Kaip užkasti purvinas, neplautas plaukus

9 lapkričio 2018

Jei ten vieną pamoką mes visi girdėjote tūkstantį kartų, tai sustabdyti kasdien plaukų plovimą. Turiu išpažintį padaryti. Nors aš buvau Kirpėjas jau keletą metų, aš visada plauti plaukus kasdien. Aš nekenčiu dienų amžiaus plaukus. Aš nekenčiu neplautas plaukų. Aš treniruotės kiekvieną dieną, ir aš noriu, kad mano plaukai būtų lygūs ir blizga, ir Piskliwy švarus gražus kiekvieną dieną.

Aš taip pat žinau geriau.

Laikas gauti daugiau, kad ponios. Jei norite ilgai, sveikesni, ar dažytiems plaukams, kasdien Plaukų plovimas yra, pavyzdžiui, atsižvelgiant pinigus ir nuleido jį į tualetą. Ne tik savo spalvų išblukimo, bet plaukus amžiaus per anksti sukelia lūžimo ir neleidžia savo plaukų sveikata. Tiesiog plaunant plaukus nuo dviejų iki keturių darbo dienų per savaitę, o ne kasdien (ar kelis kartus per dieną), galite išplėsti savo plaukų spalvą gyvenimą ir pagerinti bendrą sveikatos plaukus eksponentiškai.

load...

Be viso to, mes visi turime daug daugiau laiko. Stiliaus šviežiai išplauti plaukus yra laiko procesas. Jei treniruotės ryte arba per pietus ir turėti tvarkaraštį prižiūrėti, kas turi laiko plauti, sausas, ir stilių?

Aš visada rekomenduojame pradėti eksperimentuoti su ne skalbimo savo plaukų per dieną, kad jūs neturite buvo matyti viešumoje, kaip savaitgalį. Tai užtrunka tam tikrą subtilumo išsiaiškinti, kas geriausiai tinka jūsų plaukams. Jūs taip pat turite gauti savo galvos naudojamas negauna nuplauti ir, tai natūralių aliejų nulupama toli. Kuo daugiau jūs plauti plaukus, tuo daugiau riebalų (aliejaus) jūsų plaukai gamina kompensuoti buvo atimtas natūralių aliejų su muilu ir šampūnu. Kai leisite jūsų plaukai patekti į daugiau natūralios sebumo gamybos ciklą, rasite vyksta dieną ar dvi tarp šampūnas yra daug lengviau.

load...

Atlikite šiuos vertingų patarimų imtis per dieną ar dvi ne tarp šampūnu, o dar turintis didelę plaukus, kad neatrodo nešvarus, riebios, ar net plokščia.

Ataušinti

Jūs ką tik turėjo gerą treniruotę ir jūsų galva yra karšto netvarka (tiesiogine prasme), pirmasis žingsnis šiame procese yra įsitikinti, kad jūsų galva atvės. Karšto vadovas lygus prakaituotas galvą, ir pridedant papildomos prakaitą savo jau purvinas plaukų nesiruošia daryti niekam jokių malonių.

Štai keletas patarimų, kaip gauti savo galvą kaip cool kaip agurkas:

Naudoti sausą šampūnas

load...

Sausi šampūnai yra puikus būdas atsikratyti tepalo, grime, ir prakaito dienos, taip pat kieto treniruotės. Galite įsigyti sausą šampūną dviejų skirtingų formų, milteliai arba aerozolių purškimo. Abiejų tipų dirbti absorbuoti naftą, tačiau, priklausomai nuo jūsų plaukų tipui reikia eksperimentuoti su įvairių markių pamatyti, kas geriausiai tinka jūsų plaukams.

Daugiau:

Jei turite tamsūs plaukai, aš rekomenduoju išbandyti Redken Miltelinis Atnaujinti Aerozolis Sausas šampūnas, kaip tai padarė visiems plaukų spalvos ir bus sausas nepaliekant jūsų plaukai balti. Pirkti Amazon.com.

Jei norite išbandyti sausą šampūną į miltelių pavidalu, aš rekomenduoju išbandyti Oscar Blandi Pronto Sausas šampūnas milteliai. Smailus dangtelis leidžia lengvai atskirti plaukus į sekcijas ir išspausti miltelių tiesiai ant jūsų šaknų. Pirkti Oskaras Blandi Pronto Sausas šampūnas nuo Amazon.com.

Kaip gauti maksimalią naudą iš savo sausu šampūnu:

Masažas ir laukti

Tepdami savo sausą šampūną, naudokite pirštais patarimai masažuoti sausą šampūną į galvos odą. Šis žingsnis yra svarbu tolygiai paskirstyti sausą šampūną į galvos odą tinkamai.

Tada palaukti. Nelieskite savo galvą ateinančių trijų iki penkių minučių. Tai mano ne plaukų plovimo ryte dalis, kad aš praleisti keletą minučių ant mano makiažas ar gausiu kitą puodelį kavos. Leidžiant sausas šampūnas sėdėti ant savo galvos džiovina drėgmę, riebalų ir prakaito iš savo plaukų.

Tai taip pat, kur jūs turite ateiti į kovą su tuo, kad jūsų plaukai tikriausiai nesiruošia jaustis švarus. Jis nesiruošia jaustis minkštas, gražus, ar kaip nors norite paleisti savo rankas per. Bent tai, kaip aš jaučiuosi apie situaciją. Tai buvo turbūt sunkiausia dalykas man gauti per. Noriu šviežią, švarų, minkštą ir šviežiai išplauti plaukus. Galų gale, aš mieliau turėti sveikus plaukus. Taigi, aš atsiskaityti.

Šepetys ir stilius

Po nuomos sausas šampūnas rinkinį kelias minutes, teptukas kruopščiai ir stilius, kaip įprasta. Dėl šio stiliaus, aš naudojamas plokščias geležies išlyginti keletą gabaliukų ir kai Volumizing Hairspray duoti mano plaukai šiek tiek tekstūros ir palaikykite. Štai keletas patarimų, kaip stilių, kad dirba geriausiai purvinas plaukai:

load...