Kokios bob roko kirpimo formos geriausiai tinka jūsų veidui?

13 lapkričio 2018

Bob šukuosena yra toks madingas, elegantiškos ir atvėsti jis niekada neišeina iš stiliaus. Yra tiesiog kai versijos, kurios tampa tendencijos metu (liudytojas ilgą Bob ir Shaggy bob).

Jei esate svarsto gauti Bob ir turite išskirtinę veido formą - arba apvalios, ilgas, kvadrato arba širdies formos - jums gali laikyti bob, kad bus glostantis jums. Jūsų tikslas yra padaryti jūsų veido atrodo kaip ovalo, kaip įmanoma.

Šioje nuotraukų galerijoje, mokytis whichtypes iš Bobs geriausiai veikia ant kiekvieno veido formos ir kodėl. Bet pirmiausia, įsitikinkite, kad žinote savo veido formą. Pavyzdžiui, Bobs negali būti glostantis onaround veidą.

load...

Jie gali atrodyti Desmitcīņnieks plaukai iki smakro, aptaisančių kaip šalmo galvą. Geriausi Bobs dėl apvalių veidų yra ilgi Bobs su arba be ilgų, pusė valomas kirpčiukai.

Cameron Diaz (kas turi apvalaus veido), dažni suvokimas aboutthe bob.Shestepped ant raudonojo kilimo 2012with plaukuose supjaustyti žavinga bob, kad ji nebuvo sužavėti ne pirmas, nes jis buvo daug trumpesnis, nei ji buvo tikėtasi.

"Aš tiesiog apsiverkė ir pradėjo verkti, o aš jaučiausi taip pažeidžiami" Diaz sakė Jay Leno savo šou. Matyt, Diaz buvo taip nusiminusi, ji rėkė, kuris padarė jos stilistas verkti. "Aš galų gale raštu jai keletą laiškų po, per ateinančius porą dienų, užtikrinant jai aš nesiruošia ją nužudyti."

load...

Bet stilius gerai atrodo ant jos. Štai kodėl:

Ji atrodo puikiai, nors ji nebuvo išlaikyti savo trumpų plaukų ilgai. Mėnesių, ji buvo buvo pavaizduotas auga it out.

Geriausi Bobs už kvadratinį veidą

Ši baigė Bob dirba gražiai Keira Knightley, kuris turi akimirkos veidą. Baigė Bobs yra trumpesnis nugaros, ilgiau priekyje ir geriausias Bob jums bus hit colio ar du žemiau jūsų žandikaulį.

Jūs nenorite, kad jūsų Bob pataikyti į dešinę jawline. Kvadratinių veidus linkę turėti super stiprus žandikaulių ir kampai gali būti per daug, todėl jūsų veido atrodo "boxy."

load...

Širdies formos veidas? Ilgos Bobs yra glostantis

Jennifer Aniston turi širdies formos veido (tai reiškia, jos žandikaulis juts į tašką) ir, kaip matote iš šios nuotraukos, kad ji atrodo fenomenalus į longbob. Ilgis čia yra tobula - buvo Bob baigėsi jos smakro, tai parodė ne kaip smailūs ji yra.

Daugiau:

Aniston išėjo į ilgą Bob atgal į 2011 ir vėl 2013 m pabaigoje, ir ji, kaip pranešama, myli savo išvaizdą.

Bobs yra puikus pasirinkimas už širdies formos veidai

Atkreipkite dėmesį, kaip Katie Holmes Bobas yra sunkus ne smakro, tai išbalansuoja savo nuostabios skruostus su savo smailiu smakru. Taisome-ilgis Bobs yra puikus jūsų veido formos, tiesiog įsitikinkite, kad galai yra šiek tiek smailas. Šoninio valomas kirpčiukai yra taip pat spalvingas ant veido formos.

Ilgas ir ovalo veido formos: geriausi Bobs Jums

Taip tobula, kaip mes visi galvoja, kad jie yra, ovalios veidai gali būti ilgą pusėje. Jei turite ilgą veidą, arba ovalo veido, kad yra ilgas ish apsvarstyti sudėtingą bob, tokių kaip šis. Kampai parodyti stiprų žandikaulį ir ilgas sluoksniai pridėti šiek tiek judėjimo, todėl Bob yra ne per boxy ar šalmas panašūs. Ilgi kirpčiukai bus paslėpti aukštą kaktą. Klauskite sluoksnių sumažinti bent akis ir skruostų.

Ilgos veidai: A-eilutės ilgio Bob

Apsvarstykite Uber-madinga ilgą Bob (kaip matyti čia aktorė Adrianne Palicki), kuris yra labai glostantis ilgą veidą. Ilgas Bob su bangos į jį šiek tiek yra mėgstamiausia išvaizdą ilgą veidą. Bob turėtų baigtis tik žemiau žandikaulio parodyti kaulų struktūrą.

Paprašykite savo stilisto "A-Line ilgą Bob", kur atgal yra apie 1 1/2 colių trumpesnis nei priekyje.

Bobs su buku kirpčiukai: puikiai tinka ovalo formos, širdies ir ilgų veidus

Bobs su buku kirpčiukai yra puikus su ovalo, širdies ir ilgų veido formų. Tai nebūtų gerai atrodo ant kvadrato ar apvalios veido formos.

Ilgas nerami Bob: puikus visų veido formų

Tai ilgas, baigė bob su banga jį šiek tiek, kaip matyti čia aktorė Ali Larter, yra žavinga. Tai atrodo, kad manimi glostantis visiems veido formų.

Puikus visų veido formų: ilgas Bob su šoninėmis valomas kirpčiukai

Ilgai Bob yra visuotinai glostantis visiems veido formų. Supjaustyti suteikia apvalaus veido kampai ir struktūra, kurie susibalansuoja minkštas linijas. Ilgis (2 colių arba daugiau žemiau smakro) yra raktas į šią supjaustyti. Jūs galite gauti ilgas sluoksnius supjaustyti pridėti tekstūrą ir pjovimo plaukus kampu palei žandikaulio linija daro šį pjūvį mažiau nuobodus ir daugiau modernių.

Jei turite akimirkos veidą, pabandykite atsisveikinimo plaukus centre. Ilgą veidus dalis plaukus į šoną.

Garbanės plaukus plotis, jei turite ilgą veidą. Ištiesinti plaukus, jei turite apvalaus veido.

load...