Dirtyroulette lietuviškai | 10 geriausių atsitiktinių pokalbių Lietuvoje 2019

2019 balandžio 18;

Top 10 pokalbių svetainės 2019

Raskime, išbandome ir peržiūrime kamerų svetaines įvairiose kategorijose, pateikdami išsamią visų svarbių detalių analizę, kad per kelias minutes rastumėte geriausią. Dabar naršykite mūsų geriausius sąrašus, kad pradėtumėte kelionę!

Reitingas Svetainė funkcijos Atlikėjai Įvertinimas Apsilankykite svetainėje
# 1 ImLive Susipažinkite su tūkstančiais JAV internetinės kameros merginų
Modeliai Naudokite baltąsias lentas mėgstamiausių veiklų sąrašui
100% nemokama, nereikalinga registracija
20 000+
MyFreeCams
peržiūra
Žiūrėti „MyFreeCams“
# 2 „Chaturbate“ Laisvas nuogumas ir garantuotas seksas
Atlikėjai išvardija savo veiklą, susijusią su patarimais
100% nemokama
50 000+
„Chaturbate.com“
peržiūra
Žiūrėti „Chaturbate.com“
# 3 livejasmin Pokalbiai su profesionaliais gyvais modeliais, be mėgėjų
Prisijunkite prie mėgstamos kameros modelio fanų klubo
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„LiveJasmin“
peržiūra
Žiūrėti LiveJasmin
# 4 bongakams Greitas pradinis registravimas
Sekite raktus su sesijos laikmačiu
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
BongaCams
apžvalga
Žiūrėti BongaCams
# 5 „CrazyLiveCams“ Pokalbiai su šimtais „Cam Girls“
Dauguma „Cam Girls“ naudoja teledildoniką
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„CrazyLiveCams“
peržiūra
Peržiūrėti „CrazyLiveCams“
# 6 RabbitsCams.com Bendrauti su tūkstančiais Europos kūdikių
„Naujų modelių“ skyriuje atraskite šviežius veidus
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
RabbitsCams
apžvalga
Žiūrėti RabbitsCams
# 7 „CamSoda“ Pasikalbėkite su tarptautiniais mėgėjams
Žymos ir kategorijos, padėsiančios surasti atlikėjus
Nemokamai naudotis + Premium
2 000+
„CamSoda“
apžvalga
Peržiūrėti „CamSoda“
# 8 „CamGirlHookups“ Pokalbiai su merginomis, kurios dalijasi jūsų interesais
Specialūs įvykiai su realių pornstars
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
„CamGirlHookups“
apžvalga
Peržiūrėti „CamGirlHookups“
# 9 XLoveCam Pokalbiai su „Sexy Girls“ ir „Teledildonics“
Specialūs „Topless“ kameros įvykiai
Nemokamai naudotis + Premium
35 000+
XLoveCam
peržiūra
Peržiūrėti „XLoveCam“
# 10 SexyOnCams Pokalbiai su suaugusiųjų modeliais nuo 18 iki 50+
Informaciniai profiliai su seksualiomis nuotraukomis
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„SexyOnCams“
apžvalga
Peržiūrėti SexyOnCams

Dirtyroulette Čatas - populiariausi nemokami pokalbiai Lietuvoje.

Dirtyroulette

load...

Dirtyroulette yra viena iš populiariausių pokalbių svetainių, kuriose galima bendrauti su atsitiktiniais svetimšaliais internete. Jis leidžia vartotojams bendrauti su žmonėmis iš įvairių pasaulio dalių, neatskleidžiant jų tikrojo vardo ir kitos asmeninės informacijos. Tai palengvina internetinį vaizdo pokalbį, kuris padeda jums keistis realiu laiku, kad būtų kuo arčiau akis į akį, kaip galite gauti internete. Taip pat galite tiesiog bendrauti per garso ar paprastą tekstą, priklausomai nuo to, ką norite, tačiau dauguma vartotojų nori vaizdo pokalbių. Nors „Dirtyroulette“ tampa žinoma ir sėkminga pokalbių svetainė, ji taip pat turėjo tam tikrų trūkumų. Šie trūkumai skatina kitus žmones ieškoti tolesnių „ Dirtyroulette“ alternatyvų nemokamam vaizdo pokalbiui. Štai keletas geriausių svetainių, pavyzdžiui, „Dirtyroulette“.

Top 10 nemokamų pokalbių svetainių, pvz., „Dirtyroulette“

omegle alternatyva

1. iMeetzu

imeetzu

„iMeetzu“ yra nemokama svetainė, kaip „Omegle“ , turinti atsitiktinius tiesioginius vaizdo pokalbius ir teksto pokalbių kambarius. Tam nereikia registracijos ir nieko nekainuoja, kad pradėtumėte pokalbį. Galite pasirinkti šalį, kurioje norite susitikti su žmonėmis iš Azijos, JAV ir kt. Taip pat galite naudoti, jei norite bendrauti su savo partneriais naudojant balso ar teksto pokalbį. Palyginti su kitomis svetainėmis, svetainėje nėra reikalingos kameros. Jo savybės yra geros ir aukštos kokybės. Jis taip pat yra puikus pasirinkimas, jei norite bendrauti su nepažįstamaisiais pokalbiais.

load...

2. Bazookamas

Bazookamas

„Bazoocam“ yra interneto pokalbių svetainė, kilusi iš Prancūzijos, kurią galite naudoti bendrauti su žmogumi, kuriam bus atsitiktinai susieta. Tai „Dirtyroulette“ alternatyva, kuri palaiko kelias kalbas iš viso pasaulio. Galite pasirinkti kalbėti su atsitiktiniu asmeniu su suprantama kalba. Tiesiog Dirtyroulette, tai yra nemokama ir jūs galite lengvai ir išimtinai susieti su žmonėmis iš savo vietos. Ji taip pat turi ledlaužio žaidimą, jei nuobodu kalbate apie save. Ji turi daug lankytojų. Jei jums nepatinka tai, ką matote, tiesiog spustelėkite mygtuką „praleisti“ ir pereikite prie kito asmens.

3. Camsurf

Camsurf

„Camsurf“ yra viena iš nemokamų svetainių, pavyzdžiui, „Dirtyroulette“, leidžianti vaizdo pokalbiams su draugais ar svetimais žmonėmis atlikti greičiau ir lengviau. Tai gerai žinoma vaizdo pokalbių paslauga, skirta susitikti ir kalbėti su atsitiktiniais žmonėmis iš daugiau nei 200 šalių. Jo funkcijos leidžia filtruoti jūsų pasirinktą amžių, lytį, kalbą ir šalį. Ji turi programų, kurios veikia nemokamai „Android“ ir „iPhone“ vartotojams. Jums nereikia registruoti paskyros arba užsiregistruoti, kad pradėtumėte pokalbį, kuris padės jums likti anonimiškai. Dar svarbiau, kad ji užtikrina saugią ir reguliuojamą aplinką ir laikosi griežtų taisyklių, kad vartotojai galėtų visapusiškai mėgautis pokalbiais ir dalytis interesais vieni su kitais nesijaudindami dėl nesaugumo.

4. Tinychat

Tinychat

„Tinychat“ yra viena iš didžiausių vaizdo pokalbių svetainių, tokių kaip „Dirtyroulette“, dabar prieinama internete. Jis siūlo draugišką aplinką susitikti su naujais žmonėmis arba palaikyti ryšį su draugais. Jis gali būti naudojamas tiesioginiams pranešimams, balso pokalbiams ir vaizdo pokalbiams. Išbandę šią svetainę, rasite daugybę skirtingų pokalbių kambarių su įvairiomis temomis, kurias aptaria žmonės iš įvairių pasaulio dalių. Jei nerandate norimos temos, galite sukurti savo kambarį, pakviesti savo draugus ir pradėti diskusijas ar pokalbius. „Tinychat“ vienu metu suteikia galimybę iki 12 vaizdo įrašų ir dešimtys garso įrašų. Jums tereikia įsitikinti, kad laikotės kiekvieno kambario, kurį jungiatės, politika, kad nebūtų uždrausta.

5. „ ChatRandom“

„ChatRandom“

Visiškai nemokama ir įdomi „Omegle“ alternatyva „ChatRandom“ leidžia vartotojams rinktis iš tokių funkcijų kaip mergaičių pokalbiai, gėjų pokalbiai ir atsitiktinis pokalbis, nesvarbu, ar norite bendrauti su vienu asmeniu, ar su grupe. Galite susisiekti su žmonėmis iš daugiau nei 45 šalių arba su suprantama kalba. Galite bendrauti tik pokalbių kambaryje, vaizdo pokalbiuose ar garso pokalbiuose. Jei pasirinksite vaizdo pokalbį, galite koreguoti vaizdo ekrano dydį. „Chatrandom“ yra dar vienas geras pasirinkimas pradėti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis.

6. Fruzo

Fruzo

„Fruzo“ yra internetinis pokalbių tinklapis, kaip „Dirtyroulette“, naudojamas visuose anonimiškiems asmenims susitikti. Fruzo yra žinomas kaip internetinis pažinčių socialinis tinklas, kuriame vartotojai gali susitikti su potencialiais partneriais, susirasti draugų, sekti žmones ir vaizdo pokalbius, kuriuos galima padaryti prijungiant esamą „Facebook“ profilį arba kuriant naują profilį svetainėje. Ji taip pat turi paieškos funkciją, kuri leidžia vartotojams ieškoti kitų naudotojų pagal amžių, vietą, lytį ar raktinį žodį. Tai palengvina vartotojui turėti pagrindinę asmens, su kuriuo jis nori susikurti draugą arba turėti vaizdo pokalbį, idėją. Be to, ši platforma taip pat leidžia vartotojams žiūrėti neribotas nuotraukas svetainėje ir įkelti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus. „Fruzo“ ir „ Cam4“ galima pasiekti bet kur, naudodami mobilųjį įrenginį.

7. „ Chatroulette“

Chatroulette

Kita „Dirtyroulette“ vaizdo pokalbių alternatyva yra „ Chatroulette“ , kurią 2009 m. Sukūrė 17-erių metų vaikas, kad galėtų susieti atsitiktinius žmones, kad galėtų bendrauti su kamera. Nors svetainė yra nemokama, vis tiek turite užsiregistruoti. Per daugelį metų ši vaizdo pokalbių svetainė pagerėjo ir dabar gali veiksmingai išvalyti nereikalingus ir netinkamus aiškius veiksmus ar brandaus turinio. Ji turi daug moderatorių, kad išvengtų nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir stebėtų taisykles pažeidusius asmenis. Ji taip pat turi saugos priemonių, kad svetainė būtų švari ir palanki visiems, kurie nori naudotis šia paslauga.

8. Chatki

Chatki

„Chatki“ yra dar viena puiki vieta susisiekti su nepažįstamaisiais, naudojant interneto kamerą. Ji turi atsitiktinę pokalbių programą, kurią galite naudoti nemokamai. Ją sudaro koduotojai, rašytojai, mokslininkai, socialinės žiniasklaidos vadybininkai, kurie tvarko svetainę, kad suteiktų puikią „Dirtyroulette“ pokalbių patirtį. Be to, „Chatspin“ yra tik suaugusiųjų pokalbių paslauga. Galite pasikalbėti su atsitiktiniais žmonėmis, priklausomai nuo jūsų vietos ir pageidavimų. Galite pasirinkti šalį, kurioje kalbėsite nepažįstamasis, ir filtruos žmones, turinčius kamerų ar be jų. „Chatki“ gali padėti jums susirasti naujų draugų, susirasti datą ir daugiau iš daugiau nei tūkstančių vartotojų per dieną.

9. Žmonės

Ei žmonės

Hey-People teigia esąs kokybiškas ir saugus anoniminis pokalbis, kaip ir Omegle. Ji yra nemokama ir turi lengvai naudojamų funkcijų, kurios padės jums susirasti draugų ir ypač partnerių su žmonėmis iš skirtingų šalių. Ji turi narių iš Šiaurės Amerikos, Azijos ir Europos. Jūs galite susitikti su atsitiktiniais žmonėmis, remiantis abipusiais interesais, pvz., Pažinčių, mažų pokalbių, suaugusiųjų stuff ir kt. Kai jums patinka žmogus, su kuriuo esate susijęs, ir norite vėl prisijungti prie jo, tiesiog spustelėkite mygtuką „Draugystė“. Tai leis jums vėl susitikti su asmeniu. Tačiau pokalbių svetainėje nėra lyčių filtro. Be to, svetainėje naudojama kalba yra tik anglų kalba.

10. FaceFlow

„FaceFlow“

„FaceFlow“ - tai socialinių tinklų svetainė, leidžianti vartotojams vienu metu susikalbėti su vaizdo įrašais iki trijų žmonių. Ji taip pat yra nemokama ir gerai dirba vaizdo konferencijoms su draugais ar, jei norite, su nepažįstamais žmonėmis. Ši svetainė leido lengvai susisiekti su skirtingais žmonėmis, nes tai leidžia naudotojams atlikti paieškos profilį, kuriame jie gali dalintis savo mėgstamomis nuotraukomis ir „YouTube“ vaizdo įrašais. „Faceflow“ tampa įdomesnis naudoti, nes į savo svetainę pridėjo daugelio žaidėjų žaidimą „ Shagle“.

11. Išvada

Visos minėtos Dirtyroulette atsitiktinių pokalbių alternatyvos yra geriausios vietos atsitiktiniams žmonėms surasti ir susitikti bei kurti naujus draugus per vaizdo pokalbį, garsą ar tekstą. Galite rasti nepažįstamų žmonių, kurie atitinka jūsų interesus, amžių, vietą, lytį ir daugiau skirtinguose pokalbių kambariuose. Su visomis šiomis svetainėmis, pavyzdžiui, „Dirtyroulette“, žmogaus sąveika ar socializacija tampa lengva ir įmanoma, nepriklausomai nuo šalies. „Screen Grabber Pro“ - tai dar viena priemonė, kuria galima paminėti, kad būtų sukurtas santykis su visai nepažįstamu žmogumi. Jame yra funkcijų, kurios gali padėti jums palaikyti ryšį su atsitiktiniu asmeniu, su kuriuo norite būti draugais. Jis gali užfiksuoti arba įrašyti visą pokalbį su interneto kamera. Naudodamiesi bet kuria iš geriausių „Dirtyroulette“ alternatyvų su „Screen Grabber Pro“, kad galėtumėte įrašyti savo internetinę „chitchat“,

load...