Geriausi bangos jūsų veido formos

10 lapkričio 2018

Kirpčiukai yra fantastiška papildymas bet šukuosena. Jie jums atrodo labiau jaunatviškas ir atkreipti dėmesį į akis. Kirpčiukai taip pat gali laižytis kiekvieną veido formą, nors kai kurie stiliai yra šiek tiek daugiau glostantis kai veidų, nei kiti.

Prieš jums kirpčiukai supjaustyti kitą šukuosena, yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti. Ne tik jūs norite stilių, kuris puoselėja jūsų veido, jums taip pat reikia galvoti apie savo plaukų tekstūrą. Kirpčiukai linkę būti geriausias tiesios arba banguoti plaukai ir negali būti geriausias pasirinkimas forcurls.

load...

Be to, kirpčiukai reikalauja priežiūros. Jums reikia gauti juos reguliariai aplyginti arba išmokti tai padaryti patys. Tai gera idėja, kad žinote geriausius stiliaus metodus, includinghow tinkamai Blow Dry kirpčiukai.

Kvadratinių veido: akių ganymas kutais

Jei turite akimirkos veidą, jūs turite kampinis funkcijas ir jūsų žandikaulis yra beveik tokia pat plati, kaip jūsų skruostikauliai. Jei buvo nupiešti savo veidą diagramą, kad būtų panašus į kvadratą.

Labiausiai glostantis kirpčiukai padės suminkštinti savo sunkiau kampus. Ilgas, šoniniai valomas kirpčiukai, kad ganosi antakius yra vienas iš geriausių variantų.

load...

Raktas į tobulų kirpčiukai yra užtikrinti, kad jie yra smailas šonuose ir ilgiau, nei jie yra virš antakių. Virš antakių plaukai turėtų smogti į antakį ar tiesiog žemiau ir gali būti wispier, todėl kai kurie iš jūsų kaktos žvilgtelėti pro.

Kvadratinių veido: sunkiųjų kutais

Ilgi plaukai su storais, pilnas fringeis gražių. Tai puikus edgy ir hip šukuosena ir gali jauninti veido.

Šis stilius puikiai veikia ant kvadratinių veidus, su vienu įspėjimu: iš pakraštyje pusių turi būti ilgesnis nei kutais viduryje. Kuo ilgiau kraštai minkština akimirkos veidą kur buki kirpčiukai būtų pridėti kampus.

Sunkusis pakraštyje linkęs būti geriausia, jei yourstylist pjauna juos, o jūsų plaukai yra sausi. Priešingu atveju, jie gali susitraukti iki po džiovinimo ir galų gale trumpesnis nei norėtumėte.

Apvalus veidas: Side-valomas kirpčiukai

Jei turite aplink veidą, tavo skruostai plotis yra toks pat, kaip jūsų žandikaulį. Tai tas pats, kaip kvadratinio veido formos, išskyrus jūsų žandikaulis yra linkęs būti minkštesnė ir mažiau kampuotas.

load...

Dėl savo veidą minkštumo, jūs rasite tai geriausia sukurti keletą kampus, kad jūsų veidas atrodo ilgiau. Šoninio valomas kirpčiukai, kurie yra storesnis pusėje yra puikus pasirinkimas šiam tikslui pasiekti. Jei norite, galite išvengti Plonas kirpčiukai, kurie gali būti per minkštas.

Apvalus veidas: bukas kirpčiukai padaryta teisė

Paprastai, bukas-cut kirpčiukai nėra glostantis ant apvalaus veido. Gauti tiesiai supjaustyti skersai plačiausia dalis veido yra retai gera idėja, jei jūs gaunate bukas bangslike jų.

Paslaptis čia yra kreivės, kad imituoja savo antakius. Jie turėtų būti ilgesnis šonuose ir trumpesnis viduryje. Kai suporuotas su ilgi, tiesūs plaukai, stilius suteikia veido minkštas Stulbinančios kampus.

Širdies formos veidas: super ilgi kirpčiukai

Jei turite širdies formos veido, kaktos linkęs būti platesnė nei savo jawline ir jūsų smakras ateina į mintį. Labiausiai glostantis plaukai bus subalansuoti jūsų veido apačios su jo viršuje ir sumenkinti tam pointier smakrą.

Su šia forma, tai geriausia, kad būtų išvengta plataus bukas kirpčiukai, nes jie linkę pabrėžti kaktą. Vietoj to, glostantis supjaustyti jums yra labai ilgas kirpčiukai. Jie metasi žemiau smakro, kuris automatiškai daro akis metasi taip pat.

Širdies formos veidas: Plonas fringe

Daugiau:

Sluoksniuotas, plunksnuočių kirpčiukai yra puikus pasirinkimas širdies formos veidus. Jie pridėti kampą viršuje, kad kompensuoja savo smakro kampą, todėl visą savo išvaizdą į balansą.

Šis stilius taip pat išplaukia, savo ruožtu, vos kelių kirpčiukai iš vienos pusės ir daugiau kitos. Tai puikus būdas pridėti papildomą apimtį plonesni plaukai.

Širdies formos veidas: ilgi, dalių y vakarėliai

Ilgas pakraštys atrodo nuostabiai ant širdies formos veido. Tai ne super storas bukas supjaustyti ir tai ne plonas ir Plonas arba. Tai apsvaiginimo, kai virtinė šiukšlės tiesiog žemiau antakių ir yra tik tad ilgiau šonuose.

Ovalo formos veidas: bet kokie kirpčiukai dirbti

Dauguma žmonių turi anoval veidą, kuris yra tik šiek tiek ilgiau, nei ji yra plati. Geros naujienos yra tai, kad youcan išsisukti su beveik bet kirpčiukai stilius.

Tai pakraštys yra puikus pasirinkimas, nes jis yra ne per sunki. Kirpčiukai gali būti šepečiu žemyn arba valomas į šoną ir jie išaugs gražiai.

Ovalo formos veido: Rock 'n Roll vakarėliai

Ilgas dulkintis šukuosena yra puikus stilius storio kirpčiukai, kurie liko padaryti savo dalykas. Tai puikus stilius visiems, ovalo ar ilgą veidą.

Svarbiausias čia yra nudžiūti, kad jūs gaunate natūralios bangos, bet jūs taip pat norite prisiminti stiliaus savo sprogimo, kol jie išdžius. Su banguotus plaukus, jie gali lengvai išeiti iš po kontrolės.

Rimta veido: ilgi kirpčiukai

Ilgas veido dažnai reiškia ilgą kaktą. Ne tik vakarėliai padėti padengti, kad, jie taip pat gali padaryti jūsų veido atrodo platesnis.

Ilgos kirpčiukai yra veryflattering ilgą veidą. Jūs galite dėvėti savo dalį žemyn viduryje gauti gražus akis kadravimo užuolaidos, arba dalį palei už papildomą tūrio pusėje. Bet stilius yra tobulas, ypač jei turite tiesiai arba šiek tiek banguoti plaukai.

Rimta veido: sunkiųjų buki vakarėliai

Lygiai taip glostantis ant ilgo veido, storai supjaustytos buki kirpčiukai yra puikus pasirinkimas. Nes tai prasideda galvos karūną, jie natūraliai sutrumpinti ilgesnį veidą. Šie vakarėliai puikiai atrodo ant ilgų plaukų, pečių ilgio plaukų, ir net trumpų plaukų.

Rimta veido: fringe vakarėliai

Fringe vakarėliai yra dar vienas spalvingas pasirinkimas ir jie geriausiai veikia moterims su dideliu kaktos, kurie dažnai ateina su pailga veido. Jie taip pat puikus pasirinkimas, jei turite švelniavilnių gyvūnų plaukų ir negali užpildyti storesnius gabalus.

Jei turite trumpą kaktą ir trokšti pakraštyje kirpčiukai, dar ne viskas prarasta. Tiesiog klauskite stilistas sumažinti savo kirpčiukai toliau atgal ant jūsų galvos.

Visi veidai: Side-valomas Bangs

Šoninio valomas kirpčiukai yra gorgeousaddition toapixie šukuosena. Puiki naujiena yra ta, kad šie vakarėliai padaryti trumpesnis supjaustyti darbą su kiekvienu veido formos. Jei turite labai apvalaus veido, nors, galite apsvarstyti dėvėti plaukus ilgiau.

Kitas malonus dalykas apie šį CUT, kad tai universalus. Jei manote, kad vyksta su MUSSY plovimo-and-go stiliaus, vieną dieną jūs galite. Tačiau, ji taip pat gali būti stilingi atidžiau mielas ar profesinę išvaizdą.

Visi veidai: ne-visai buki, o ne-gana šalutinis valomas Bangs

Šie sunkieji pakraštyje kirpčiukai yra ne visai buki ir ne visai pusė-valomas, bet jie yra labai, labai storas. Tai atrodo, kad būtų spalvingas ant visų veido formų.

Nupjautas kirpčiukai parodyti spalvingas kaulų struktūrą ant kvadrato formos, su kuriomis susiduria moteris. Jie taip pat bus subalansuoti, kad apvalaus veido apvalumas ir sutrumpinti ilgą veido ilgį. Ant širdies formos veido, jie atkreipti akis aukštyn ir nuo point smakro. Jie puikiai ir tiesiai ant tendencijos.

load...