Ką daryti prieš dažydami plaukus

15 lapkričio 2018

Jūsų plaukų spalva paskyrimas yra pagamintas su savo mėgstamą stilistas. Kas liko daryti, bet skaičiuoti dienas ir parodyti, tiesa? Na, galite imtis, kad pozicijos, jei norite, bet jei norite, kad jūsų plaukų spalva, kad būtų geriau, ilgiau ir turi daugiau blizgesį, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti prieš savo paskyrimo įsitikinti, kad atsitiks.

Atsikratykite sukurti ir paaiškinti plaukus

Apie savaitę prieš jūsų plaukų spalva paskyrimo, šiek tiek laiko įdėti paaiškinami gydymo plaukus. Man patinka naudoti šampūno ir sodos mišinį, bet jūs galite naudoti savo mėgstamus išaiškinančių šampūnas (tai yra mano mėgstamiausia), ar jūs netgi galite naudoti alaus ar obuolių sidro acto. Po savo paaiškinami gydymo sąlyga plaukus įprastai.

load...

Turite žalą? Tiesiog pridėkite baltymų ir šukuosena

Jei jūsų plaukai yra pažeisti, reguliariai baltymų gydymo kelias savaites prieš jūsų plaukai paskyrimo gali padėti pakeisti savo plaukų stiprumą. Pažeistiems plaukams, taip pat turėtų būti sumažintas porą savaičių prieš savo spalvų skyrimo atsikratyti padalinti baigiasi. Rimtai pažeistiems plaukams neturėtų būti per tvarkomi, todėl įsitikinkite, kad aptarti Jūsų plaukai būklę su savo stilistas prieš spalvos plaukus.

Giliai sąlyga jūsų plaukai

Likus kelioms dienoms iki savo paskyrimą, giliai kondicionierius gydymas yra būtinas atkurti drėgmę ir subalansuoti savo plaukų pH. Padaryti, kad jūsų galai sudrėkintas padės įsitikinti, kad jūsų plaukai laikosi spalva tolygiai. Plaukų spalva (plaukų dažų), gali būti džiovinti savo potencialiai jau sausus plaukus ir giliai kondicionierius gydymas gali reikšti skirtumą tarp nuobodu Pelytė ieško spalvų ir gražių blizgančių spalvų rezultatų skirtumas. Jūs neturite praleisti tonos pinigų ant salonas giliai kondicionierius, mano mėgstamiausia yra prieinama jūsų parduotuvės.

load...

Šampūnas ir stilius plaukus

Norėdami gauti geriausią plaukų spalva rezultatų, šampūnas ir stilius plaukus dieną prieš savo spalvų skyrimo. Šviežiai išplauti plaukai yra ne geriausias padėklų plaukų spalva, ir super purvinas plaukai gali būti per riebus ir riebi. Be to, šviežiai išplauti plaukai gali išsausėti ir grubus iki jūsų galvos odos paviršių, didinant spalvos sukelia dirginimą galimybes.

Daugiau:

Nors tai nėra visiškai būtina, rodyti savo spalvų skyrimo su savo plaukus, kaip jums dėvėti ją dažniausiai padės jūsų koloristiniai suprasti, kaip jūs paprastai mėgsta nešioti plaukus, todėl ją įdėti savo spalvą ir renginiai taip, kad bus geriausias komplimentas jūsų asmeninis stilius.

Rodyti su idėjomis ir atsinešti nuotraukas

Telaimina Dievas Pinterest, tiesa? Nors jūs ne visada gali gauti tikslius rezultatus nuotrauka, turinti keletą idėjų, ką norite gali padėti jūsų koloristiniai suprasti savo asmeninius pageidavimus ir išvengti jus nuo baigiant su nepageidaujamu tonai jūsų galutinių spalvų rezultatus. Net jei jūs nesate tikri konkretaus spalvos jūs ketinate, foto idėjos gali kalbėti apimtis apie savo mėgstami ir nemėgstami. Be to, mes visi nustatyti "raudonas", "šiltas" ir "neutralių" plaukų spalva sąlygas skirtingai, todėl yra specifinis su nuotraukomis galite įsitikinti kiekvienas manimi kalbėti tą patį spalvų kalbą.

load...

Sąžiningumas yra geriausia politika

Vienas iš geriausių būdų, kaip gauti geriausią spalvų rezultatus turi būti visiškai sąžiningas su savo Colorist apie viską, kas vyksta su jūsų plaukais, įskaitant praeities spalvos ir renginiai padaryti plaukus, namie spalvų rinkiniai, perms, švelninamasis gydymo, tiesinimo procedūros, vaistai Jums gali būti atsižvelgiant, naujausi operacijos jums jau, jei esate nėščia, ir net paprasti dalykai kaip žaibas plaukus su citrinos sultimis. Ji nesiruošia spręsti jums, bet spalva formulė, naudojama tipo spalvos, o svarbiausia jūsų galutinis rezultatas gali stipriai priklausys nuo jūsų visiškai atskleisti.

Pasirodyti

Paskutinis, bet ne mažiau, rodo su teigiamą požiūrį ir nedidelis prasme nuotykius. Suteikite savo stilistas pakankamai kūrybinę laisvę daryti tai, ką ji galvoja geriausiai tinka jums ir jūsų šukuosena, bet suteikti jai pakankamai informacijos, kad gauti savo spalvų teisę į pirmąją vietą. Atminkite, kad ne dienos pabaigoje, tai plaukų spalva ir jis visada gali būti nustatyta, atspalvių, arba kitaip pakeisti, jei jis neįsijungia, kaip įsivaizdavo.

load...