Kaip pastebėti blogą kirpimą

14 lapkričio 2018

Žinant, kaip atpažinti blogą šukuoseną yra pirmasis žingsnis, žinant, kaip išvengti gauti vieną (ir žinant, jei jo laikas į ugnį savo kirpėją). Yra trys pagrindinės sritys, kurios sudaro didelę šukuosena - formavimas, maišymo ir apdaila. Tolesniuose puslapiuose, mes aptarsime kiekvieną plotą, todėl jūs žinosite, kaip geriau bendrauti su savo kirpėjas ar stilistas ir padėti vietoje sritis, kur yra jūsų Kirpykla galima nuleisti kamuolio.

Formuojant šukuoseną

Ilgis ir forma šukuosena gali padėti atkreipti dėmesį nuo silpnesnių veido bruožų ir sustiprinti savo geriausias savybes. Visą, apvalios kirpimas ant vaikinas su apvaliu veidu tikrai gali pabrėžti veido pilnatvę. Taupesnei daugiau kvadrato iki kirpimas ant apvalaus veido prideda pusiausvyrą. Tai pirmasis svarbu žinoti, kaip pasirinkti tinkamą šukuoseną jūsų veido formos ir žinoti, kaip šukuosena gali subalansuoti veido bruožus. Ėjimas į saloną tą žinių gali padėti jums geriau pasirinkti šukuosena žinote bus teisinga ir nepalikti ryžtą iki tingus ar mažiau kvalifikuotų Kirpykla.

load...

Maišymo šukuoseną

Geras maišymas yra itin svarbus siekiant puikios išvaizdos trumpa šukuosena. Tinkamai sumaišytas kirpimas turės jokių matomų eilučių ribų (kaip parodyta šioje nuotraukoje). Žiūrint iš šono ar nugaros, jūs turėtumėte pamatyti jokių linijų ar tamsias dėmes. Iš priekio, ten turėtų būti nieko išlindęs ir jokių žingsniai šukuosena. Ant viršaus, jūs turėtumėte pamatyti ne linijas, atsiradusius iš jūsų kirpėjas ar stilistas įlaipinami plaukus ir pjovimo jį tarp pirštų - puikus Kirpykla visada kryžminiu būdu patikrinti viršų iš priekio ir nugaros ir iš šono iki šono.

Apdailos šukuoseną

load...

Kaip šukuosena yra baigtas, yra labai svarbūs pasiekti didelį rezultatą. Didžiosios apdaila galite pridėti Polish pusėtinas šukuosena, o aplaistytas apdaila gali sunaikinti kitaip didelį šukuosena. Tinkamai baigtas kirpimas, mano nuomone, atitinka šiuos kriterijus:

Daugiau:

1) iš šukuosena kontūras bus kaip atidžiai stebėti natūralų Valsčiaus kaip įmanoma. Šukuosena, kuri yra nurodyta per didelė į Valsčiaus (nes ji yra aukščiau esančioje iliustracijoje) atrodys aplaistytas vos kelioms dienoms po to, kai supjaustyti. Daugiau informacijos apie iškirptėmis, siūlau skaityti mano straipsnį apie pasirenkant tinkamą trikampę iškirptę formą.

2) Nebus Plaukų klijuoti karūną. Jūsų karūna yra tai, kad tiek swirly dalis ne jūsų galvos viršuje ir tai dažnai Vieta dauguma Kirpėjai ar stilistai susukti. Jei turite mažai šakelių klijuoti ten, tai problema (nebent norite, kad ji gyvuos iki). Puiki Kirpykla žinosite, kaip naršyti šioje srityje ir ne palikti jus atrodo kaip liucerna iš Little Rascals.

load...

3) puikus šukuosena atrodys gerai su arba be stiliaus produktą. Stilius produktas turėtų būti naudojamas siekiant padidinti stilių, o ne sukurti. Tinkamai formos, sumaišytas ir baigė šukuosena turi atrodyti geras mūsų be produkto.

Tvirtinimo blogą šukuoseną

Taigi jūs turite blogą šukuoseną? Pirma, gera žinia. Tai tik plaukai ir ji visada bus atauga. Dabar blogos naujienos. Išlaikyti atrodyti kaip goofball, jūs ketinate turėti Mokėti keletą priešinasi ir gauti kitą šukuoseną atitaisyti žalą. Tvirtinimo botched šukuosena mano įgūdžių, todėl aš nerekomenduočiau bando jį sau, jei jūs planuojate skutimosi galvą.

Jei jūs vis dar kirpėjas kėdę, jums gali būti suteikta galimybė tiesiog paprašyti padažyti. Daryti tik tada, jei esate visiškai tikri, tai kirpėjas yra kvalifikacijos. Beje, jei jūsų Kirpykla yra kvalifikacijos jūs tikriausiai nesiruošia būti prašė duoti padažyti, todėl ji gali būti geriausiai sumažinti savo nuostolius ir rasti kitą kirpėją.

Kai jūs einate į už padažyti, tegul kirpėjas ar stilistas nustatyti geriausius variantus. Žinoma, jums gali baigtis su daug įvairių stilių, nei esate įpratę, bet kvalifikacijos Kirpykla žinosite, kas geriausia.

Žiūrėk į šviesiąją pusę. Tvirtinimo blogą šukuoseną gali priversti jus į žengia už savo komforto zonos ir bando kažką kitą pokyčiams. Pakeisti ne visada yra blogas dalykas.

load...