Geriausi plaukų produktai pixies

9 lapkričio 2018

Aš surinkti geriausius plaukų produktus vokeliai šukuosena mano skaitytojams. Šiame sąraše rasite viską tipiškas vokeliai dėvėtojui gali prireikti įskaitant liejimo pastos, plokščio geležies ir serumų ir volumizers. Visi šie produktai yra mylimas, dėl įvairių priežasčių, ir padės imtis savo vokeliai iš nuobodaus į "Aleliuja! Turiu kita didele plaukų dieną".

Kaip vokeliai atrodo priklauso tiek daug ne tik šukuosena, bet plaukus tekstūrą. Garbanotas, banguotas, bauda ir storio plaukai visi patenka kitaip, kai iškirpti ir vytinta.

Daugiau apie Pixies:

Liejimo pasta arba vašku

Dėl vokeliai stilių, padorus liejimo pasta arba vašku gali reikšti skirtumą tarp nuostabus plaukų ir "meh" plaukų skirtumą. Be to, jūsų šukuosena gali nukristi butas galvą, kaip šalmo ar vilnis iš savo galva pūkinės garbanos.

load...

Liejimo produktai (ieškoti žodžiai "pasta", "glaistas", arba "vaškas" ant etiketės) leidžia jums sukurti tekstūros ir stilių, jei turite švelniavilnių gyvūnų plaukų ir pridėti kryptį ir kontrolę, jei turite nepaklusnius plaukus.

Štai kaip jį naudoti: įdėti bulvarinis dydžio sumą delnu, šiltas jį tarp delnų ir palmių jį per plaukus. Pirštais stiliaus plaukus, sukurti norimą išvaizdą.

Kai perkate formavimo pasta, norite ką nors, kad nepaliks jūsų plaukai traškūs. Aš perskaičiau nuostabius dalykus apie šių Oribe (tariama "Or-i-bay") Produktai:

Dėl vaistinių tinklą, tai gauna gerus atsiliepimus:

load...

Ir neatmeta produktus suformuluotus vyrams. Tai gauti gerus atsiliepimus:

Padoraus lygintuvo

Jei jūsų plaukai yra banguoti, garbanoti ar linkęs garbanos, butas geležies bus jūsų grožio arsenalą būtinybė. Bet ne bet koks lygintuvo bus padaryti, Jums reikės investuoti į 1/2 colio geležies arba ne, 1-colių geležies geriausią stilių plaukus. Viskas didesnis bus sunku dirbti.

Jei turite ilgus kirpčiukai, siekti 1-colių. Trumpesni Pixies atrodo geriausiai lyginti su 1/2 colio, tačiau tai gali būti sunku rasti. Apsvarstykite mini lygintuvas, kuris turi nepakankamai plokštės ir gerai dirbti su trumpais plaukais.

Aš rekomenduoju savo mėgstamus lygintuvų mano sąraše iš geriausių lygintuvų ir plaukų ištiesinimo. Aš apima keletą 1-colių modelius.

load...

Mano pasirinkimas už Pixies: per BaBylissPro Nano Titano 1/2 "mini Geležinis Mėlyna.

Šilumos Protectant

Jei naudojate plokščias geležies reguliariai, šilumos Apsaugos nuo purškiamas ant plaukų bus apsaugoti nuo karščio.

Daugiau:

Aš rekomenduoju TRESemme Šiluminės Creations Šilumos Tamer Protective Spray.

Volumizer jei turite švelniavilnių gyvūnų plaukų

Didžioji dalykas, apie Pixies ir švelniavilnių gyvūnų plaukų, kad ji yra lengviau pridėti kūną trumpais plaukais nei ilgesniais plaukais.

Jums tereikia tinkamą produktą. Švelniavilnių gyvūnų plaukų, gali kristi butas galvos kaip šalmas, jei jūs neturite naudoti volumizer. Volumizers paprastai būna iš purškalai ar putėsiai forma. Aš atsitikti patinka putėsiai, kuris turėjo reputaciją dešimtmetį ar taip už tai, kad 1985 Šiandien putėsiai yra daug gražiau ant plaukų, paliekant juos minkšta ir lanksti, o dar pridedant kūną.

Aš taip pat savo mėgstamus volumizers geriausia produktų gerai, Flat plaukai, bet Pixies, aš rekomenduoju:

Serumas už labai rupi ar sausų plaukų

Jei turite labai sausa arba šiurkščiavilnių plaukų, serumas bus tavo geriausias draugas. Taikyti sekcijų plaukų prieš plokščią-lyginimo aptakus, sklandžiai baigti.

Aš rekomenduoju John Frieda garbanos-Ease Extra Strength 6 efektai serume.

Giliai ir / arba Palikite-in kondicionierius už garbanotas plaukų

Jei kenčia nuo garbanotas plaukų ar sausa, šiurkšti ir nepaklusnūs plaukai, gilios kondicionieriaus ir atostogų-in kondicionierius padės prijaukintą plaukus. Naudokite giliai kondicionieriai kartą per savaitę ar daugiau ir atostogos-in kondicionierių, kiek reikia.

Aš rekomenduoju šias gilias kondicionieriai:

Ir aš rekomenduoju šias atostogas-in kondicionierių:

Paplūdimys purškimo

Kai kurios moterys atsisakyti formavimo pastos apskritai ir naudoti paplūdimio aerozolių pridėti tekstūrą jų plaukai. Paplūdimio purškimo suteikia plaukams apimtį ir lifto šaknų.

Jūs galite padaryti savo naudodami savo druskos purškimo receptą, nes kitaip, aš rekomenduoju Fekkai Soleil Beach bangos Spray ir kamanių ir kamanių Surf Spray.

Padoraus šampūnas suformuluoti savo plaukų tekstūros ir tipo

Jei esate tipą, kuris eina dienas nuo plaukų šampūnai, kurie gali pakeisti jūsų vokeliai. Ne daugelis moterų pabusti su Pyszny vokeliai Wezgłowie. Vokeliai linkęs būti aukštas priežiūros šukuosena ir tai reiškia, dažnai šampūnus.

Aš rekomenduoju pirkti gerą šampūną, kad nebus išplauti savo spalvą (jei tai netikras) arba paversti savo plaukų sausas.

Žiūrėti mano sąrašą iš geriausių Šampūnai ir kondicionieriai visų tipų plaukams ir sulfato be šampūnai yra puikus statymas. Matyti mano mėgstamiausius Sulfate Free Shampoo.

load...