Kas sukelia pilkščius plaukus - stebisi faktai apie pilkus plaukus

14 lapkričio 2018

Jūsų plaukai neįsijungia pilka - jis auga, kad taip.

Nors kai kurios moterys išdidžiai sporto sidabro karčiai, ir daugelis kitų susiduria su naujais pilkais plaukeliais su baime atvykimą. Geros naujienos, jei patenka į pastarąją kategoriją: Mokslininkai yra sunku darbe, kaip jų išvengti. Taigi, ką mokslininkai žino, kad jūs ne? (Spoileris: daug.)

load...

1. Normalus senėjimas yra didžiausias kaltininkas.

Gerai, nenuostabu čia. Dermatologai tai vadiname 50-50-50 taisyklė. "Penkiasdešimt procentų gyventojų turi apie 50% žilus plaukus būdamas 50", sako dr Anthony Oro profesorius dermatologijos Stanfordo universitete. Ir kaip odos, plaukų keičia savo struktūrą su amžiumi, sako dr Heather Woolery Lloyd, direktorius etninės odos priežiūrai tuo Miami universiteto medicinos mokyklos.

2. Jūsų tautybė daro skirtumą.

Baltaodžiams linkę eiti pilka anksčiau - ir raudonplaukiams anksčiausiai visiems. Tada azijiečių. Tada afroamerikiečių. Mokslininkai ne suprato, kodėl dar.

3. Stresas atrodo vaidinti svarbų vaidmenį.

"Stresas nesukels jums eiti pilka tiesiogiai", sako dr Roopal Kundu, docentas dermatologijos Northwestern universiteto Feinbergas medicinos mokyklos. "Tačiau stresas yra susijęs su odos ir plaukų problemas daug." Per ligos, pavyzdžiui, žmonės gali mesti plaukus greitai. Ir plaukai jūs prarasite po įtemptos atveju - kaip gauti chemoterapija - gali augti atgal kitą spalvą.

load...

4. Jūsų gyvenimo būdas daro skirtumą.

Rūkymas, pavyzdžiui, pabrėžia jūsų odą ir plaukus. "Mažas vitamino B12 kiekis yra pagarsėjęs sukelia plaukų slinkimas pigmento," sako dr Karthik Krishnamurthy direktorius dermatologijos centro kosmetikos klinikos Montefiore medicinos centro Bronkse, Niujorke. Pabandykite valgyti maisto produktų, pavyzdžiui, kepenų ir morkomis, rekomenduoja dr Wilma Bergfeld, vyresnysis dermatologas ne Klivlendo klinikos. Maisto produktai, supakuoti su tam tikrų vitaminų, maistinių medžiagų ir antioksidantų gali padėti apsaugoti ląsteles nuo toksinų ir padėti užkirsti kelią širdies ligų, vėžio ir kitų negalavimų (ir galbūt žilus plaukus!).

Daugiau:

5. Plaukų ir jo spalva yra atskiri dalykai.

Plaukų kamieninės ląstelės padaryti plaukus ir pigmentų formavimosi kamieninės ląstelės padaryti pigmentą. Paprastai jie dirba kartu, bet nei gali susidėvėti, kartais per anksti. Mokslininkai bando išsiaiškinti, ar vaistas, ar kažkas galite įdėti į galvos odą, gali sulėtinti senstančios procesą. (Plaukų dažai tiesiog paltai plaukus spalvos, bet nekeičia savo struktūros.)

load...

6. Jūsų plaukai iš esmės balikliai pati.

Jums gali būti susipažinę su vandenilio peroksidu, kaip būdas eiti blond, bet tai taip pat, kaip mes eiti pilka. Pagal 2015 m paskelbtą tyrimą Amerikos draugijų federacijos eksperimentinės biologijos, vandenilio peroksidas, natūraliai atsiranda mūsų plaukų folikulus, ir kaip mes senstame, jis kaupiasi. Tai kaupiasi blokuoja melanino gamybą, dar žinomas kaip mūsų plaukai yra pigmento.

7. Jūsų plaukai neįsijungia pilka - jis auga, kad taip.

Vienas plaukai auga nuo vienerių iki trejų metų, tada jūs mesti ją - ir auginti naują. Kaip jūs amžiaus, naujų plaukai yra labiau tikėtina, kad būti balta. Kiekvieną kartą, kai plaukai regeneruoja, turite iš naujo suformuoti šiuos pigmentines formavimo ląsteles, ir jie susidėvi.

8. Žili plaukai yra ne daugiau rupi nei dažytiems plaukams.

Žili plaukai yra iš tikrųjų mažesnės nei dažytiems plaukams, tačiau ji gali atrodyti džiovintuvas, nes mūsų galvos odai gaminti mažiau naftos, kaip mes senstame. Dar viena priežastis, jis gali atrodyti labiau šiurkštus? "Jūsų plaukai taip pat gali" pajusti "šiurkštesni, jei ištraukti savo pirmuosius kelis pilkus plaukus, sako Philipas Kingsley trichologas Glenas Lionas. "Taip yra todėl, pastovus traukiant-iš plaukų gali iškreipti savo folikulai, todėl daugiau crinkly plaukus."

9. Žili plaukai gali būti atsparios spalvos.

Jei pasirinksite spalva plaukus, jūsų gali rasti, kad tai daugiau Atkaklus apie vartojate spalvą nei prieš pradedant eiti pilka. "Kai pilka gali būti atsparus plaukų spalvos", sako Madison Reed ekspertai. "Jei tai yra tiesa jums, mano nuleisti žemyn spalvų lygį arba naudojant kažką tamsesnės jūsų šaknų pristatyti dar daugiau dėmesio."

load...