Kaip pasirinkti šukuoseną, kuri išlygina veido veidą

15 lapkričio 2018

Nesvarbu jūsų veido formos, bus mažesne nei rinkos verte, kad atrodo geriausiai ant tavęs ir keletas, kad yra ne taip glostantis. Tai gali būti, kodėl jums buvo mažiau nei malonu praeityje su kitaip tobula šukuosena.

Tai tikrai nereiškia, kad nėra nieko blogo su jumis. Tai tiesiog paprastas dalykas rasti tinkamą šukuoseną, kuri papildo jūsų individualius bruožus.

Raktas į glostantis šukuosena yra rasti vieną, kuris sukuria iliuziją, kad turite ovalo veido. Yra gabalai, kurie padės padaryti apvalus veidas atrodo ilgesnis, ilgas veidas atrodo platesnis, kvadratinis žandikaulis atrodo minkštesnė, pavyzdžiui. Taip pat yra gabalai, kurie daro didelius kaktos ir dviviečiai prisitraukimai esmės išnyksta.

load...

Nors veido forma yra vienas dalykas, apsvarstyti, yra ir kitų veiksnių, kurie turėtų žaisti į savo sprendimą. Renkantis stilių, atsižvelgiant į jūsų plaukų tekstūrą, asmenybę, gyvenimo būdą, ir jūsų kūno tipą, taip pat.

Atraskite savo veido formą

Daugelis žmonių turi adistinct veido formą. Jie paprastai skirstomi į šešias formų: ovalo, ilgas, kvadratinės, apvalios, deimantas, ir širdies formos. Jei jūs negalite pasakyti, žiūrėdamas į veidrodį kokios formos esate, yra būdas išmatuoti veidą, kad gali nurodyti jums reikiama kryptimi.

Jei bandysite tai ir dar nesate tikri, apie savo veido formą, yra tikimybė, kad tikrai ne klausimas, ką jūsų veido forma. Grožio patarimai apie veido formų pirmiausia yra skirta moterims su stipriais veido formų, kad jie nori sušvelninti. Apskritai, tai labiausiai naudinga moterims su akivaizdžiu apvali, kvadratinė, ilgas, arba širdies formos veidus.

load...

Moterys su ovalo formos ir deimantų veidai linkę atrodo gerai viskas. Galbūt Jūs norite atkreipti dėmesį į kitus veiksnius, pavyzdžiui, plaukų tekstūros ir jūsų kūno formos. Tas pats taikoma, jei jūs neturite akivaizdus veido formą.

Gal jūsų asmenybę ar plaukus ilgis yra svarbesnis jums. Jei turite adistinct plaukų tekstūrą, pavyzdžiui, super gerai arba labai garbanotas, tyrinėti glostantis gabalai, kurie gali būti geresnis kelių imtis. Taip pat atminkite, kad kiekvienas yra skirtingas ir jūs neturite sekti kiekvieną grožio taisyklė knygoje.

Pažymėkite gera

Kadangi bus daug šukuosena, kad tiktų jūsų veido formos, ji gali būti sunku žinoti, kur pradėti. Pagrindinė taisyklė rasti didelį šukuosena jūsų veido formos yra išryškinti jūsų geriausias featuresand pabandyti sukurti ovalo veido iliuziją.

Pasak "taisyklių", yra keletas funkcijų, ieškoti:

Eiti su tuo, ką daro jums jaustis gerai

load...

Kai jūs skaitote apie šukuosena ir veido formų, jums gali jaustis apsemta taisyklėmis. Nors tai yra gairės glostantis kirpimo, jie tikrai tik pasiūlymai. Paslaptis ieško spalvingas yra tikrai vienoje požiūris. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti yra gauti šukuoseną, kuri leidžia jums jaustis skirtingai save.

Jei norite šukuoseną, kad neturi laikytis "taisykles" jūsų veido formos, tada visais būdais, gauti, kad šukuosena. Kaip jūs manote apie save visada pranoksta tai, kas grožio industrythinks glostantis. Jei turite tinkamą požiūrį, galite atlikti bet kokią šukuoseną.

Sekti tendencijas

Geros naujienos yra tai, kad beveik visi madingiausių šukuosena gali atrodyti puikiai ant visų veido formų. Bobs padaryti. Pečių ilgio gabalai tikrai. Kirpčiukai padaryti. Ilgi plaukai nėra. Net vokeliai veikia ant daugumos veido formų.

Su kiekviena iš šių gabalų rūšis, gali būti elementų, kurie būtų labiau glostantis jums. Jei turite savo širdies tam tikrą supjaustyti, pasakykite savo stilistas. Judviejų gali dirbti rasti geriausią stilių per supjaustyti, kuris tinka jums geriausiai.

Daugiau:

Šukuosena, kad puoselėja visus

Jei yra vienas stilius, kuris puikiai atrodo ant beveik visi, tai jis. Kai kurie žmonės vadina jį "tobula šukuosena", nes jis yra toks glostantis visiems veido formų ir plaukų tekstūros. Jis taip pat gali būti stilingi, kad tilptų jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Tai visuotinai glostantis supjaustyti patenka tarp smakro ir pečių. Gerai atrodo tiesios, banguotos, riesta, vytinta, ar išsipūsti džiovintų tiesiai.

Kas gali nešioti trumpų plaukų

Trumpi plaukai linkęs, kad tiktų visiems veido formų, nors kiekviena veido forma turi ką atsižvelgti, kai vyksta trumpas. Apvalūs veidai, pavyzdžiui, gali atrodyti apvalesnės su netinkamu Trumpiniai, bet kai trumpi kirpimo gali atrodyti tiesiog nuostabi.

Ar jau metas turite kirpčiukai?

Kirpčiukai gali atsigaivinti įprastą supjaustyti. Jie gali jauninti veido ir jie atkreipti dėmesį į akis. Dar geriau, kirpčiukai yra glostantis beveik visas veido formų.

Vėlgi, jūsų tikslas yra gauti kirpčiukai, kad jūsų veidas atrodo labiau ovalios. Pavyzdžiui, jei turite akimirkos veidą, sumažinti savo bukas kirpčiukai ilgiau šonuose sušvelninti savo funkcijas. "Side-valomas bangsare glostantis galimybė, taip pat.

Kirpčiukai yra tikrai svarbesniu plaukų tekstūros nei veido formos klausimas. Garbanoti plaukai ir super banguoti plaukai yra du iš didžiausių problemų su kirpčiukai, bet neatmeta juos visiškai.

Energingas apvalios veido formą

Apvalūs veidai energingas ir turėti sveiką išvaizdą. Vis dėlto, daugelis moterų, kurie turi apvalų veidą nori, kad jų veidas atrodo ilgesnis, paprastesnį ir mažiau apvali.

Modelis Kate Upton turi apvalią veido ir žino, kaip padaryti, kad jos šukuosena dirbti su savo veido formą. Ji paprastai vilki jos plaukai ilgi ir tiesūs arba šiek tiek banguotas, kuris yra puikus ieškoti apvalių veidų. Jos parašas šlavimas Updos areperfect pridėti aukštį jos veidą, vizualiai pratęsia ją.

Tai nereiškia, kad jūs negalite eiti trumpas su apvaliu veidu. Pixies dideliu tūrio ir ilgų Bobs taip pat yra labai glostantis.

Pavydas kvadratinės veido formą

Kvadratinių veidus fotografuoti geriausią. Matyt, žandikaulio kampai ir skruostai reiškia kvadratinių veidus nereikia fotografuoti "butas." Ši forma puikiai atrodo su šoninėmis valomas kirpčiukai ir pečių ilgio plaukų. Abu šie gali sušvelninti kai kurių stipresnių savybių šios formos.

Moterys su kvadratinių veidus linkę amžiaus geriau, taip pat. Kvadratinių veidus linkę likti stiprus ir kampuotas ir paslėpti trūkumus, pavyzdžiui, kalakutienos Gāzelēties.

Aptakus grožio ilgą veido formą

Ilgos veidai liesos ir siūlo daug stylepossibilities. Tai forma, kuri atrodo Pasakų su pristatoma kūno šonuose, todėl bangos ir garbanos yra puikus pasirinkimas. Apsvarstykite pridedant kirpčiukai, jei manote, kad jūsų Valsčiaus ne per didelis. Jie ne tik sutrumpinti veidą, bet taip pat bus paryškinti savo akis.

Nors jums gali nenorėti eiti per ilgas arba per trumpas, pečių ilgio plaukų yra puikus pasirinkimas. Ji taip pat siūlo youthe pridėti tuos seksualus tik-out-of-the-vandenyno bangas parinktį.

Jei galvojate, kad vyksta trumpas, pabandykite išlaikyti garsą ant iki minimumo.

Oh-taip-universalus ovalo veido forma

Ovalo formos veidai paprastai atrodo gerai viskas, todėl jūs galite followwhatever plaukų tendenciją jums patinka. Nuo Pixies į shags ir tikrai ilgą spynos Trumpa, funky stilių, jie visi iki postą. Norėdami padėti jums susiaurinti savo galimybes, sutelkti dėmesį į stilių, kad atitiktų jūsų plaukų tekstūros, asmenybę ir gyvenimo būdą, o ne.

Jei jūsų ovalo veidas yra ant ilgesniu pusėje, gerai pagalvokite prieš pridedant aukščio ant galvos. Tai apima didelį bandelė, labai erzino šukuosena, ar spikyshort supjaustyti.

Mielas širdies formos veido

Širdies formos veidai smagu pasirinkti šukuosena. Tai forma, kad yra linkęs turėti gražią kaulų struktūrą, kuri nėra nei per sunku ar per minkštas. Jūs taip pat pastebėsite, kad daugelis šukuosena natūraliai atrodo labai romantiškas su savo formos.

Kirpčiukai yra tikrai gražus su šiuo veido formos, bet taip yra ilgas sluoksniai, kurie patenka į šoną kaip skraistę. Tiek sušvelninti linijas vos tinkamose vietose. Galite dėvėti mielas vokeliai, jei jums patinka ir tai puikus veido formos, jei jums patinka ilgas sluoksnius.

load...