Kaip naudoti cukraus gelį plaukų šalinimui - tai padaryti

11 lapkričio 2018

Prieš mes Jums parodyti, kaip naudoti cukrumi gelis plaukų šalinimas, jums reikia padaryti produktą. Mūsų paprastas cukrumi receptas (gauti kryptis) yra lengva padaryti su ingredientais jūs tikriausiai jau turi namie. Papildoma premija yra tai, kad visa tai natural.After jūs turite receptą, palaukite, kol jis atvės iki kambario temperatūros prieš bandant plaukų šalinimas. Mes nenorime, kad kas nors nusideginti!

Reikalingi daiktai pigių Plaukų šalinimas

Aptarkite pigios plaukų šalinimas. Jei turite savo cukrumi gelis pagamintas apie 2 EUR, arba taip, yra tik pora kiti daiktai reikalingi, ir jūs visi nustatyti.

Mikrobangų cukrumi gelis

load...

Patikrinkite cukrumi gelis po to, kai microwaved po 30 sekundžių. Jis turi būti nuoseklumas taip, kad jis gali būti maišomas šiek tiek lengviau, bet ne vandeningas. Tęsti patikrinti per 15 sekundžių intervalais, kol ji tampa teisingai. Jis paėmė mane vieną minutę mano microwave.You'll tada patikrinkite temperatūrą, taikant mažą tiek į savo ranką. Jei jis per karštas ar vandeningas, tik leiskite jam atvėsti šiek tiek prieš naudojant.

Paruoškite odą ir cukrumi Plaukų šalinimas metodas

Odos valymo yra labai svarbus prepping žingsnis cukrumi plaukų šalinimo metodas. Tai ne tik padeda pažaboti kai kurių galimo šalutinio poveikio gauti spuogų, produktas laikosi geriau švaraus paviršiaus ir duos jums geriau plaukų atsikratyti rezultatus. Su medvilniniu tamponu arba apvalios taikyti produktą kaip Gigi Pre-Hon (palyginti kainas Amazon), ji taip pat yra antimikrobinių ir anti-uždegiminių ingredientų padeda apsaugoti odą nuo sudirginimo ir pertrauka-out iš plaukų removal.If jūs don ' t turi specialų valiklį naudoti prieš plaukų šalinimas, imtis vonia arba dušas ir plauti odą kruopščiai, bet turi išjungti taikant jokių serumų, drėkinančių ar lotions.Then taikyti šviesos dulkių iš talko milteliais, kūdikių miltelių ar kukurūzų krakmolo ir patrinti švelniai į oda. Atminkite, kad daugiau nėra geriau. Taikant per daug miltelių trukdys pašalinti plaukus. Milteliai veikia kaip buferis padeda gelį suvokti plaukai geriau ir klijuoti mažiau odą.

load...

Taikyti cukrumi želė

Jums reikia bent 1/4 "plaukų augimo, kad ji būtų pašalinta. Taikyti cukrumi gelis ta pačia kryptimi plaukų augimą su anapplicator esant maždaug 45 laipsnių kampu, plaukų skyriuje mažesnis nei juostelės Jūs Re naudoti. Jūs norite, kad gaminys kailio plaukus, bet jums nereikia toną. Jei taikote per daug, jūs turite problemų pašalinant plaukus arba nutraukti ją virš arba žemiau surface.Large aplikatoriai yra puikus kūnas ir mažesnių dirbti geriau daugiau tikslumo ant veido. Dauguma medinių aplikatoriai yra užapvalintais kraštais, tačiau kvadratinių krašto aplikatoriai padėti gauti bikini straighter.Sugaring gelis taip pat buvo vadinamas cukraus waxbecause ji taikoma panaši į waxing- bet tai nėra teisingas terminas. Cukrumi pasta, kita vertus, naudoja kitą techniką, kuri turėjo plaukus trumpas, kaip 1/16 colio ir nereikalauja juostelėmis arba aplikatoriai.

Daugiau:

Taikyti Strip Over Sugar želė

load...

Dabar jums imtis savo juostelę ir taikyti jį ant cukraus geliu ta pačia kryptimi plaukų augimą, paliekant kai epiliavimo juostelės virš pabaigoje, kad nėra prisirišęs prie bet hair.Rub ranką butas per juostele porą kartų į plaukų augimo kryptį, kad gelis tvirtai pritvirtintas prie hair.To sutaupyti pinigų juostelėmis, galite naudoti pakartotinio naudojimo džinsinio juosteles padarytus Shobha salonuose (palyginti kainas) plaunant ir džiovinant juos.

Pašalinti Strip

Dabar laikydami odą tamprią su Laisva ranka (aš negalėjau, nes buvau cukrumi mano ranką) greitai pašalinti juostelę su viena traukti priešinga kryptimi plaukų augimą, visą kelią į kitą pusę. Netraukite juostelės tiesiai arba pašalinti jį slowly.Keep dirba skyriuose, kol pašalinsite visus plaukus. Galite taikyti cukrumi gelio per tą patį skyrių (skirtingai nei epiliacija), bet aš norėčiau padaryti tik, kad pora kartų. Tie, kurie jautriai odai tikrai reikia careful.You gali tekti šildyti cukrumi gelis vėl mikrobangų kaip jis pradeda atvėsti. Jūs žinosite, kai želė gauna storio ir ji nėra pašalinti, taip pat lengvai iš odos. Jūs tikriausiai reikės tik nuo 15 iki 30 sekundžių vėl heat.Any praleistų plaukai gali būti pašalinta su švariomis pincetu.

Apdailos

Kai baigtas, bet koks perteklius gelio arba nelankstumą bus pleiskanoti odą su muilu ir vandeniu iš šio naminio plaukų valiklis. Nuraminti odą ir sumažinti paraudimas ir dirginimas taikyti Gigi Po Wax aušinimo gelis. Kadangi rankos gali atlikti bakterijų daug, stenkitės neliesti cukruotas plotas per pirmąsias 24 valandas, kaip sumažinti dirginimo ir potencialių spuogų kiekį.

Eiti į kitą puslapį ieškant gedimų.

Cukrumi Gel- gedimų

Turite daugiau klausimų? Check out mūsų cukrumi Plaukų šalinimas Receptų DUK naudojant pastą ir gelį.

load...