Nuotraukos žvilgančių būdų dėvėti raudonus plaukus 2018

15 lapkričio 2018

Raudona spalvos šukuosena yra labai populiarus šių dienų, salonai visoje šalyje yra ataskaitų žurnaluose, tokiuose kaip Allure, InStyle ir O, Oprah Magazine. Taigi, kai jūs matote nuostabų raudoną plaukų gatvėse, yra tikimybė, kad tai nėra natūralu. Tai nereiškia, kad tiesa raudonplaukiai nėra. Jie tikrai padaryti, bet, kai moteris su Pyszny atspalvio raudonos eina jumis, nemanykite, kad tai visiškai natūralu.

Abi blondinės ir brunetės buvo žinoma, kad spalva savo plaukų raudona, o kai raudonplaukiai gali kreiptis į saloną duoti savo spalvą postūmį jei ji tampa blankus su amžiumi. Šioje galerijoje, peržiūrėti nuotraukas kai kurie iš labiausiai spalvingas raudona šukuosena today.This Skaidrės yra gerai žinomas įžymybes su raudonais plaukais (ar jie gimę, kad taip ar ne). Atkreipkite ypatingą dėmesį į "Mad Men'S" Christina Hendricks nuotraukomis; Marcia Cross iš "Melrose Place" ir "Nusivylusios namų šeimininkės" šlovės; ir Cynthia Nixon, geriausiai žinoma dėl "Seksas ir miestas". Nixon, pavyzdžiui, yra natūralus šviesūs kas spalvos plaukus raudonai.

load...

Nors butelių raudonplaukiai tampa vis populiaresnis, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas turėtų turėti atspalvį. Gamtos raudonplaukiai yra linkę turėti šviesiai odą ir akis. Jei esate tamsiai akimis ir tamsiaodis, raudonųjų ir Marcia Cross plaukų atspalvis yra mažai tikėtina, kad laižytis jūsų odos tonas. Galbūt jūs norėsite daugiau kaip tamsiai rudais ar vyno spalvos atspalvio raudona vietoj.

Pasitarkite su savo Colorist apie geriausią atspalvis raudonas jūsų veido. Būtinai aptarkite veiksmus jūs turite imtis, kad perėjimas iš raudonos spalvos, jei jums padanga jį. Dažai gali būti sunku plaukus, todėl, jei jūs jau chemiškai ištiesinti jį arba įdėti jį per kitus procesus, dažymas gali padaryti jūsų karčiai dar silpnesnė ir labiau trapūs.

load...

Kita vertus, galite pabandyti natūralesnį atspalvį naudojant chna, kuri gaunama iš augalų spalva plaukus. Tačiau, tai suteiks jums daugiau raudonu atspalviu, nei tikrosios paryškintu atspalvio raudona.

Galbūt jūs nesate domina atrodo natūraliai visuose, bet negaliu laukti, kad puikuotis Kool Aid atspalvis raudonas. Jei tai toks atvejis, pasitarkite su savo stilistas apie tai, kaip gauti elektros raudona spynos a la Claire Danes ant paauglių dramos "Mano vadinamųjų gyvenimą." Kiekvienas bet kokio odos atspalvio gali roko šią išvaizdą.

Nesvarbu, ar jūs einate į natūralaus raudonojo išvaizdą ar paryškintu vieną, jums tikriausiai reikia Sometips išlaikyti raudoną plaukus nuo išblukimo. Jei decideto dažo savo plaukus, išmokti tosave nuo kirpimo, plaukų spalvos ir plaukų productsand į avoidcommonat-namų plaukų colormistakes.

Daugiau:

Paloma Tikėjimas

Paloma Tikėjimas uolų didelį raudoną šukuosena su šiuo ekstravagantiška skrybėle.

load...

Jaime Ray Newman

Jaime Ray Newman anketa tiesiai raudona plaukai puikiai atrodo.

Linzey kokerspanielis

Linzey kokerspanielis turi šiek tiek tamsesnė raudona, plaukai, bet vis tiek gražus.

Maggie Rizer

Maggie Rizer beveik oranžinė plaukai švyti ant raudono kilimo.

Cynthia Nixon

Trumpi plaukai + raudona = Cynthia Nixon nuostabi išvaizda.

Christina Hendricks

Kai jūsų akys ir plaukai padaryti puikus derinys jums Christina Hendricks.

Evanas Rachel Wood

Evan Rachel Wood švyti, nors.

Jennifer Ferrin

Banguotas raudona plaukai yra puikus paplūdimio.

Florence Welch

Florence Welch = drąsus ir raudona.

Florence Welch

Kitas atrodyti atFlorence Welch raudonų plaukų.

Isla Fisher

Raudoni Plaukai raudoname fone daro už madingą išvaizdą.

Nicola Roberts

Nicola Robertsas su ta trumpais plaukais, raudona, plaukai, nerūpi stilių.

Marcia Cross

Ilgas ir raudona yra puikus ieškoti Marcia Cross.

Absoliučiai spalvingas raudona Plaukų spalva

Modeliai tako roko raudonų plaukų irgi duh!

Alicia Witt

Christina Hendricks

Tai puikus šukuosena jūsų kitą oficialiame susitikime

Lily Collins

Lily Collins yra gražus ir jos plaukai yra visiškai tobula.

Jessica Chastain

Madisonas Stubbington

Madison Stubbington kepurė ir plaukai Combo yra išvaizda mes visi galime siekti!

Emma Stone

Žinomas dėl savo raudonų plaukų, Emma Stone yra ne drovus ant raudono kilimo.

Bella Thorne

Beveik braškių spalvos, Bella Thorne plaukai turi raminančią tonas.

load...