Galimas salono puikus išpūtimas

12 lapkričio 2018

Jūs žinote, kaip tai: jūs paliekate kirpykla po pjovimo ir sprogti, ir jūs tiesiog negali sustoti liečiant plaukus; tai minkštas, blizgus, ir pilnas kūno. Kokios Pilka jūsų stilistas naudojant gauti jūsų plaukai jaučiasi, kad ir kodėl jūsų pastangos nepavyksta, kai jūs bandote atkurti, kad sprogti namuose? Tai du dalys Gaminių, viena dalis įrankiai, ir viena dalis įgūdžių. Net jei esate trūksta įgūdžių, šie veiksmai gali padėti jums priartėti prie salonas-puikus Taršos namuose.

Jis prasideda su tikrai gera šampūnas

Šampūnas prekės naudojate yra tikrai antrinė, kaip jūs jį naudoti. Ar žinote, jūs tikriausiai šampūnu plaukus negerai apskritai? Jūsų Kirpėjas vis jūsų plaukai atrodo puikiai, nes ji todėl, kad jūsų plaukai yra shampooed tinkamai ir kad didėjimas ir priemaišos pašalinamos šveičiant ir nuplaunant tikrai gerai. Jei nenaudojote aiškinamoji šampūno, o, tai gali būti laikas atsikratyti savo plaukus visų produktų ir gunk, kad jūsų plaukai surenka.

load...

Vėdinimo skaičius

Patikėkite, jūsų plaukai ir galvos odą išvaizda ir bendra sveikatos būklė labai priklauso nuo dešiniojo kondicionieriaus naudojimo. Kai žmonės nekenčia kondicionierius, mes paprastai mano, kad tai yra todėl, kad jie neturi skalauti jis pakankamai gerai, todėl kaupiasi ir daro plaukai gauti neplautas ir plokščia. Tai nėra kondicionieriaus kaltė. Pasirinkite tinkamą kondicionierių savo plaukų tipą ir būtinai išskalaukite labai, labai gerai.

Suderinti magija potions

Dabar, kad jūs suprato, kaip plauti ir būklė plaukus kaip tikras profesionalas, jums reikia naudoti produktą. Tikrai ir rimtai, jūsų stilistas vis jūsų plaukai jaustųsi nuostabus naudojant daugiau nei vieną produktą ant plaukų. Žinoma, kiekvienas plaukai turi kitą produkto deriniui, ir mes norime būti čia visą dieną, jei mes stengėmės aprėpti tai, bet didžioji dauguma žmonių gali gauti didelį Izēšanās su trijų produktų:

load...
  1. Plaukų aliejus
  2. Skwierczeć reduktorius / išlyginimo serumo
  3. Džiovinimas purškimo

Aš naudoju šį tikslų derinys produktų 90% mano klientų salone ir visada gauti įspūdingų rezultatų. Tikslios prekių ženklus ir produktus gali skirtis priklausomai nuo plaukų tipo, asmeninio skonio ir prieinamumą. Jei jums patinka tai, kaip jūsų plaukai jaučiasi po jūsų stilistas daroma su jūsų plaukais, paprašykite jos, ką ji naudojant, kad jūsų plaukai jaustis, kad taip.

Kiekvienas turėtų naudoti plaukų aliejus

Plaukų aliejus drėkina, minkština, detangles, sumažina garbanos ir tames nepaklusnius plaukus. Aš įdėti jį į mano plaukus po rankšluosčiu džiovinimo ir prieš liesdami mano plaukus su šukomis ar bet kurių kitų produktų, o patį galima pasakyti ir savo klientams. Taikyti plaukų aliejus visų pirma į savo plaukų galai, naudojant labai mažą kiekį midshaft ir link galvos. Jei jūsų plaukai turi tendenciją gauti riebi ar neplautas, produktą laikykite atokiai nuo savo galvos.

Daugiau:

Sklandus serumai skirti visiems plaukų tipams

load...

Net jei jūsų plaukai yra nelabai garbanotas arba nepaklusnūs, švelninamasis serumas gali atlikti visas skirtumas jūsų sprogti, ir imtis savo plaukus nuo vidutiniškai neįtikėtinas. Tiesa, aš praleisti šį žingsnį nedaugelio klientams turiu, kad Super sklandžiai, nulis garbanos plaukai, bet tie žmonės yra gana nedaug ir jei tarp. Dauguma žmonių mūšis kai garbanos, curl, ar Niezdyscyplinowanie natūra ir gali pasinaudoti mažai glodinimo serume.

Palikti savo švelninamasis serumas nuo šviežiai šukuotų plaukus. Jums nereikės daug. Man patinka tegul mano plaukai išdžiūti šiek tiek prieš naudojant švelninamasis serumas. Jis padeda išlaikyti produktą iš retinimo dėl vandens pertekliaus Jūsų plaukus. Taikyti, patrinti tarp rankų ir darbo delnų produktą per plaukus ranka. Šukos per įsitikinti, kad produktas yra tolygiai paskirstytas.

Populiariausi švelninamasis serumai dabar:

Jei neturite atrado Blow Dry aerozolių dar. Palaikykite ant savo plaukų padaryti

Tepdami savo švelninamasis serumas, taikyti keletą purškiklių iš Blow Dry purškimo plaukus. Koncentratas produktą į savo galus ir šukos per įsitikinti, kad produktas yra tolygiai paskirstytas. Papildomos drėgmės ir valymo, kad mano mėgstamiausia Blow Dry purškalai duoti tokį skirtumą, kaip mano kliento plaukai jaučiasi. Jie taip pat atsitikti kvapas nuostabus.

Tinkami įrankiai atlikti visas skirtumas

Gauti didelį salonas-puikus Izēšanās daugiausia iš puikių gaminių rezultatas, bet tinkamas priemones užtikrins geresnius rezultatus. Jums reikia dviejų dalykų:

  1. Tikrai puikus keramikos apvaliu šepečiu arba ventiliacijos šepetėlį
  2. Profesionalus kokybės plaukų džiovintuvas

Matau moterys taupyti ant plaukų įrankių visą laiką. Kad pavargęs plastikinis šepetys jūsų vonios stalčiuje yra ne daro jums jokių pritaria, ponios ir investuoti į profesionalių kokybės plaukų džiovintuvas padarys didesnę skirtumą, nei jūs kada nors galėtų įsivaizduoti.

load...