Kodėl šukuosenos kaina yra tokia didelė?

14 lapkričio 2018

Vienas iš labiausiai nelinksma komentarus girdžiu apie plaukų pramonės, kaip brangių plaukų paslaugos. Aš nusprendžiau ją padalyti, ir paaiškinti, dalyvaujančių šukuosena išlaidas, o taip pat paaiškinti, kodėl vidutinis stilistas Netiksli nepaprastas jums išjungti įkrovimo € 20 - 40 € už šukuosena. Norėčiau būti pasirengęs bet kad kai kurie iš kirpykla išlaidų tiesiog gali jus nustebinti.

Kai aš pirmą kartą nusprendžiau įdėti tai kartu nuėjau į priekį ir atgal, kaip pristatyti numerius. Aš maniau apie tiria "šalies vidurkį", ir praleisti laiką su skaičiais ir skaičiavimais daug, bet tada aš susiduria tikrovę ir supratau, kad aš neįsivaizduoju, kaip iš tikrųjų tai padaryti. Aš žinau, kiek tai kainuoja man paleisti savo kirpykla, tačiau ir aš nusprendžiau tiesiog pasidalinti šiuos skaičius su jumis. Gyvenu acity maždaug 200.000 žmonių iš širdyje viduryje. Akivaizdu, kirpykla išlaidos kitose šalies dalyse bus didesnis nei mano; kiti mažiau, nei mano. Manau, kad esu apie vidutine stilistas, maždaug kaip vidutinis miesto, kaip ji pasireiškia. Aš išsinuomoti nedidelį studija salonas ir paleisti savo verslą iš studijoje. Taigi, aš padalinti tarp stilistas, kad dirba salone ownerand vieną, kuriai priklauso savo verslą su savo fizine pastato skirtumą.

load...

Dėl šio straipsnio tikslu, aš tik ketina kalbėti apie kirpimo. Aš ne gauti į plačią ir įvairių išlaidų cheminių paslaugas, ir viskas, susijusią su visa tai. Tik kirpimo.

Švietimas

Keista, grožio mokykla yra ne pigūs. Ajovoje, licencijuota kosmetologė yra reikalaujama užbaigti 2,100 valandų dėstymo ir klinikinės patirties prieš baigimo ir užbaigus Iowa State diskusijų kosmetologijos egzaminą. Tai trunka apie 15 mėnesių dieninių kosmetologijos mokyklą baigti šiuos reikalavimus. Mano baigiamųjų mokyklos išlaidos buvo maždaug 18 eurų, ty buvo finansuojamas studijų paskolų, kad aš grąžinti kas mėnesį.

Nuoma ir komunalinės paslaugos

load...

Kai hairstylistswork bendrovei ar asmeniui ir yra mokama komisinius arba atlyginimą. Kiti dirba už save ir mokėti kėdės nuomos mokestį, Studija nuomos mokestį, arba jie pirkti ar išsinuomoti savo turtą. Bet kokiu atveju, pastatas, kuris yra tinkamai įrengti ir licenciją valstybinio reguliavimo plaukų paslaugų reikia, ir yra didžiausia mėnesio sąskaita. Kai nuomos mokesčius taip pat komunalinių paslaugų, produktų arba naudoti įrangą. Viskas priklauso nuo kiekvieno situacijos. Moku studijoje nuomos mokestį, kuris apima mano vandens, šiukšlių, šilumos, ir elektros tiekimo paslaugos, taip pat dviejų kriauklės, du hidrauliniai stiliaus kėdės, dvi stiliaus stočių, saugojimo spintos naudoti ir gaubto plaukų džiovintuvas su kėdė.

Licencijavimas ir draudimas

Išlaikyti galiojančią kosmetologijos licenciją yra labai svarbus ir reikalingas sąnaudas kiekvieno stilistas ir salono savininkas. Salonas licencija (80 €), o atskiras individas kosmetologija licencija (60 €) privalo būti atnaujinami kas antri metai. Tam, kad būtų tinkami atnaujinti savo licenciją Iowa, turite baigti 8 valandų tęstinio mokymo ir mokėti susijusius mokesčius su šiomis valandomis. Aš paprastai dalyvauja daugiau nei reikalaujama 8 valandas, tačiau šio straipsnio dėlei, aš tik apima reikiamų valandų sąskaita. Per pastaruosius dvejus metus, aš praleido 250 eurų tęstinio mokymo ir licencijos atnaujinimo.

load...

Be to, draudimas yra svarbus padengti įsipareigojimus salonas. Jūs niekada nežinote, kas gali atsitikti, kai jūs sumažinate plaukus ir svarbu būti taikoma tuo atveju, nelaimingo atsitikimo, vagystės, gaisro ar stichinės nelaimės. Mano metinė draudimo kaina yra 250 €.

Plaukų pjovimo įrankiai

Viena iš priežasčių, žmonės galvoja, kirpimo yra per brangūs, nes "viskas, ko reikia, yra šukos ir kai žirklės". Tai iš tikrųjų šiek tiek daugiau įsitraukti, kad ne. Turiu keletą pora žirklės kad man reikia daryti savo darbą. Jie trukti kur nuo 2 iki 5 ar daugiau metų, priklausomai nuo poslinkiu, kaip dažnai prireikia galandimas, ir kaip dažnai jis naudojamas. Mano pirmuosius ketverius metus, kaip stilistas, aš praleido 1 € ant plaukų žirkles, bei 600 eurų kirpimo mašinėlės ir priedai (kuri primena man, kad man reikia pirkti naują komplektą). Aš taip pat eiti per ne mažiau kaip skustuvo ašmenys endoprotezai langelį kiekvieną savaitę. Norėdami gauti mėnesinį išlaidų Aš padalintas 1 € 48 (mėnesių skaičiaus buvau stilistas), plius 40 € (per mėnesį) už skustuvų peiliukų keitimo.

Daugiau:

Backbar reikmenys

Jei jūs ketinate gauti šukuosena, yra tikimybė, jūs norite, kad ji nuplauti ir stiliaus. Tam reikia "backbar" produktų ir prekių vartojimą. Backbar tiekimas produktai ir įrankiai pagal stilistas naudojamos plauti ir stilius plaukai šukuosena tarnybos (šampūnas, kondicionierius, stiliaus produktų, rankšluosčiai, pelerinos ir pan), taip pat reikalingų valyti agentai, kurių reikalaujama pagal valstybės metu. Manau, labai svarbu, kad visi mano klientai palikti savo saloną su poliruoto stiliaus įsitikinę apie savo naują supjaustyti. Aš taip pat skalbimo išlaidas plauti rankšluosčiai ir pelerinos reguliariai. Aš įvertinant mano sąskaita už mėnesį backbar tiekimo čia.

Plaukų modeliavimo įrankiai

Stilius plaukai negali įvykti be stiliaus įrankiai. Profesionalūs plaukų džiovintuvai, lygintuvai, garbanoti lygintuvai, šepečiai ir šukos nėra pigus. Profesionalūs kokybės produktai yra svarbūs, nes jie turi turėti galimybę atsistoti į kietąjį pakartotinai naudoti kasdien. Žinoma, kai kurie ilgiau nei kiti. Aš Apskaičiuota, kad per pastaruosius ketverius metus aš praleido bent 1 € ant karštų įrankių ir kirpykloje įrangą.

Mėnesio išlaidų: 20 €

Iš viso mėnesio išlaidos

Pridėkime tai padaryti. Prašome nepamiršti, kad mėnesinės išlaidos, kad aš įtrauktas į šį sąrašą, yra labai nedidelė ir taikyti tik plaukų kirpimui. Jei stilistas atlieka bet kokius kitus paslaugas, pavyzdžiui, vaškavimo, parafino, dažymas, cheminio plaukų sugarbanojimo, kitų cheminių paslaugas arba siūlo mažmeninės prekybos produktų pardavimo, išlaidos padidėtų. Tai mėnesio sąskaita sąrašas taip pat nėra mažai papildomų salonas kaip kava, dekoro, Žurnalas prenumeratos ir kitos įvairios išlaidos.

Iš viso Mėnesio išlaidos: 1 €.58

Kad jį žemyn: kodėl kirpimo kainuos tiek daug

Dabar galime suskaidyti šį mėnesio kaina 1 0,58 € todėl prasminga į kurį šukuosena lygio šukuosena. Jei aš dirbu 40 valandų per savaitę, ir darant prielaidą, 4 savaites per mėnesį, tai 160 valandų per mėnesį. Dalijant mėnesio kaina 160 suteikia man pinigų sumą jis kainuoja turėti pagrindinius plaukų kirpimui prekės ir įrankiai vertus kiekvieną valandą.

Tai kainuoja 10 eurų sumažinti plaukus mano salone už vieną valandą.

Kad pelno ir vežtis namo pinigų, kad užsidirbti pragyvenimui, turiu pareikšti daugiau nei 10 € kiekvienam valandą. Tai užtrunka man 20-30 minučių kiekvieno žmogaus ar vaiko kirpimas ir 30-60 minučių ant kiekvieno moterų kirpimas. Tai apima skalbimo ir modeliavimo laiką, aptarti produktus, ir užtikrinti savo kliento pasitenkinimą.

Ją padalyti toliau. Tarkime, yra vyrų kirpimas yra 20 € ir moterų kirpimas yra 30 €. Per dvi valandas laiko galiu atnešti maždaug 70 EUR, arba 35 eurų per valandą. 35 € minus 10 € operacinės išlaidos palieka mane su 24 eurų per valandą "pelno". Tačiau reikia nepamiršti, visas extras, kad aš ne įtraukti į figūrų aukščiau kaip dekoro, kava, žurnalų prenumeratos, interneto rezervavimo sistema, interneto išlaidoms, telefono išlaidas, išlaidas reklamai, rinkodaros medžiagos (vizitines korteles, brošiūras ir tt), ir kitos įvairios sąnaudos išeiti iš šio pelno 24 €. Jau nekalbant pajamų mokesčio ir pardavimo mokesčius, kurie turi būti sumokėta, ir nepamirškime, kad daug valandų, kad praleidžiu daro dokumentus, atnaujinti savo svetainę, perkant prekes, grąžinti laiškus, nustatyti susitikimus ir kitos įvairios užduotys, kad aš ne kompensuoti.

Kiekvienais metais išlaidos eiti, ir kiekvienais metais jūsų stilistas gauna 365 dienų padidėjo patirtį, talentą ir įgūdžių. Kaip jūs įdėti kainą apie tai?

Tikiuosi tai padės jums suprasti visas susijusias su vis šukuosena išlaidas, o gal jūs įvertinsite visus, kad jūsų stilistas valdo per mėnesį tiesiog padaryti sąžiningas darbo užmokestis.

load...