Lazerio plaukų šalinimas

10 lapkričio 2018

Apžvalga

Plaukų šalinimas lazeriu yra medicininė procedūra, kuri naudoja koncentruotą spindulį šviesos (lazerio) pašalinti nepageidaujamus plaukus.

Per plaukų šalinimo lazeriu, lazerinis skleidžia šviesą, kuri sugeria pigmento (melanino) į plaukus. Šviesos energija yra paverčiama šiluma, kuri kenkia vamzdinių formos maišelių per odos (plaukų folikulų), kurios gamina plaukus. Ši žala slopina arba vėluoja būsimą plaukų augimą.

load...

Nors plaukų šalinimo lazeriu efektyviai atitolina plaukų augimą ilgą laiką, ji paprastai neturi sukelti ilgalaikius plaukų šalinimo. Keli lazerio plaukų šalinimo procedūros yra reikalingos pradinės plaukų šalinimo ir priežiūros procedūros gali būti reikalinga, taip pat. Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias tiems žmonėms, kurie šviesi oda ir tamsūs plaukai.

Kodėl tai daroma

Plaukų šalinimas lazeriu yra naudojami siekiant sumažinti nepageidaujamus plaukus. Bendrosios valymo vietos apima kojas, pažastis, viršutinės lūpos, smakro ir bikinio liniją. Tačiau tai įmanoma gydyti nepageidaujamus plaukus beveik bet kurioje srityje, išskyrus vokų arba apylinkes.

load...

Plaukų spalva ir odos tipas turi įtakos plaukų šalinimo lazeriu sėkmę. Pagrindinis principas yra tas, kad plaukai pigmentas, bet ne odos pigmentas, turėtų sugerti šviesą. Lazeris turi sugadinti tik plauko folikulą, vengiant pažeisti odą. Todėl kontrastas tarp plaukų ir odos spalva - tamsiai plaukus ir šviesiai odai - rezultatai geriausių rezultatų.

Padarytos žalos odai rizika yra didesnė, kai yra mažai kontrasto tarp plaukų ir odos spalvos, bet pažanga lazerinės technologijos padarė plaukų šalinimo lazeriu yra žmonių, kurie tamsesnės odos pasirinkimas. Plaukų šalinimas lazeriu yra mažiau veiksmingas už plaukų spalvos, kad ne sugeria šviesą gerai: pilka, raudona, blondinė ir balta. Tačiau, lazerinis gydymo galimybės šviesia plaukų toliau plėtojama.

Rizika

Rizika šalutinis poveikis skiriasi su odos tipą, plaukų spalva, gydymo planą ir laikytis paruošiamojo apdorojimo ir po gydymo priežiūra. Dažniausias šalutinis poveikis plaukų šalinimo lazeriu yra:

load...

Retai, plaukų šalinimo lazeriu gali sukelti pūslių, "krasto" pagaminimo randus ar kitus pokyčius odos tekstūrą. Kitas retas šalutinis poveikis Pjūvis plaukams arba pernelyg plaukų augimą aplink apdorotų teritorijų, ypač tamsesnės odos.

Plaukų šalinimas lazeriu nerekomenduojama akių vokų, antakių ar aplinkinių vietovių, dėl sunkios akių traumų galimybę.

Kaip jums pasirengti

Jei jus domina plaukų šalinimo lazeriu, pasirinkti gydytoją, kuris valdybos sertifikuota specialybės, pavyzdžiui, dermatologijos arba kosmetikos chirurgija ir turi patirties su plaukų šalinimo lazeriu. Jeigu gydytojas asistentas arba licencijuota slaugytoja darys procedūrą, įsitikinkite, kad gydytojas prižiūri ir yra prieinama vietoje per gydymo. Būkite atsargūs apie kurortus, salonų ar kitų objektų, kurie leidžia nonmedical personalas padaryti plaukų šalinimo lazeriu.

Prieš plaukų šalinimo lazeriu, planuoti konsultacijų su gydytoju siekiant nustatyti, ar tai yra tinkamas gydymo būdas jums. Gydytojas tikriausiai atlikite šiuos veiksmus:

Tuo konsultacijos, aptarti gydymo planą ir susijusias išlaidas. Plaukų šalinimas lazeriu yra paprastai out-of-pocket sąskaita.

Gydytojas taip pat bus pasiūlyti konkrečius nurodymus pasirengti plaukų šalinimo lazeriu. Tai gali būti:

Daugiau:

Ko galite tikėtis

Plaukų šalinimas lazeriu paprastai reikalauja dviejų iki šešių gydymo serija. Tarp gydymo intervalas gali skirtis priklausomai nuo vietovės. Tose srityse, kuriose plaukai auga greičiau, pavyzdžiui, viršutinės lūpos, gydymas gali būti pakartota keturių iki aštuonių savaičių. Apie sričių lėtai plaukų augimą, pavyzdžiui, nugaros, gydymas gali būti kiekvienas 12 iki 16 savaičių.

Kiekvienam gydymui jums dėvėti specialius akinius apsaugoti akis nuo lazerio spindulį. Asistentas gali skustis svetainę dar kartą, jei reikia. Gydytojas gali taikyti vietiniam anestetikų, kad jūsų oda sumažinti bet kokį diskomfortą ir gydymo metu.

Per procedūrą

Gydytojas paspauskite rankinį lazerio priemonę į odą. Priklausomai nuo lazerio tipo, aušinimo įrenginys ant priemonę arba vėsioje gelio Patarimas gali būti naudojamas apsaugoti savo odą ir sumažinti šalutinio poveikio riziką.

Kai gydytojas įjungia lazerį, lazerio spindulys praeina per odą į plaukų folikulus. Didelis karštis nuo lazerio spindulio žalos plaukų folikulus, kurie slopina plaukų augimą. Jūs galite jausti diskomfortą, pavyzdžiui, šiltą įgėlimą, ir jūs greičiausiai pajusti šalčio pojūtis iš aušinimo įrenginio ar geliu.

Gydymas nedidelį plotą, pavyzdžiui, viršutinės lūpos, gali užtrukti tik keletą minučių. Gydymas didesnį plotą, pavyzdžiui, nugaros, gali užtrukti daugiau nei valandą.

Po procedūros

Jūs pastebėsite, paraudimas ir patinimas dėl pirmąsias kelias valandas po plaukų šalinimo lazeriu.

Siekiant sumažinti bet kokį diskomfortą, taikyti ledo į apdorotą teritoriją. Jei turite odos reakciją iš karto po plaukų šalinimo lazeriu, gydytojas gali taikyti steroidų kremo ant pažeistos vietos.

Po plaukų šalinimo lazeriu ir tarp planinio gydymo, venkite saulės spindulių - tiek natūralios saulės šviesos ir soliariume - šešias savaites arba, kaip nurodė gydytojas. Naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės kiekvieną dieną.

Rezultatai

Plaukai nepatenka iš karto, bet jums bus mesti juos per keletą dienų iki kelių savaičių. Tai gali atrodyti kaip toliau plaukų augimą. Pakartotiniai gydymo paprastai būtina, nes plaukų augimą ir nuostolių natūraliai atsirasti ciklą, o gydymas lazeriu geriausiai veikia su plaukų folikulus naujos augimo stadijoje.

Rezultatai labai skiriasi ir yra sunku prognozuoti. Dauguma žmonių patiria plaukų šalinimas, kuris trunka keletą mėnesių, ir ji gali tęstis metų metus, tačiau plaukų šalinimo lazeriu negarantuoja nuolatinio plaukų šalinimo. Kai plaukai regrows, tai paprastai prabangiau ir šviesesnė.

Jums gali prireikti priežiūra gydymo lazeriu už ilgalaikį plaukų mažinimo.

Ką apie namų lazeriai?

Pastaraisiais metais, lazeriai, kurie gali būti naudojami namie plaukų šalinimas tapo prieinama. Šie prietaisai gali sukelti nedidelį plaukų mažinimui. Bet ten nėra didelių tyrimai, kuriais palyginti, kaip veiksmingai šie įrenginiai yra lyginamas su plaukų šalinimo lazeriu padaryta ne gydytojo kabinete.

Be to, maisto ir vaistų administracija mano, kad šių namų plaukų šalinimo lazeriu prietaisai būti kosmetikos, o ne medicinos, o tai reiškia, kad jie negauna tokio paties lygio tikrinimu, kaip kitų medicinos prietaisų. Šiuo metu ten nebuvo didelis, ilgalaikių tyrimų, kaip saugiai ir veiksmingai Namų technika yra.

Jei nuspręsite naudoti namuose plaukų šalinimo lazeriu įrenginį, vykdykite instrukcijas, kad ateis su prietaisu padėti sumažinti traumos riziką, ypač akių traumų.

load...