Kaip cukruoti namuose naudojant tešlą plaukų šalinimui

11 lapkričio 2018

Prieš mes parodysime jums, kaip cukrus, jums reikia padaryti pasta. Mūsų cukrumi receptas yra paprasta padaryti su ingredientais jūs tikriausiai jau turite namuose kainuoja pora dolerių ir viskas natural.After jūs turite receptą, palaukite, kol jis atvės iki kambario temperatūros prieš bandant plaukų šalinimas. Mes nenorime, kad kas nors nusideginti!

Paruoškite odą už cukraus pasta

Odos reikės būti apvalytas losjonų ir aliejų, todėl cukraus pasta neturi nuslysti odą. Su medvilniniu tamponu arba kvadrato, naudokite iš anksto vašku prausiklį (palyginti kainas Amazon), ypač pagaminti naudoti prieš cukrumi ar vašku, nes jis yra antimikrobinių ir anti-uždegiminių ingredientų padeda apsaugoti odą nuo sudirginimo ir pertrauka-out iš Plaukų šalinimas.

load...

Jei neturite specialaus valikliu naudoti prieš plaukų šalinimas, imtis vonia arba dušas ir plauti odą kruopščiai, bet turi išjungti taikant jokių serumų, drėkinančių ar losjonais.

Taikyti miltelių cukrumi namuose

Prieš cukrumi namuose, taikyti šviesos dulkių Baby milteliai, kukurūzų krakmolo arba miltelių vaškavimo ir patrinti švelniai į odą. Atminkite, kad daugiau nėra geriau. Taikant per daug miltelių trukdys pašalinti plaukus. Milteliai veikia kaip buferis padeda pasta suvokti plaukai geriau ir klijuoti mažiau odą.

Čiupkite cukrumi pasta

Jei jūs turite džiūvėsėlį pasta tą pačią dieną ir laukė, kol jis atvės, jūs galite naudoti ją, o ji turi šiek tiek šilumos į jį. Jei jis buvo laikomas tada galite suminkštinti jį šiek tiek. Mikrobangų ją penkias sekundes vienu metu aukštos kol ji minkšta ir jūs galėsite skleisti ją be pernelyg daug pastangų.

load...

Imti gerą samtelis organizmui. Jei jūs ketinate jį naudoti galite susidurti, tada mažesnį skyrių.

Tai gali būti gana lipni dirbti, ypač jei ji drėgna iš. Taigi jūs galite dėvėti pirštines.

Vieta cukrumi įklijuokite vertus

Džiūvėsėlį pasta bus kaip didelis BLOB rankoje, bet ne taikyti jį į savo odos tik dar.

Padaryti cukrumi gaminio Ball

Dabar jūs imsis cukrumi produktą ir įdiegti jį į kamuolį. Nespauskite pernelyg sunku, tiesiog dirbti jį lengvai į savo rankas už poros sekundžių. Kai jūs jį taikyti, pasta bus sušildytas yra jūsų kūno šilumos tiek eiti tolygiau.

Taikyti cukraus plaukams

load...

Dabar jūs ketinate taikyti cukraus plaukų priešinga kryptimi augimo tvirtai leidžiant pasta plisti kaip jums šiek tiek lėtai ištraukite jį. Jums reikia naudoti tam tikrą spaudimą ir jaustis kaip jūs spausdami pasta su odos ji prilimpa. Jūs ne tik, kuriuo jį ant plaukų.

Daugiau:

Šis metodas gali užtrukti šiek tiek priprasti prie, bet naudojant apklijuoti cukraus gelis turi savo privalumų. Pasta galima pašalinti plaukus kaip trumpas kaip 1/16 ", o gelis, kuris yra atliekamas panašiai kaip epiliacija (gauti kryptis) turi bent 1/4".

Cukrumi plaukus

Dabar jūs ketinate būti cukrumi plaukus laikydami odą įtemptą, su savo laisvą ranką (nes buvau cukrumi mano ranką aš negalėjau), naudojant greitai flicking judesio su rankoje ir pašalinti į ta pačia kryptimi plaukų augimo pasta.

Jūs nenorite traukti ranką aukštyn, bet siekti būdu per į kitą pusę. Jei jums traukite savo ranką tiesiai ten daugiau šansų nėra plaukus arba kad ją.

Šalinti plaukus ta pačia kryptimi augimo, taip pat padeda išvengti kad plaukų folikulus arba virš odos paviršiaus. Tai reiškia, kad jūs gausite ilgiau trunkantis plaukų be rezultatų ir išvengti įkyrus plaukų įaugimo.

Pašalinti visus plaukus ir apdailos

Jei visi cukraus nenusivalo, tiesiog įdėti cukraus, kad manimi jau rankoje su dalies, kuri liko ir pašalinti toje pačioje greitai, flicking judesį.

Tęsti procesą

Laikyti darbo skyriuose dėl ploto, kad jūs šalinti plaukus. Vienas pasta skyriuje gali būti vėl padarė į kamuolį ir vėl pritaikė keletą kartų ir tada reikia išmesti. Jei praleidote šiek tiek plaukus, galite taikyti jį per tą patį plotą odos daugiau nei vieną kartą (skirtingai epiliacija), bet aš nepatarčiau daugiau nei porą kartų. Kuo greičiau jis pradeda pradeda jausti pernelyg lipni, ar ne pašalinti plaukus, jį išmeskite.

Kur cukraus

Ši pasta yra puikus cukrumi pan ant kojų, rankų kūnas, bikinis zone- beveik visur. Tai taip pat puiki naudoti ant veido, bet aš norėčiau būti labai atsargūs, jūsų antakiai. Aš ne bandyti Antakių formavimas su pasta, kol jūs iš tikrųjų gauti šią techniką žemyn. Priešingu atveju, galite būti paliktas su tikrai bloga nuo atsižvelgiant plaukus jums buvo neketina.

Apdailos

Kai baigsite, tiesiog nuplaukite su muilu ir vandeniu. Tai tirpsta vandenyje. Tai dar plius per epiliacija, kuri negali būti pašalinta tik su muilu ir vandeniu, bet reikia alyvos pagrindu pagamintas produktas, jį pašalinti.

Nuraminti odą ir sumažinti paraudimas ir dirginimas taikysite po vaško aušinimo produkto sumažinti bet kokį paraudimą ar aštrus (palyginti kainas Amazon). Kadangi rankos gali atlikti bakterijų daug, stenkitės neliesti cukruotas plotas per pirmąsias 24 valandas, kad būtų išvengta sudirginimo ir galimas spuogų.

load...