Lūpų plaukų šalinimas ant bikinio linijos ir genitalijų

15 lapkričio 2018

Jūs turite galimybes gaktos plaukų pašalinimas šioje jautrioje srityje. Kai kurie yra laikini ir lengva padaryti, o kiti metodai imtis šiek tiek daugiau darbo, laiko ir sąnaudų, bet ilgiau. Mes einame per kiekvieną variantą, siekiant padėti jums pasirinkti geriausią plaukų atsikratyti metodą savo pageidavimus, odos ir plaukų tipą.

Bikini depiliacija

Labai populiarus būdas atsikratyti plaukų iki šešių savaičių, naudojant dervos vašką galima rasti adresu salonai ir kurortus visur. Yra daug bikini depiliacija stilių pasirinkti from- švarią-up, kad gauti visa tai pašalinti ir viskas-nuo.

Priešpilnis savo bikini linija (plaukus ne reguliariai kelnaičių linija) galima padaryti namuose. Jei norite ką nors daugiau, nei kad (kaip Brazilijos) profesionalus, paskyrimas turėtų būti made.Learn Daugiau:

load...

Cukrumi

Yra dviejų tipų cukrumi: pasta ir gelio. Abu tipai yra pagaminti iš natūralių ingredientų, pavyzdžiui, citrinos sulčių, cukraus ir vandens paliekant jums Plaukų nemokamai iki šešių savaičių. Daugelis žmonių pirmenybę cukrumi per epiliacija, nes ji mažiau skausminga ir švelnesnis odai. Visi dideli pliusai už bikinio zonos! Tas pats principas taikomas ir čia epiliacija. Galite išvalyti savo bikini liniją, bet daugiau ekstremalių stilių reikia su privalumus paskyrimą. Padarykite savo produktą maždaug porą dolerių (Get receptas) ir naudoti jį kaip pasta (skaityti instrukcijas) arba pašildyti mikrobangų krosnelėje ir naudoti jį kaip gelis (skaityti instrukcijas).Learn Daugiau:

load...

Skutimas

Naudojant skustuvą yra neabejotinai lengviausias ir greičiausias būdas atsikratyti plaukų, nors rezultatai yra trumpalaikis. Mūsų intymūs skutimosi vadovus ir moterims, ir vyrams padėti jums gauti artimą, saugų skutimąsi vengiant bendrų problemų, pavyzdžiui, nubrozdinimų ir išaugę hairs.Learn Daugiau:

Lazerinis / IPL

Daugiau:

Naudojant impulsinę šviesą išjungti plaukų folikulus, tai FDA nuolatiniam plaukų mažinimo, bet ne nuolatinę plaukų šalinimas. Paprastai tai tinka tiems, su odos tonai dėl šviesesnės pusės ir tamsiais plaukais, nes lazerio skirta pigmentą (spalvos plaukų).

Althoughthere gyvena prietaisai (peržiūrėti sąrašą) likethey're nėra aprobuotas naudoti genitalijas, tik bikinio linija. Profesionalus plaukų šalinimo lazeriu procedūros yra reikalingos pašalinimo genitalijas.

load...

Jei jūs neturite tamsūs plaukai arba šviesiai ir vidutinio odos atspalvio, ME Sklandžiai ir yra pagamintas gydyti bet kokios spalvos plaukus visiems odos tonus saugiai.

Sužinokite daugiau:

Elektrolizė

Šis metodas naudoja elektros srovę, turi geriausią patirtį ir yra tik FDA patvirtintas nuolatinio plaukų šalinimo būdas. Skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu, nereikia tam tikrą plaukų ar odos spalvos pasiekti results.Learn Daugiau:

Epiliatoriai 101

Šie prietaisai imti plaukus nuo šaknų you.While daug žmonių skundžiasi diskomforto, kai pirmą kartą juos naudojant, tai vienas iš būdų gauti savaičių Plaukų nemokama skineasily namuose.

Daugelis modelių ir kainų taškai yra prieinami. Nors klasikinis Epilady su ričių vis dar yra rinkoje, jie ilgą kelią su įvairiais featureslike greičio lygius, kampas vadovus andchangeable galvas.

Depiliacijos (plaukų šalinimo kremai)

Stiprus šarminis produktas skyla plaukai taip, kad jis gali būti lengvai nušluostyti. Aš nesu didelis gerbėjas depiliacijos. Nors jie turi maždaug tuo pačiu metu kaip plikasis skutimosi, jie paprastai neturi sukurti aštraus patarimas, kaip naudojant skustuvą.

Rezultatai bus tik trukti jums už poros dienų labiausiai. Tiesiog būkite atsargūs, nes plaukų šalinimas kremai yra stipriomis cheminėmis medžiagomis ir gali palikti cheminį nudegimą, ypač subtilų bikini zoną. Jie neturėtų būti naudojamas ant lytinių organų, tik plaukai ne juosmenėlės line.Try produktas pagamintas specialiai bikinio srities, kaip ir parengties Betty (skaityti apžvalga).Learn Daugiau:

load...