Omegle lietuviškai | 6 geriausi atsitiktiniai pokalbiai Lietuvoje 2019

2019 balandžio 18;

Top 10 pokalbių svetainės 2019

Raskime, išbandome ir peržiūrime kamerų svetaines įvairiose kategorijose, pateikdami išsamią visų svarbių detalių analizę, kad per kelias minutes rastumėte geriausią. Dabar naršykite mūsų geriausius sąrašus, kad pradėtumėte kelionę!

Reitingas Svetainė funkcijos Atlikėjai Įvertinimas Apsilankykite svetainėje
# 1 ImLive Susipažinkite su tūkstančiais JAV internetinės kameros merginų
Modeliai Naudokite baltąsias lentas mėgstamiausių veiklų sąrašui
100% nemokama, nereikalinga registracija
20 000+
MyFreeCams
peržiūra
Žiūrėti „MyFreeCams“
# 2 „Chaturbate“ Laisvas nuogumas ir garantuotas seksas
Atlikėjai išvardija savo veiklą, susijusią su patarimais
100% nemokama
50 000+
„Chaturbate.com“
peržiūra
Žiūrėti „Chaturbate.com“
# 3 livejasmin Pokalbiai su profesionaliais gyvais modeliais, be mėgėjų
Prisijunkite prie mėgstamos kameros modelio fanų klubo
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„LiveJasmin“
peržiūra
Žiūrėti LiveJasmin
# 4 bongakams Greitas pradinis registravimas
Sekite raktus su sesijos laikmačiu
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
BongaCams
apžvalga
Žiūrėti BongaCams
# 5 „CrazyLiveCams“ Pokalbiai su šimtais „Cam Girls“
Dauguma „Cam Girls“ naudoja teledildoniką
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„CrazyLiveCams“
peržiūra
Peržiūrėti „CrazyLiveCams“
# 6 RabbitsCams.com Bendrauti su tūkstančiais Europos kūdikių
„Naujų modelių“ skyriuje atraskite šviežius veidus
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
RabbitsCams
apžvalga
Žiūrėti RabbitsCams
# 7 „CamSoda“ Pasikalbėkite su tarptautiniais mėgėjams
Žymos ir kategorijos, padėsiančios surasti atlikėjus
Nemokamai naudotis + Premium
2 000+
„CamSoda“
apžvalga
Peržiūrėti „CamSoda“
# 8 „CamGirlHookups“ Pokalbiai su merginomis, kurios dalijasi jūsų interesais
Specialūs įvykiai su realių pornstars
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
„CamGirlHookups“
apžvalga
Peržiūrėti „CamGirlHookups“
# 9 XLoveCam Pokalbiai su „Sexy Girls“ ir „Teledildonics“
Specialūs „Topless“ kameros įvykiai
Nemokamai naudotis + Premium
35 000+
XLoveCam
peržiūra
Peržiūrėti „XLoveCam“
# 10 SexyOnCams Pokalbiai su suaugusiųjų modeliais nuo 18 iki 50+
Informaciniai profiliai su seksualiomis nuotraukomis
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„SexyOnCams“
apžvalga
Peržiūrėti SexyOnCams

Omegle čatas - populiariausi nemokami pokalbiai Lietuvoje.

Geriausia Omegle alternatyva

2019 m. RANKING &
REVIEWS TOP RANKING GERIAUSIOS VIETOS

Geriausios 6 geriausios Omegle alternatyvos Reitingas | Svetainės kaip „Omegle.com“ (pokalbių svetainės alternatyvos)

load...
Turinys:

Kokios yra geriausios Omegle panašios svetainės, kad galėtumėte išbandyti atsitiktinius pokalbius?

Vienas iš didžiausių interneto populiarumo varomųjų jėgų buvo būdas jungti žmones iš visų pasaulio kampelių. Kas prasidėjo, kai žmonės ieško kitų, kuriuos jie žino dėl interneto pokalbių, išsivystė į tokias svetaines kaip „Omegle“, kurios atsitiktinai jungia svetimus žmones ir visiškai kitokią patirtį.

„Omegle“ panašios svetainės sukaupė visą intenetą ir siūlo atsitiktines pokalbių galimybes. Nenuostabu, kai matote kai kuriuos naudotojo statistinius duomenis iš „Omegle“ alternatyvų. Pokalbis su atsitiktiniais svetimais žmonėmis tapo labai populiariu pramoga.

Pasak PRWeb pranešimo spaudai, „chatrandom“ 2018 m. Pradžioje viršijo 270 milijardų jungčių ir per 27 000–50 mln. Ir tai tik viena iš „Omegle“ svetainių, kurias mes peržiūrėsime.

Geriausia 6 geriausia Omegle alternatyvaŠaltinis: advatoryhq.com

Yra kažką paslaptingo ir jaudinančio apie inkognito pokalbį su žmonėmis, kurių nežinote. Bet jūs turite būti atsargūs, kai naudojate tokias svetaines kaip Omegle.com ir pokalbių svetaines, panašias į Omegle, nes ten yra daug plėšrūnų.

Taigi, peržiūrėdami geriausias 6 „Omegle“ alternatyvas, mes ne tik pažiūrėsime į „Omegle“ ir aptarsime, kodėl žmonės naudojasi tokiomis svetainėmis kaip „Omegle“, mes taip pat pasakysime, ką reikia žinoti, kai naudojate „Omegle“ atsitiktinį pokalbį alternatyvi svetainė.

Nėra jokios priežasties, dėl kurios negalite turėti šiek tiek malonumo ir būkite saugūs, todėl peržiūrėkite žemiau pateiktus DUK, kad galėtumėte stebėti, ar norite būti apsaugotiems, o ne „Omegle“ pokalbių alternatyvoje.

load...

6 geriausių „Omegle“ alternatyvų sąrašas

Sąrašas yra rūšiuojamas abėcėlės tvarka (spustelėkite bet kurį toliau pateiktą svetainės pavadinimą, jei norite tiesiogiai patekti į išsamią tos svetainės peržiūros dalį):

Tokios svetainės kaip „Omegle“ klausimai. Kas yra „Omegle“ alternatyvus pokalbis?

Jei esate nauji atsitiktinių pokalbių visatoje, jums gali būti įdomu, kas yra Omegle, ir kas yra atsitiktinis pokalbis?

Omegle pirmą kartą buvo pradėta 2009 m. Kaip tik teksto pokalbių svetainė, susieta naudotojus atsitiktinai, ir netrukus po to pridėjo vaizdo įrašo parinktį. Svetainė buvo viena iš anksčiausiai naudojamų idėjų, kad būtų galima suderinti viso nepažįstamo asmens tapatybę.

Pokalbių svetainėje yra galimybė sustabdyti ir pradėti pokalbį bet kuriuo metu, kaip ir „Omegle“ alternatyvių svetainių, ir ji gali suderinti jus su nepažįstamais asmenimis pagal jūsų nustatytus interesus. Ji taip pat turi kolegijos studento pokalbių parinktį.

Nemokami pokalbiaiVaizdo šaltinis: Pixabay

Svetainė nėra be abejonių ir buvo šiek tiek tikrinama, kad nesuteikė pakankamai cenzūros dėl vaizdo pokalbių, kuriuos nuo to laiko buvo dirbę, kad ištaisytumėte, stebėdami ir stebint pokalbius. Tai funkcija, kurią dalijasi daugelis geriausių svetainių, pvz., „Omegle“, kad apsaugotų naudotojus nuo nepageidaujamo gedimo ar nuogumo.

Kaip tai veikia Omegle ir Omegle panašiose svetainėse

Tokios svetainės kaip „Omegle“ klausimai. Ką turėčiau stebėti, kai naudojatės Omegle alternatyvomis?

Kai kalbate su nepažįstamais asmenimis, nesvarbu, ar jie yra gatvėje, ar internete Omegle alternatyvose, yra keletas dalykų, kuriuos tikrai norite stebėti, todėl jūs nesibaigiate šokiravimu ar neigiama patirtimi.

Yra priežastis, dėl kurios mūsų motinos mums pasakė, kad nekalbame su svetimais žmonėmis. Bet jei esate atsargūs, ten yra daug puikių žmonių, su kuriais galite susitikti ir susirasti draugų, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės naudojasi tokiomis svetainėmis kaip Omegle.

Kai atidarote svetainę, atidžiai spustelėkite

Daugelyje svetainių, pvz., „Omegle.com“, kai įkeliate svetainę į naršyklę, paprastai gausite užklausą, leidžiančią pasiekti prieigą prie kompiuterio fotoaparato ir mikrofono. Įsitikinkite, kad spustelėjote pernelyg greitai ir leiskite jam pasiekti, kol būsite pasiruošę.

Dauguma panašių svetainių į „Omegle“ yra tik 18+

Atidžiai perskaitykite gaires ir neleiskite savo vaikams patekti į bet kokias Omegle atsitiktinių pokalbių alternatyvias svetaines. Dauguma šių svetainių yra skirtos tik suaugusiesiems, išskyrus keletą išimčių, kurias pastebime „Omegle“ alternatyvų apžvalgoje.

Atidžiai perskaitykite taisykles

Jūs galite lengvai uždrausti „Omegle“ pokalbių alternatyvią svetainę, jei nutraukiate bet kokią nuogumo ir apgaulingumo taisyklę. Įsitikinkite, kad perskaitėte naudotojo taisykles, paskelbtas tokiose svetainėse kaip „Omegle“, prieš pirmą kartą šokdami.

Jums nereikėtų mokėti naudoti tokias svetaines kaip „Omegle“

Dauguma „Omegle“ alternatyvių svetainių gali laisvai naudotis. Jei esate tokiose svetainėse kaip „Omegle.com“ ir matote mokestį arba jie prašo kredito kortelės, galbūt norėsite būti atsargiems, nes beveik visos geriausios svetainės, pvz., „Omegle“, nenaudoja savo pagrindinių funkcijų.

Mūsų atrankos metodika

Kokia metodika yra patariamojo būsto (angl. AdvisoryHQ) pasirinkimo ir galutinio kredito kortelių, finansinių produktų, firmų, paslaugų ir produktų, kurie reitinguojami pagal įvairius aukščiausius reitingus turinčius sąrašus

Spustelėkite čia „AdvisoryHQ reitingavimo metodologijos“, kad galėtumėte išsamiai peržiūrėti „AdvisoryHQ“ pasirinkimo metodus, skirtus reitinguoti aukščiausio lygio kredito korteles, finansines sąskaitas, firmas, produktus ir paslaugas.

Išsami apžvalga - geriausios Omegle alternatyvos

Žemiau rasite išsamią kiekvieno tinklalapio apžvalgą, pateiktą mūsų geriausių „Omegle“ svetainių sąraše. Mes išryškinome kai kuriuos veiksnius, kurie leido šioms alternatyvoms Omegle rinkti tokį aukštą pasirinkimo reitingą.


1. „ ChatKi“ peržiūra

„ChatKi“ yra alternatyvus pokalbis „Omegle“, skirtas tik suaugusiems; 18 metų ir vyresni. Nėra daug interneto apie tai, kas pradėjo šią „Omegle“ pokalbių alternatyvą, jų naudojimo sąlygos nurodo, kad tai yra mobiliųjų programų kūrėjo „Bridgestone International Group, Inc.“ paslauga.

Apie savo puslapį „Apie mus“ jie pažymi, kad tai yra viena iš „ Omegle“ ar panašių „Tinychat“ svetainių, sukurta vieninteliu tikslu „panašių žmonių pritraukimas“.

Svetainėje šiuo metu yra daugiau nei 50 000 vartotojų bet kuriuo momentu, ir bendrovė mano, kad tai yra nuolat besivystanti ir auganti „Omegle“ pokalbių alternatyva, kuriai jie ir toliau prideda naujų funkcijų ir atnaujinimų.

Pokalbių pokalbiaiVaizdo šaltinis: ChatKi Pokalbių svetainės, panašios į „Omegle“

„ChatKi Omegle“ alternatyvūs pokalbių pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti

Akcentai, dėl kurių „Chatki“ išsiskiria geriausių „Omegle“ alternatyvų sąraše

Vaizdo pokalbiai su merginomis

Nors vaizdo pokalbiai apie „Omegle“ kaip svetaines dažniausiai yra populiarūs tarp vyrų, mišinyje ne visada yra tiek daug moterų, kai atsitraukiate nuo atsitiktinių rungtynių. „ChatKi“ yra viena iš „Omegle“ alternatyvių svetainių, kurios leidžia lengvai bendrauti su moterimi, tiesiog spustelėkite mygtuką „Vaizdo pokalbiai su merginomis“.

Juokingi Prank Video

Vėsioje šios svetainės savybėje, kurią nerasite daugelyje kitų panašių svetainių į „Omegle“, yra jų pokalbių vaizdo įrašų „ChatKi“ puslapis. Ji apima tiek širdies atšilimo istorijas apie ką nors, kad kažkas rado tėvą, tiek stebina PewDiePie ir Justin Bieber garsenybes.


2. „ ChatRad“ peržiūra

Jei ieškote geriausių svetainių, pvz. , „YouTube“, kurios yra visiškai įvertintos „G“, tada norėsite patikrinti „ChatRad“. Svetainė sukurta taip, kad vartotojams būtų suteikta tokia pat patirtis kaip ir kitose „Omegle“ alternatyvose, bet be seksualinio turinio.

„ChatRad“ buvo įkurta 2013 metais ir išaugo iki tūkstančių kasdienių vartotojų internete bet kuriuo metu. Tai yra viena iš „Omegle“ svetainių, kurios didžiuojasi tuo, kad „greitai moderatoriai“ stebi visą laiką dėl netinkamo turinio.

„ChatRad Omegle“ pokalbių alternatyvūs pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti

Svarbiausi dalykai, dėl kurių „chatrad“ išsiskiria geriausių „Omegle“ alternatyvų sąraše

Saugi zona žmonėms, kurie tiesiog nori kalbėtis

Tai gali būti šiek tiek dicey eiti į svetaines, pavyzdžiui, Omegle ir jums gali būti nepatogu susidurti, jei nesate pokalbių, kurie draudžia nuogumas. „ChatRad“ siūlo būdą, kaip mėgautis „Omegle“ alternatyviomis svetainėmis, kad galėtų susitikti su naujais draugais, bet platformoje, kuri yra saugi G-reitingu.

Pokalbių patarimai ir gudrybės

Jei norite susitikti su naujais draugais, bet nesate tikri, kaip elgtis nenorėdami keistai, kai pirmą kartą sutiksite su kažkuo tokiose svetainėse, kaip Omegle, „ChatRad“ siūlo tam tikrą pagalbą.

Jų pokalbių patarimai ir gudrybės puslapis turi būti perskaitytas, nesvarbu, kokias alternatyvas galite naudoti Omegle. Jame yra keletas puikių patarimų, kaip lūžti ledą, kalbant su naujais žmonėmis ir kaip palaikyti pokalbį.


3. „ Chatrandom“ peržiūra

Viena iš populiariausių „ Omegle“ svetainių yra „ Chatrandom“. Ji buvo pradėta 2011 m. Ir dabar pritraukia daugiau nei 20 mln.

Kadangi tai yra viena iš didžiausių svetainių, pvz., „Omegle“, skirta atsitiktiniams pokalbiams, jie gali pasiūlyti labiau suderinamą patirtį nei daugelis kitų „Omegle“ panašių svetainių. Šis „Omegle“ alternatyvus pokalbis skirtas tik suaugusiems, ir jie iš tikrųjų sako, kad jie įsitraukia į kitas svetaines, kurios neužsikrečia vaikų iš pokalbių svetainės, kaip jie.

chatrandom Omegle atsitiktinių pokalbių alternatyvių pagrindinių dalykų, kuriuos reikia žinoti

Svarbiausi dalykai, dėl kurių „Chatrandom“ išsiskiria geriausių „Omegle“ alternatyvų sąraše

Grupės ir porų pokalbiai

Jei jaučiatės geriau pristatyti keturis nepažįstamus žmones, o ne vienintelį pokalbį, chatrandom yra viena iš „Omegle“ panašių svetainių, kuri siūlo šią unikalią pokalbių parinktį.

Galite naudoti savo „Cam X4 Omegle“ pokalbių alternatyvą vaizdo įrašų grupės pokalbiui arba sau, arba kaip porai.

„Chatrandom“ pokalbiaiVaizdo šaltinis: „Chatrandom“ Omegle alternatyvos

Gėjų pokalbių galimybė

Ne daugelis „Omegle“ alternatyvų siūlo specialų filtrą tik tiems, kurie mėgsta tą patį sekso pokalbį. „Chatrandom“ siūlo ne tik pokalbius su tik merginomis, bet ir su tais, kurie yra gėjai, bi, ar įdomūs vyrai.


4. „ Chatroulette“ peržiūra

Ieškote lengva naudoti „Omegle“ alternatyvas su minimalistine sąsaja? Tada jums tikrai patiks „Chatroulette“ , kuris atrodo kaip tik išėjęs iš 2000 metų pradžios.

Tai vienas iš „Omegle“ panašių svetainių, kurios prasidėjo 2009 m. Ir yra Andrejaus Ternovskiy, kuris buvo tik 17 metų, kai pradėjo šią pokalbių svetainę, idėja.

Iš visų tokių svetainių, kaip Omegle, tai yra viena iš švariausių sąsajų. Jis apima sparčiuosius klavišus, kurie gali būti naudojami vietoj spustelėjus pradžios, sustabdymo ir kito mygtuko.

Chatroulette Omegle atsitiktinių pokalbių alternatyvių pagrindinių dalykų, kuriuos reikia žinoti

Akcentai, dėl kurių „Chatroulette“ išsiskiria geriausių „Omegle“ alternatyvų sąraše

Gebėjimas rasti praleistus ryšius

Ar nekenčiate, kai kalbate intensyviai pokalbyje su kažkuo per vieną iš „Omegle“ svetainių, o jūs prarasite savo interneto ryšį, tada „poof“ jie visam laikui išėjo ?!

„Chatroulette“ gali rasti asmenį, su kuriuo kalbėjote, pokalbių istorijos lange arba skelbdami pranešimą trečiosios šalies svetainėje.

Lengva įvesti sąsają

Dauguma „Omegle“ alternatyvų iškyla dėl kameros prieigos prašymo, kol jūs netgi negalite apsižvalgyti, bet ne „Chatroulette“. Jame naudojama „flash“ stiliaus sąsaja, kuri leidžia lengvai peržiūrėti svetainę ir aiškiai rodomas taisykles, kol pasirinksite nardyti.


5. „ OmeTV“ peržiūra

OmeTV yra dar vienas „tik suaugusieji“ Omegle alternatyvi pokalbių svetainė. Svetainė gali užtrukti šiek tiek ilgiau, nei įkelti į kitas „Omegle“ alternatyvas, bet jie taip pat siūlo „Android“ ir „iPhone“ programas.

„IPhone“ „app“ vadinama „mini“, taip pat „Bridgestone International Group, Inc.“, kuri yra ta pati kompanija, kuri yra „ChatKi“.

OmeTV omegle alternatyvūs pokalbių pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti

Akcentai, dėl kurių „OmeTV“ išsiskiria geriausių „Omegle“ alternatyvų sąraše

Kartais gali susidurti su nedideliais pažeidimais

Mes tai nepatvirtiname ar neigiame „dalyką“, tačiau „Android“ programos „OmeTV“ atsiliepimuose vartotojas paminėjo, kad jam draudžiama dėvėti marškinius, ir sumokėjo 9 USD mokestį.

Tai yra viena iš „Omegle“ panašių svetainių su „App“ pirkimais, todėl yra prasminga, kad, jei mokate papildomą mokestį, yra išjungtos aukščiausios kokybės funkcijos, nors svetainė yra laisvai naudojama su pagrindinėmis funkcijomis.

Suaugusieji, bet stebimi

„OmeTV“ kaip „ Dirtyroulette“ yra viena iš alternatyvių „Omegle“, kuri skirta tik suaugusiems (jų programa nurodo 17+), tačiau vis dar turi tam tikrų taisyklių, užtikrinančių, kad viskas kontroliuojama.

Pavyzdžiui, vaizdo pokalbio metu jie draudžia parodyti pliką be veido ar apatinių drabužių. Tai vienas iš „Omegle“ alernatyvų, kurie skubiai tvarko skundus, kad visi naudotojai būtų apsaugoti nuo tų, kurie pažeidžia jų taisykles.


6. „ Yuyyu®“ peržiūra

Kai pirmą kartą pamatysite „Yuyyu®“ svetainę su spalvinga animacine grafika ir „No Adult!“ Ženklu, galite manyti, kad tai reiškia, kad nėra suaugusiųjų, kurie jus stebėtų. Bet kai žiūri šiek tiek daugiau, jūs suprantate, kad tai yra viena iš tokių vietų, kaip Omegle, kuri slepia suaugusiųjų turinį.

Tai antras ( pirmasis „Bazookamas“ ) dviejuose mūsų „Omegle“ alternatyvų sąrašo puslapiuose, kurie saugo jų pokalbius ir apriboja bet kokį nuogumą ar kitą suaugusiųjų turinį. Jie leidžia bet kuriam 13 metų ar vyresniam asmeniui naudoti savo svetainę ir griežtai uždrausti gedimą ir seksualinį elgesį.

Yuyyu® Omegle pokalbių alternatyvūs pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti

Yuyyu® išskiria geriausių Omegle alternatyvų sąrašą

Kameros valdymas

Kai pirmą kartą pateksite į daugelį kitų svetainių, pvz., „Omegle“, prieš pradėdami netikėtai spustelėkite „Leisti prieigą“ prie savo kameros.

Tačiau „Yuyyu®“ leidžia valdyti savo kamerą per procesą. Galite pradėti pokalbį, o kiti gali matyti jus tik tada, jei suteikiate jiems prieigą, kitaip tai tik mikrofono ir teksto pokalbių ryšys.

Nulinės pornografinės ar suaugusiųjų medžiagos

Yuyyu® yra viena iš „Omegle“ panašių svetainių, kuriose labai rimtai laikomi „suaugusieji“. Taigi, nesvarbu, koks jūsų amžius, jūs galite būti tikri, kad jie aktyviai stebi savo pokalbius, kad užtikrintų, jog nebūtų leidžiamas nuogumas, žiaurumas ar kitos suaugusios medžiagos.


Išvada - geriausios 6 „Omegle“ alternatyvos

Nesvarbu, ar norite šiek tiek sušvelninti savo gyvenimą su kai kuriomis daugiau suaugusiųjų alternatyvų Omegle arba tiesiog norėdami susirasti naujų draugų pokalbių svetainėse, panašiose į „Omegle“, kurios yra „G-rated“, yra daug lengvų galimybių išbandyti.

Jūs galite sėdėti patogiai savo namuose ir susitikti su žmonėmis iš visų pasaulio kampelių, naudodamiesi „Omegle“ alternatyviomis svetainėmis. Bet jūs norite įsitikinti, kad esate susipažinę su saugos priemonėmis, aiškiai nurodytomis kiekvienoje Omegle taisyklių skyrių alternatyvoje.

Tokios svetainės kaip „Omegle“ pritraukia daug plėšrūnų, tačiau šių svetainių kontrolė leidžia jums likti visiškai anonimiškai, jei norite. Ir daugelis svetainių, pvz., „Omegle.com“, leidžia jums kalbėti arba kalbėtis be jokio vaizdo įjungimo.

Taigi smagiai ieškokite šių įdomių „Omegle“ alternatyvų ir pasirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų asmeninį stilių. Nesvarbu, ar kalbate apie 18+ pokalbius, ar tiesiog norite „suaugusiųjų turinio nemokamai“ pokalbius, turite daug galimybių tarp šių „Omegle“ alternatyvų, kad galėtumėte išeiti ir mėgautis naujais draugais.

load...