Ko tikėtis, kai pereinate prie natūralių plaukų

15 lapkričio 2018

Kai jūs nuspręsite, kad norite nutraukti chemiškai tiesinimo plaukus, jums gali būti įdomu, ką perkeliantis procesas bus panašūs. Galbūt girdėjote istorijas, kai kurie iš jų gali turėti jums nerimas. Jei nenorite daryti "big pjaustyti" ir atsikratyti savo perdirbtų plaukų vienu ypu, čia Pataisyti skirtas pereiti plaukus, kad aprašoma, ką jūs galite tikėtis, ir tai, ką jūs galite padaryti, kad procesas būtų lengvesnis, mėnuo į mėnesį.

Turėkite omenyje, kad jūsų natūralus kelionė bus ne taip, kaip kitas asmens, net jei jūsų tekstūros yra panašūs. Išbandykite ir rasti metodus ir gaminius, kurie dirba savo unikalaus karčiais, ir jūsų perėjimas prie visiškai natūralus spynos bus malonesnis už jus.

Pagalvokite apie laiką

Kai atliksite sprendimą perėjimo galvoti apie tai, kaip ilgai jūs norite, kad jūsų procesas truks. Ką gi, jūs nuspręsite šiuo metu neturi būti tvirtas įsipareigojimas. Galbūt manote jūs norite pereiti per metus, o po trijų mėnesių, pavargsta, susijusius su dviejų skirtingų tekstūrų ir supjaustytus visus savo atsipalaidavęs plaukus. Taip atsitinka.

load...

Tai gerai turėti išankstinį planą vietą, jei galite, ypač jei esate žmogus, kuris mėgsta turėti tikslų ir jų įgyvendinimo etapai dirbti link. Ar norite pereiti pusę metų ar metus? Arba jūs, o pereiti, kol jūs turite trijų iki keturių colių naują augimą? Viskas priklauso nuo tavęs. Nors jums nereikia tam tikrą laiko tarpą omenyje, turintys vieną galėtų padėti, ypač jei jums patinka planus ir organizacijos.

Mėnesių vieno ir dviejų

Tai gali būti paprasti mėnesių, jei įstrigo bendrajam ReLaxEr gairės korekcija kas aštuonias savaites. Tai ne per anksti pradėti galvoti apie gerus perėjimo stilių ir ateinančiais mėnesiais. Moterys, kurios ne itin pasitiki savo Šukuosenos gebėjimų turėtų šį kartą praktikuoti įvairių stilių ir pamatyti, jei yra vienas ar du, kad galite išmokti ir tapti savo atsargines "DOS tomis dienomis, kai jums reikia stiliaus plaukus skubėti. Jei norite, galite patekti į dažnai giliai kondicionavimo įpročio, nes natūralių plaukų linkęs jaustis sausesnis nei atsipalaidavęs plaukų ir padidino drėgmės anksčiau nei vėliau lems bendras sveikiau garbanos.

load...

Žiūrėkite: Top 10 mistakes Transitioners Padaryti

Mėnesių trys ir keturi

Tai kur perėjimai galite gauti sunkiau, kaip jūs turite būti labai darbštus rūpintis savo plaukais ne demarkacijos linija, arba jei jūsų atsipalaidavęs Plaukų atitinka naująjį augimą. Tai labai trapi plotas ir kur jūs patirsite didžiausią lūžimo.

Daugiau:

Jei dar neturite, pradėti naudoti baltymus gydymo maždaug kartą per mėnesį. Pakaitomis tai su drėkina giliai kondicionierius procedūros, kurį turėtų taikyti bent du kartus per mėnesį. Svarbu išlaikyti baltymų ir drėgmės balansą plaukus optimalus siekiant sumažinti lūžių. Trim vieno iki dviejų colių plaukus.

Žiūrėkite: 12 produktų, kurie Transitioners Need

Ir mėnesius penkis šešis

Iki šiol, jums gali tekti tarp dviejų ir trijų colių naują augimą. Jūsų atsipalaidavęs plaukai atrodys žymiai skiriasi nuo jūsų garbanos ir ričių (jei turėjo texturizer vietoj relaxer, tikriausiai nepastebi, kaip daug skirtumų). Dienos stilius gali būti iššūkis, kuris yra, kodėl jūs turėtumėte pabandyti stilių, kad padaryti labiausiai iš jūsų garbanos, o ne kovoti su ištiesinti šią naują augimą.

load...

Trim vienos iki dviejų colių plaukus ir toliau su baltymų ir giliai kondicionavimo gydymo. Apsvarstykite plėtinius kaip būdas gauti per ateinančius kelis mėnesius. Daugelis moterų apsėsti per kiek mažai atrodo jų plaukai auga; dėvėti nerijos plėtinius yra geras būdas gauti savo mintis nuo augimo ir sumažinti kasdien stilių.

Žiūrėkite: Kaip išvengti lūžimo metu pereiti prie natūralių plaukų

Praėjus šešiems mėnesiams +

Jūs tikriausiai turite apie tris colių naują augimą, su savo plaukų galiukus tariamas pakabinti ant visų jėgų. Kuo greičiau jums atsikratyti jūsų atsipalaidavęs galuose, tuo greičiau galima pradėti suprasti plaukus unikalią tekstūrą ir sužinoti, kaip su juo dirbti. Jei jūsų atsipalaidavęs plaukai yra trumpesni ilgio nei savo naują augimą, mano pjovimo perdirbtus galus toli. Tai gali būti sunku moterims, kurie mėgsta nešioti savo plaukus seniai, bet išmėtytas baigiasi nieko savo išvaizdą.

Už šešis mėnesius, jūsų atsipalaidavęs plaukai yra jos paskutinių kojų. Jūs būsite labiau susipažinę (o gal patogiau) su savo gamtos tekstūra. Kai nutraukė savo atsipalaidavęs karčių poilsio, pamatysite, kaip jūsų plaukai yra unikalus jums. Mėgaukitės galimybes, kad natūralių plaukų atneša jums!

Žiūrėkite: prieš kiek laiko matau Mano Nekilnojamasis tekstūrą?

load...