Kaip vaškuoti plaukus - ekspertų patarimai iš privalumų

9 lapkričio 2018

Štai kaip vaškas plaukus nuo įvairių zonų veido ir kūno. Nors vaškas ant, vaškas išjungti procesą paprastai yra tas pats, kas plotas turėtų būti vertinamas šiek tiek kitaip. Daugiau nei pagrindai, kiekvienas straipsnis suteikia jums patarimų, perspėjimų ir vaško rekomendacijas dėl konkrečios vietos jūs atsikratyti plaukais.

Mes mylime, kad ši žąsis produktas gali pakelti plaukus tiesiai iš folikulo palaikymo odos Plaukų Nemokamai savaites vienu metu. Bet koks laikas jums pakelti plaukus, tai gali sugadinti folikulus laikui bėgant, jei padaryta dažnai. Tai canmake kai plaukai nustoja augti arba grįžti prabangiau ar lengvesni.

load...

Forma gražių antakius

Tai taip daug greičiau nei tweezing, nes tai gali užtrukti daug plaukus vienu metu. Sužinokite, kodėl šildomas vaškas geriausiai veikia (o ne juostelių pavidalo), kaip pažaboti skausmą ir dirbti produktą gauti net results.Learn Daugiau:

Turi fuzz nemokamą veidą

Subtilus veido srityje myli tikrą vašką, kad nepalieka odos raudonos ar uždegimas. Skaitykite, ką vaško naudoti, kaip išvengti skausmo ir kada jums reikia išvengti epiliacija plaukų šalinimo jūsų face.More apie Veido plaukuotumas:

load...

Niktė Lady Stache

Jei esate moteris, mes niekada rekomenduojame skustuvą į savo veidą, jei tai yra avarinis, ar jūs ketinate per lazerio ar elektrolizės gydymo. Skutimosi sukuria ryškius galus, todėl plaukai atrodo storesni. Mes jums parodysime, kaip dirbti skyriuose ir išvengti nereikalingo paraudimą naudojant teisę products.Also žiūrėkite:

Atsikratykite kad plaukai ant jūsų chinny, smakro smakro

Taisome plaukai atrodo tapti dauguma moterų blogiausias košmaras kaip jie atsisveikinti su savo jaunystės. Tai galų gale buvo constantbattle ją išlaikyti plaukus nemokamai.

Daugiau:

Nors minkštas vaškas yra šiek tiek lengva naudotis, oftenhard vaškas yra geriau už šios zonos, nes tai puikus šiurkščiavilnių smakro plaukus ir gali pakelti trumpesnis plaukai nei minkštas.

load...

Kaip gauti plikas, nenaudoju Plaukų Pilvo

Jei esate naujas epiliacija, pilvą plaukai yra gera vieta pradėti moterims. Dažnai tai ne itin storas, bet dažniausiai negausūs ir gali būti lengvai plotas spręsti. Tai yra viena iš sričių, kad gatavų juostos gali dirbti savo magija minučių.

Išsiregistravimas:

Gauti sklandžiai krūtinės savaites vienu metu

Paspaudus paplūdimį? Vaškas truks jums daug ilgiau nei virželis iš skustuvą. Štai ką jums reikia žinoti apie darbo skyriuose, nejautros odą, jei esate bijo skausmo ir ką kūno priežiūros produktai gali prieštarauti epiliacija.

Taip pat žiūrėkite:

Acheive sklandžiai ir plikasis bikinio

Dauguma privalumus naudoti kietojo vaško šiam zonewhich nereikalauja juostelės ir puikiai veikia ant šiurkščiavilnių plaukų iki trauktis vyniojimo. Tai taikoma ir pašalinti šiek tiek kitaip, nei savo švelniu pusbrolis, juostelės vaško. Sužinokite, kaip naudoti stripless, ar sunku vaškas, teisingai ir gauti šilkiniai sklandžiai ir weeks.Tell mane Daugiau:

Vaško kojos kaip privalumus

Su profesionalus pilnas kojų vaškas kainuoja iki 100 eurų, do-it-yourself versija gali jums sutaupyti daug. Sužinokite, kaip prep odą, taikyti vaško ir jį pašalinti gauti salonas stiliaus rezultatus home.More apie plikasis Gams:

Geriausi epiliacija rinkiniai namuose

Atsižvelgdama viską, ko jums reikia į komplektą daro tai vienas pirkimo eiti. Mes padengti mūsų viršų kirtikliai, priklausomai nuo to, kur jūs atsikratyti plaukų, biudžetą, reklamos odos jautrumą ir kiek jūs ketinate vašku.

load...