Kodėl mano galvos oda yra niežulys? - 10 būdų, kaip gydyti sausą, niežtinį galvos odą

12 lapkričio 2018

Niežtintis galvos yra vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl žmonės pamatyti dermatologas.

Jis prasideda greitai nulio. Ir tada kitą. Netrukus, jūs negalite sustabdyti braižymo visą galvą. Kodėl jūsų galvos taip velniškai niežti? (Prašome neturi būti utėlių!)

Atsipalaiduokite. Yra daug priežasčių, turite niežulys galvos odą, iš kurių daugelis yra lengva gydyti. "Niežulys galvos yra vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl žmonės atvyksta į dermatologą, sako Markas Glashofer, MD lenta sertifikuota dermatologas specializuojasi plaukų slinkimo Šiaurės New Jersey. Čia yra 10 priežasčių kodėl negali nutraukti braižymo ant nusispjauti galvą.

load...

Pleiskanos

Jei pastebėsite baltų dribsnių išsibarsčiusios visoje savo pečių, jums gali tekti pleiskanas. Pleiskanos yra vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, žmonės galvos odos niežti. Šių grisus dribsniai taip pat žinomas kaip seborėjinio dermatito.

"Jos iš paraudimas, niežulys, sausumas ir pleiskanojimas derinys", sako Jessica Weiser, MD dermatologas iš Niujorko dermatologijos Group ". "Yra daug teorijų apie tai, kas sukelia daug. Čia gali būti genetinis polinkis. Ten tikriausiai grybelinė ar mielių komponentas, kuris sukelia organizmo imuninę sistemą. A oru kaita taip pat gali prisidėti prie raketos, "sako dr Weiser.

load...

Kaip sustabdyti niežulį

Pleiskanos yra lėtinė liga, kuri gali užvirti laikas nuo laiko. "Pleiskanų gydymo tikslas yra rasti tinkamą priežiūros režimas siekiant sumažinti priepuolių dažnį ir simptomų sunkumo," sako dr Glashofer. Kadangi organizmas pripranta prie įvairių gydymo, dr Glashofer rekomenduoja sukasi tarp recepto pagrindu ir over-the-counter pleiskanų Šampūnai ir arbatmedžio aliejus įvertinimu pagrįsta šampūnai, kuris gali nuraminti paraudimą ir uždegimą, apgauti savo galvos.

Mums patinka Selsun Mėlyna Gydomieji maksimalų stiprumą pleiskanų šampūnas, kuriame yra priegrybelinių. Būtinai palikite šampūną jūsų plaukams penkerių iki 10 minučių. Priešingu atveju, ji nebus veiksminga, sako dr Weiser. Jei over-the-counter šampūnai nedaryk darbą, pamatyti valdybos sertifikuota dermatologas, kuris gali paskirti recepto stiprumo šampūnas ar aktuali kortizono arba steroidų.

Psoriazė

load...

Storas raudonas apnašas psoriazės gali paaiškinti, kodėl norite subraižyti savo galvos non-stop. Tai lėtinė uždegiminė odos būklė, kai imuninė sistema tampa hiperaktyvi, todėl storos, raudonos skales ir skausmingas, neapdorotų lopai odos. Psoriazė gali paveikti bet kurį kūno dalį, taip pat ir galvos odą.

Kaip sustabdyti niežulį

Kuo daugiau jūs patrinti ar įbrėžimams, jums labiau kad keistokas svarstyklės gali plisti, sako dr Weiser, todėl pabandykite ne jį paliesti. Kaip seborėjinio dermatito, nėra stebuklingas vaistas. "Jūs galite kontroliuoti jį per vietiniam ar agresyvesniu vaistus, todėl ji nėra paūmėja, bet jūs niekada visiškai nemokama jį", sako dr Weiser.

Ji rekomenduoja akmens anglių deguto ir salicilo rūgštis pagrindu šampūnus, kurie gali padėti sugriauti kai oda sukurti ir receptinių pagrindu aktuali kortizono putos ar skysčių. Tiems, kurie sunkiais atvejais, lazerio excimerowego gydymas gali būti naudinga.

Dr Weiser patinka MG217 Psoriazė Gydomieji vėdinimas 3% anglių deguto Formula šampūnas, kuris padeda kontroliuoti niežulį, pleiskanojimas, paraudimas ir kaupiasi galvos.

Utėlių

Jei esate galvos niežti daug, ir jūs turite mažų vaikų namuose, jūs tikriausiai įdomu, jei turite Galvos utėlių. Šie maži buggers (ir jų kiaušinėlius) pridėti prie plauko šaknies ir gali plisti nuo žmogaus žmogui, kai jūs praleisite kepurę ar šepetys. Tai dažniausiai aptinkami už ausų ir galvos odos nugaros, pasak dr Weiser.

Kaip sustabdyti niežulį

Jūsų pirmoji darbo tvarka: išvaryti visą utėlių ir nitų iš savo galvos. Nors tai, kaklo ir daug laiko atimantis procesas skausmas, utėlių gali vėl iškilti, jei jūs neturite pašalinti visus. (Daugelyje miestų, galite samdyti "utėlių fėja" ateiti Atutot jums ir jūsų šeimai.) Over-the-counter šampūnai, kurių sudėtyje yra permetrino paprastai efektyvesnis, palyginti su daugiau natūralių gydymo, dr Weiser sako.

Niktė kremas Skalavimo yra permetrinas pagrindu šampūnas, kuris gali nužudyti utėlių ir nitų. "Šampūnas visiškai ir tegul jis sėdi už penkių iki 10 minučių. Vėl gydyti visiškai po savaitės, kad būtų išvengta naujo užkrėtimo ", sako Weiser.

Daugiau:

Folikulitas

Niežtintis galvos lydi raudonos spuogas panašūs ausele yra signalinė ženklai jums galėjo folikulitas, pasak dr Glashofer. Bakterijos ar grybai ant odos gali sukelti šią chronišką ligą. Iškilimų gali būti pripildytas pūliai ir gali būti skausminga, kartais taip pat niežti.

Kaip sustabdyti niežulį

Nuo folikulitas geriausiai reaguoja į receptinius pagrįstas gydymo, kalbėti su jumis gydytojas. Glashofer rekomenduoja protokolą, kuriame gali būti anti-uždegiminių vaistų, antibakterinių Meds, ir kartais, gydomųjų šampūnai.

Plaukų dažai alergija

Ar neseniai dažyti plaukus? Jūsų poreikis niežulys gali būti dėl alerginės reakcijos, net jei jūs prieš naudojo produktą. "Jis gali prasidėti nuo mažos klasės reakcijos ir šiek tiek niežulį. Jūs galite ne galvoti nieko apie tai. Bet su kiekvienu vėlesnio naudojimo, Jums gali pasireikšti daugiau paraudimas, trukdžiais ir sudirginimą, "sako dr Weiser. Jis gali sukelti patinimą ir uždegimą galvos ir kai kurie žmonės gali patirti anafilaksinė reakcija, per daug. Dažniausiai alergenas yra parafenilenas diamino (PPD ), kuri yra naudojama rudos ir juodos spalvos plaukų dažų FYI:. Tai taip pat gali būti rasta chna.

Kaip sustabdyti niežulį

Pirmas žingsnis yra nustoti naudoti produktą. Jei norite tęsti dažymas plaukus, pereiti prie PPD be dažų. Nors tai negali trukti tol, kol dažai su PPD, jums ateityje išvengti alerginių reakcijų. Jūs taip pat gali tai padaryti lopo mėginys dėl naujojo produkto norėdami pamatyti, jei jūsų oda reaguoja arba klauskite salonas daryti vieną tau. Atkreipkite dėmesį bėrimas, niežulys ar patinimas.

Egzema

Nors galite paprastai susieti egzema su alkūnė raukšles ir pirštų, jis gali apkarpyti savo galvos taip pat, sako Angela J. Avinėlis, MD lenta sertifikuota dermatologas ir docentas dermatologijos tuo Icahn medicinos mokyklos prie Sinajaus kalno. Egzema, dar žinomas kaip atopinis dermatitas, yra dar vienas uždegiminė odos būklė, kuri pasireiškia, kai Jūsų imuninė sistema sukilėlius. Jis veikia apie 32 milijonų amerikiečių. Rezultatas? Sausi, keistokas, uždegimas pleistrai. Kartais jis dega, taip pat.

Kaip sustabdyti niežulį

Nors neišgydo egzema, dr Avinėlis sako gydymo, pavyzdžiui, aktualiais steroidų ir steroidiniai šampūnai gali sumažinti simptomus intensyvumą ir protrūkius dažnį. Pasitarkite su savo dermatologu apie geriausią gydymo planą jums.

Kerpės Planopilaris

Niežtintis galvos kartais gali eiti ranka rankon su uždegimine liga, vadinama Kerpės planopilaris, kuris sukelia netolygus plaukų slinkimas, dr Glashofer sako. Kiti simptomai yra skausmas ir paraudimas, bet tai reta liga.

Kaip sustabdyti niežulį

Deja, dr Glashofer sako, kad yra ne didieji over-the-counter produktai, kurie padės su niežulį, susijusį su šia sąlyga. Geriausia? Pamatyti savo dermatologą patvirtinti diagnozę ir receptinių vaistų padėti sustabdyti uždegiminį procesą.

Neurodermitas

Gali būti atvejų, kai jūsų galvos yra niežulys, tačiau gydytojas negali paaiškinti, kodėl. "Kiekvienas plauko folikulas yra pridedamas prie nervų pluoštas. Kartais nervai tampa hiperstimuliaciją "sukelia niežėjimą pojūtis, aiškina dr Avinėlis. Bet gydytojai nesate tikri, ką ji sukelia.

Kaip sustabdyti niežulį

Kadangi nėra konkrečių priežasčių ši sąlyga, pasitarkite su savo gydytoju. Dr Avinėlis sako, kad receptinių steroidų šampūnai gali padėti valdyti niežulį kaip gali selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių ar SSRI.

Židininės alopecijos

Alopecija išvėdinti yra būklė, kai žmogaus imuninė sistema atakuoja savo plaukų folikulus, todėl apvalių plikas dėmės. Kai būklė tampa aktyvus, jūsų galvos oda gali niežulys... Daug, dr Avinėlis sako.

Kaip sustabdyti niežulį

Jei jaučiate niežėjimą galvos kartu su plaukų slinkimas, apsilankykite pas dermatologą. Dr Avinėlis sako gydytojas gali įvertinti jums ir gali pasiūlyti gydymo galimybes, pavyzdžiui, aktualiais steroidų ar steroidų injekcijas tiesiai į galvos odą.

Prakaitas

Taip, prakaitas ir susikaupimas gali padaryti jums niežti. Be to, jis gali sukurti pernelyg riebiai galvos, kad tai geras dirva mielių ir grybelių, sako dr Glashofer. Jei dėvėti beisbolo kepuraitę ar skara kiekvieną dieną, jums gali blokuoti savo poras ir sukelti prakaitą atsargines, sukelia niežėjimą pojūtis ir / arba dirginimas. Tačiau dr Glashofer sako, kad tai labiau būdinga žmonėms, kurie gyvena karštose, drėgnose aplinkose.

Kaip sustabdyti niežulį

Paprasta plauti plaukus.

load...