Geriausi garbanoti šukuosenos moterims nuo 50 metų iki 2018 m

11 lapkričio 2018

Žinau moterų tona su natūraliai garbanotais plaukais. Jie kovoti frizzies Minutę ten drėgmė ore ir daugelis iš jų ištiesinti plaukus arba chemiškai arba per Taršos procesą.

Bet dauguma jų apkabinti savo plaukus natūralų tekstūrą ir išeiti į spalvingas, sodrus garbanos. Jie išmoko, kaip tinkamai pasirūpinti ir stilius savo plaukus ir žino, kas gabalai atrodo gerai ant jų ir tuos, kurie to nedaro.

Štai kažkas, kad amžius atneša jums: išmintis.

Bernadette Peters

load...

Moterys su super garbanotais plaukais turėtų apriboti vėjelis nuo 2 iki 3 kartų per savaitę. Bet daugiau ir galėtumėte rizikuoti sugadinti plaukus. Apsauga garbanos iš esmės yra keturių etapų procesas: giliai sąlyga kartą per savaitę. Taikyti atostogos-in kondicionierių galuose po dušu. Kai stiliaus plaukai, taikyti serumo, kuriame yra silikono (ieškoti "dimethicone" ant butelio) ant drėgnų plaukų, dengimas kiekvieną curl. Tegul plaukai išdžiūti arba naudokite difuzorių.

Kaip eiti tiesiai, kai turite garbanotais plaukais

Jei norite išbandyti tiesūs plaukai per dieną ar 2, svarsto gauti profesionalų sprogti saloną. Yra daug blow dry salonai didžiuosiuose miestuose, kur galite gauti užpūsti pagal 50 €.

load...

Moterys su garbanotais plaukais, kurie nori eiti tiesiai turėtų išbandyti profesionalią plaukų tiesinimo salone. Tirpalas yra panašiai kaip Permė, tik vietoj garbanotais plaukais, tai ištiesina ją. Norėčiau pasiūlyti rasti stilistas, kuris specializuojasi plaukų tiesinimo arba kuris pasižymi itin garbanotais plaukais ją patys.

Kate Capshaw garbanotas

Vidutinio ilgio yra puikus ilgis plaukams moterims virš 50, nes jis vis dar pakankamai ilgai laikomas stilingas ir seksualus, bet ne taip ilgai jums atrodo, kaip jūs bandote būti 25 kartą.

Jūs tiesiog negali suklysti su iškirpti, kad patenka kažkur tarp smakro ir kelių colių žemiau pečių. Šis ilgis dirba niekam nesvarbu jų amžius, jų plaukų tekstūros ir jų veido formos.

Michelle Pfeiffer

Kaip jūs tikriausiai žinote, jei esate šiame puslapyje, garbanoti plaukai gali būti sudėtinga rūpintis. Visų oro rūšių, ji gali garbanos ant youbecause sausų plaukų mėgsta pasideginti drėgmę iš oro.

load...

Galite kovoti su šia garbanos naudojant bet kokį nuostabų garbanotais plaukais produktų pateikimo į rinką šiandien, įskaitant gydymo, šampūnai, kondicionieriai, kaukės ir vieną.

Kelly Hoppen

Garbanoti plaukai turi tam tikrą ilgį pasverti jį žemyn ir laikykite jį iš skleisdamas iki. Jei jums patinka jūsų plaukai ilgiau, jūs iš tikrųjų galite eiti ilgai, kai turite Super garbanotais plaukais.

Joan Osbourne garbanotas šukuosena

Galite traukti savo garbanotais plaukais iki į šukuosena, kaip Joan Osbourne čia.

Alfre Woodard

Kai džiovinimo plaukus tepdami produktą, išspausti (niekada RUB) garbanos su rankšluosčiu ar popieriniu rankšluosčiu ir būtinai naudokite difuzorių, kai naudojant smūgį džiovintuvas. Sausas plaukai ant mažiausio greičio nustatymas.

Alex Kingstonas

Skirtingai nuo savo seserų su tiesia, butas plaukams, kuris turėtų likti nuošalyje nuo produktų, kurie prislėgti savo plaukus, jums reikia keleto produktų, kad garbanos ir sausumo patikrinti.

Daugiau:

Pirmiausia, jums reikia tinkamą rūšies šampūno.

Naujas traku šampūnu garbanotais plaukais yra "Ne Poo" judėjimas. Tai reiškia ne šampūnu plaukus, bet vietoj kondicionieriai kasdien. Mano garbanotas draugai taip pat prisiekiu Deva Curl jokių Poo ir štai Poo šampūnai (pirkti iš Amazon). Jei turite Jums šampūną, kreminės šampūnai yra geriau bet nei paaiškinimo (arba išvalykite) šampūnai.

Oprah Winfrey

Moterys su garbanotais plaukais reikia sąlygoja daug.

Jūs tiesiog negali per būklės garbanotas plaukai. Jums reikia sunkiųjų kondicionierių naudoti kaskart plauti plaukus ir giliai kondicionieriaus naudojimo kartą per savaitę. Apsvarstykite atostogos-in kondicionierių kiekvieną dieną.

Melina Kanakaredes

Investuokite į stiliaus produktų, kurie yra pagaminti moterims su garbanotais plaukais. Štai keletas apsvarstyti:

  1. Išlyginimo grietinėlė ir be alkoholio gelis. Nuo minutę jums išeiti iš dušo, jums reikia į kailį odelių taip užsifiksuos drėgmę. Savo knygoje "išpažintis Grožio Editor" (pirkti iš Amazon), autorius Linda Wells siūlo vieną-du-punch: 2 dalys kremas 1 dalis geliu (taip, jūs turite pirkti produktus atskirai). Riešuto dydžio suma bus padaryti jums. Tiesiog įtrinkite produktą į savo rankas ir tada palmių mišinį nuo viduryje veleno žemyn. Šukos produktą per visus plaukus su plataus ketera.
  2. Stilius kremas Patobulinkite savo garbanas su grietinėlės sukurta garbanotiems plaukams. Patrinti ją ir leiskite plaukų airdry.
  3. Stilius serumas sušilti pora lašų šią nuorodą į savo rankas ir palmių per sausas, garbanotas garbanos. Serumas bus išspręsti jūsų garbanos problemas.
  4. Tiesinimo balzamas arba gelį Jei norite išdžiovinti plaukus tiesiai, patrinti ketvirtį dydžio sumą tai ant plaukų prieš džiovinimą garbanotais plaukais (visada skyriuose, dirbti iš apatinių sluoksnių iki).

Amy Irving

Moterys su garbanotais plaukais paprastai nerekomenduojama eiti trumpas. Trumpi plaukai gali garbanos iki jums lengviau nei ilgi plaukai ir paleidus pagrindinis poufy plaukų riziką. Kuo ilgiau jūsų plaukai, tuo daugiau jūsų garbanos sveria plaukus žemyn.

Tai sakė, teisė šukuosena gali dirbti garbanotais plaukais. Jie paprastai funkcija ilgas sluoksnius ir nors ten gali būti pouf tiek vyksta, tai tikrai gali dirbti.

Valerija Golino

Jei jūs gimėte su Super garbanotais plaukais, galite rasti jį sunkinančių tuo metu, kai jis frizzes iki tam tikrų klimato ir kitų kartų, kai jūs norite tiesūs plaukai be išlaidų valandas gauti, kad taip. Yra paslaptis stiliaus natūraliai garbanotais plaukais.

Daugiau puikių šukuosena vyresnio amžiaus moterų

Tiesiog todėl, kad jūs esate tam tikro amžiaus moteris nereiškia, jūs turite išeiti ir gauti trumpas, smailas šukuosena, arba Permės kartą per savaitę ala plieno magnolijos. Tai nereiškia, jūs turite dažyti plaukus šviesūs arba įdėti savo akinius ant grandinės.

Priešingai. Šiomis dienomis yra nėra taisyklių, šukuosenos moterims vyresnių nei 50 jūs galite dėvėti savo plaukus ilgas, ištiesinta, riesta, ar yra šukuosena-ir tiek laiko, kiek ji glostantis jums, tai tikrai visi, kad klausimai.

Šiuo šukuosena galerijoje, mes iškedentas kartu šukuosena moterims virš 50, kurie yra visiškai puošnus. Ne visi kirpimo dirbti visiems plaukų tekstūros ar su visais veido formų. Sužinosite, kas atrodo gauti kuo ir iki šios galerijos pabaigoje, jūs turėtumėte turėti tai, ką veiktų su jūsų plaukų tekstūra ir veido formos idėją.

load...