Nuotraukos trumpų, ilgų ir vidutinių juodų šukuosenų 2018

13 lapkričio 2018

Yra tiek daug variantų juodais plaukais šių dienų. Jūs galite pereiti visiškai natūralus ne bet kokio ilgio, tada yra tiesinimo galimybės ir perukai, audžia ir plėtinių.

Šioje galerijoje, aš funkcija vieni iš geriausių juoda šukuosena dabar ir nuorodas į galerijų featuring kitus šukuosena kaip jais. Nesvarbu jūsų skonis ar pirmenybė savo išvaizdą, jūs įsitikinkite, kad rasti keletą stilių jums patinka čia.

Čia mes funkcija 3 trumpa šukuosena apie dainininkės Rihannos. Rihanna keičia plaukus daugiau nei bet kuri kita juoda įžymybė, mano nuomone ir dėvėti plaukus trumpas keletą kartų. Šie stiliai yra nuo 2007, 2008 ir 2012, ir visi yra tiesiog puikus ir glostantis savo veido ir kūno formos.

load...

Daugiau trumpus juodus šukuosena.

Malaika Firth

Turbūt didžiausias šukuosena tendencija į juodi plaukai bendruomenės momentu yra natūralių plaukų. Kai kurios moterys atsipūsti nuo brangių pynimo ir salonas gydymo ir tegul jų plaukai eiti, o kiti tvirtai apkabinti savo natūralius plaukus ir padaryti nuolatinį pasirinkimą tegul jis auga iš.

Pamatyti daugiau nuotraukų iš natūralių plaukai: puošnus stilius juoda moterims.

Jada Pinkett Smith

Taisome-ilgis Bobs ir Shags yra spalvingas variantas juodais plaukais, kaip Jada Pinkett Smith įrodo čia.

Daugiau atrodo taisome-ilgis Trumpas Black šukuosena: Bobs, Shags & More.

load...

Aktorė Tamara Taylo

Plaukų, kad patenka į pečių yra šilčiausias šukuosena ilgis metu. Ir, kaip pamatysite iš šioje galerijoje, tendencija veikia lygiai taip pat juoda moterims kaip ji Kaukazo women.Top Pečių ilgio juoda šukuosena

Gabrielė Sąjunga

Updos yra daug variantų oficialiomis progomis (ar net kas dieną tie) ir tai pintas šukuosena ant Gabrielle Sąjungoje yra tikrai vienas mimick.

See photos Black Hair oficialiems renginiams.

"Chanel Iman

Šioje galerijoje rasite nuotraukas spalvingas, ilgas, juodas šukuosena. Juodi plaukai yra sunkiai auga ilgai, todėl dauguma šių moterų turėjo padėti į pynimo-in plėtiniais forma.

Daugiau:

Ilgos, juodi plaukai Geriausios Stiliai Right Now

Aktorė Yaya DaCosta

load...

Aš myliu trumpus, edgy kirpimo ir nerijos, kaip šie ant Yaya DaCosta. Edgy šukuosena gali būti sunku nutempti, tačiau jūs turite suknelė jai komplimentų ir jūs turite turėti pasitikėjimą pateikti tokį dėmesį sau.

Geriausias Trumpas, edgy kirpimo juoda moterims.

Tamron salė

Pixie juoda šukuosenos gali būti absoliučiai stulbinantis. Nesvarbu jūsų natūralių plaukų tekstūra, ar storas, Keistą, garbanoti, chemiškai ištiesintos ar banguoti, vokeliai gali būti spalvingas paiešką kaip pamatysite šiame nuotraukų galerija, The Perfect Black vokeliai šukuosena.

Sevyn Streeter

Taisome-ilgis Trumpi Juoda šukuosena: Bobs, Shags & Daugiau.

Trumpas, edgy šukuosena

Geriausi trumpi, edgy kirpimo juoda moterims

Aktorė Lisa Arrindell Andersonas

Dainininkė Monika

Aktorė Garcelle Beauvais

Aktorė Malinda Williams

Aktorė Gabrielė Sąjunga

Tisha Campbell-Martin

Modelis Iman

Natūralus plaukai

Zoë Kravitz

Kiersey Clemons

Aktorė Kimberly Elise

Aktorė Regina Taylor

Tamara Taylor

Jennia Fredrique

Nuotraukos trumpų, ilgų ir vidutinio juoda šukuosena

Nuotraukos trumpų, ilgų ir vidutinio juoda šukuosena

Naomi Campbell

Patiko tai? Yra daugiau!

load...