Nuotraukos ombre šukuosenos juodi plaukai 2019

9 lapkričio 2018

Plaukų spalva neturi būti plokščia ir vienmatis, nes šie ombre plaukų nuotraukos parodyti. Kaip vienas iš karščiausių tendencijų atsitrenkė į spalvų pasaulį, jis siūlo beveik neribotos galimybes spalvų bhaktų. Trumpai tariant, Ombre Plaukų paprastai du skirtingi atspalviai, tamsesnės vienas arčiau šaknų ir lengvesni (kartais daug lengvesnis) vienas ant galo, ar prasidedantys pusiaukelėje žemyn plauko galai. Viena iš priežasčių, ši tendencija siūlo tiek daug variacijos yra tai, kad jums pasirinkti, kur norite, kad jūsų papildo / kontrastingos spalvos pradėti.

Neapsigaukite, kad Ombre reiškia, kad jūs galite tiesiog tegul sena spalva augti nepatogus mados, nors kai kurios moterys atsitiks jai šį būdą. Taip, tai mažesnės priežiūros procesas, nei kiti, tačiau jis vis dar išmintingą aplankyti stilistas savo saloną, kad paslauga atlikta, ypač jei norite, kad drastiškų spalvą, kuri reikalauja kėlimo daugiau nei dviejų atspalvių.

load...

Kaip modelis "Chanel Iman rodo čia glostantis tamsesnis atspalvis prie šaknų palaipsniui Morphs į šviesos cinamono spalvos - spalvų pokyčiai ombre plaukų gali būti labai dramatiška, ar subtilesnė.

Melanie Fiona lazdos galuose

Melanie Fiona pasirenka subtilus išvaizdą, su savo kontrastingos spalvos daugiausia dėmesio skiriama savo plaukų galai. Nors galite tikrai pamatyti spalvų perėjimą, tai toli gražu ne taip drąsiai, kaip kitų ombre stilių.

"Chanel Iman ir laipsniškas spalvos pokytis

Nors lengvesni spalva nėra griežtai dedamas ant Chanel Iman plaukai baigiasi čia - pamatyti, kur lengvesni atspalviai ateiti į žaisti aplink jos veidą? - tai kur dauguma dėmesio slypi.

load...

Raven Symone daugiau drastiškas Ombre

Raven-Symone pasirenka daugiau drastiškų skirtumą tarp jos tamsios plaukų spalvos ir lengvesnių galuose. Kaip ir daugelyje Ombre išvaizda, šešėliai skirtumas prasideda apie pusiaukelėje žemyn veleno.

Ciara - pilna apimtimi ir spalvos

Daugiau:

Ciara yra žinoma žaisti aplink su įvairių išvaizda, įskaitant įvairių spalvų, todėl nenuostabu, kad ji dalyvauja ombre plaukų tendencija. Tamsiai ruda šaknys lėtai Morph į tamsių medaus spynos.

Naomi Campbell garbanotas supjaustyti

Ši tendencija ne tik dirbti tiesiais stilių; Naomi Campbell taikoma ją į šį tiesia ir garbanotais combo. Ji išlaiko savo kirpčiukai tiesiai ir viena spalva, bet leidžia curlier ilgiai žaisti su šviesesnės spalvos.

Raven-Symone - pilnas garbanotais spalvos

load...

Kitas garbanotas imtis tendencija, Raven-Symone nevengia iš super-ilgą plėtinius, kurie siūlo dramatišką kontrastą kavos spalvos šaknų.

Ciara anketa Ryškiau imtis tendencijos

Skirtingai nuo savo ankstesnių išvaizdą, tai Ciara Ombre Plaukų nuotrauka siūlo daug daugiau kontrastas tarp spalvų. Plaukų arčiau jos galvutės yra beveik juodas, bet kai ji hitai ausų viršaus, tai šviesiai blond visą kelią žemyn! Nesuprantu stilistas gali įsitikinti, toks drąsus spalva perjungimo neatrodo kaip jūs tiesiog praleisti keletą susitikimų.

Jennifer Hudson - minkštesnė atspalvį

Jennifer Hudson, ji saugi ir minkšta su šiuo ombre išvaizdą, kuri išlaiko kai spalvos dėl jos garbanos apačioje. Ji prasideda ne spalva keičiasi, kol ji beveik pačiame galų plaukuose.

"Chanel Iman - lengvesni ir drąsiau

Galutinis "Chanel Iman žvilgsnis rodo, kaip universalus Ombre Plaukų tendencija, nes ji pastebėjo dėvėti ne mažiau kaip tris variantus, kurie visi yra labai skirtingi. Šis stilius yra kirpčiukai ir daugiau kontrasto tarp labai tamsiai šaknų spalvos ir daug lengvesni galuose.

Nenorite spalva plaukus, ar tiesiog norite išbandyti Ombre išvaizdą per trumpą laiką? Plėtiniai yra puikus būdas eksperimentuoti nedarant daugiau nuolatinį įsipareigojimą. Dėl per greitai pokyčių ir trumpalaikių detalės galutinis, naudoti prisegama plaukų pratęsimų, kurios leis jums išbandyti tiek spalvų, kiek jums patinka nesirūpindami žalą arba įstrigo su spalva jums nepatinka.

load...