandom“ teksto pokalbiams ir vaizdo pokalbiams. Kaip ir „Chatrandom“, taip pat galite prisijungti prie tūkstančių internetinių žmonių ir bendrauti su jais anonimiškai. Registracija nereikalinga. Kaip sako pavadinimas, „Omegle“ susieja jus su atsitiktiniais žmonėmis, esančiais svetainėje, tiek vaizdo pokalbiui, tiek pokalbiui. Visi be nuotėkio jūsų tikrosios tapatybės. Jei jums nepatinka žmogus ar nori pasikalbėti su kitu asmeniu, tiesiog paspauskite „Next“, o „Omegle“ atsitiktinai pasirinks ką nors, su kuriuo norite kalbėti. Prisijungimas prie pokalbių kambarių arba savo pokalbių kambario sukūrimas yra naujas šios svetainės papildymas.

Kaip atblokuoti „Chatrandom“ atsitiktinę pokalbių svetainę?

Pastaruoju metu IPT uždraudžia „Chatrandom“ dėl įvairių priežasčių ir dėl to, kad daugelis autentiškų „Chatrandom“ vartotojų negali naudotis šia platforma. Jei esate vienas iš jų ir norite sužinoti, kaip galite atblokuoti „Chatrandom“, tada skaitykite toliau.

Geriausias būdas atblokuoti „Omegle“ yra naudoti VPN. VPN padeda ne tik pasiekti „Omegle“; ji taip pat padeda jums pasiekti bet kokį užblokuotą turinį iš interneto. Vienintelis VPN, kurį siūlome šiam tikslui, yra „ExpressVPN“. „ExpressVPN“ yra pigus, greitas ir neturi registravimo politikos. Tai reiškia, kad niekas nekontroliuoja jūsų internetinės veiklos, kurios negalima pasakyti apie savo IPT.

VPN naudojimas taip pat yra labai paprastas. VPN tinklui įdiegti ir nustatyti reikia tik kelių paspaudimų. Pažvelkite į „ExpressVPN“ ir duokite sau VPN, kuris ne tik padeda jums atblokuoti „Omegle“, bet ir padeda išlaikyti savo privatumą internete.

Kaip saugiai kalbėti su nepažįstamaisiais internete

Kalbėjimas su svetimais žmonėmis yra įdomus, tačiau jis taip pat gali būti pavojingas. Kiek norime matyti pasaulį teigiamoje akyse, tai, kad internetas nėra saugi vieta. Taigi, jei norite būti saugūs internete, ypač kai kalbate su nepažįstamuoju, kurį radote atsitiktinėje svetainėje, reikia būti šiek tiek atsargiems. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia prisiminti ir sekti, kad būtų saugūs internete, naudojant bet kurią iš pirmiau minėtų svetainių.

  1. Niekada nesidalykite asmenine informacija. Jūs niekada nežinote, ką asmuo gali daryti kitoje ekrano pusėje. Arba, kas yra jo / jo ketinimai. Išmintingas dalykas nėra dalintis tuo, ką vėliau galėtumėte apgailestauti.
  2. Niekada neatidarykite jokio svetimojo bendrinamos nuorodos. Šiuose tinklalapiuose yra daug sukčiai, kur jie nukreipia jus eiti į svetainę dėl daugelio priežasčių. Nesekite šių nuorodų. Šis asmuo gali būti sukčiai, bandantis pavogti jūsų asmeninius duomenis arba dar blogiau įdiegti kenkėjiškų programų į jūsų įrenginį.
  3. Pridėti savo susidomėjimą. Daugelis tekstinių ir vaizdo pokalbių svetainių, pvz., „Bazoocam“ , leidžia jums pridėti savo susidomėjimą. Visada naudokite, kad susietumėte su panašiai mąstančiais žmonėmis. Priešingu atveju tikriausiai susieti su tam tikru iškrypimu.
  4. Pranešti apie pažeidėją. Jei nepažįstamasis iš kitos ekrano pusės pradeda elgtis netinkamai, nedelsdami nutraukite pokalbį ir pažymėkite vartotoją.

Smagiai... būtent todėl esate čia.

Išvada

Taigi jūs turite tai. Geriausios nemokamos svetainės, panašios į „Chatrandom“, kur galite anonimiškai kalbėtis su atsitiktiniais svetimais žmonėmis. Visos čia paminėtos svetainės yra nemokamos visiems. Be to, dauguma svetainių net nereikia registruoti, kad galėtumėte būti tikrai anonimiški. Mes taip pat pasidalinome, kaip atblokuoti „Chatrandom“, jei tik norite pasiekti „Chatrandom“. Ir jūsų saugumui mes dalinomės keletu patarimų, kaip galite saugiai bendrauti su nepažįstamu internetu. Tikiuosi, kad jums patinka šis straipsnis. Jei tai padarėte, paspauskite bendrinimo mygtuką ir bendrinkite su draugais.

load...