Penki žingsniai, kaip ištaisyti pažeistus, sulaužytus plaukus

12 lapkričio 2018

Kelias į sveiką plaukų grįstas produktų, potions, baltymų, ir giliai conditioners.If jūsų plaukai yra kepti arba kenčia nuo Split baigiasi, saulės žalos, raizginius ir skaldytų trapūs gabalus, kad atėjo laikas pasirūpinti savo plaukų sveikata. Tai lengva pamiršti, kad mūsų plaukai gali būti labai silpnas. Saulėje, plaukų džiovintuvai, lygintuvų ir net kasdien šepečiu gali imtis savo rinkliava ir palikti jus norintys laiko mašina.

Svarbu prisiminti, kad remonto pažeistus plaukus neįvyks per naktį, tačiau laikui bėgant. Šiuos įpročius plėtoti padės jums kelyje į atsigavimą.

De-gunk jūsų garbanos

Į mes naudojame pašalinti produktai mes naudojame produktai mes naudojame, ir net vandens, gali sukelti plaukus turėti mažiau nei sveikas žvilgesys. Build-up yra rimta problema su plaukais ir gali sukelti, kad jis būtų minkštas, negyvas, ir net sukelti jūsų galai padalinti ir jaustis trapi.

load...

Pirmieji šį pastatytas iki gunk išjungti jūsų plaukai yra pirmasis žingsnis atlyginti žalą ir turintys sveikiau plaukus. Geras paaiškinimo šampūnas, kepimo sodos paaiškinimo gydymas, arba obuolių sidro actas skalavimo yra daug galimybių pašalinti produkto kaupiasi, kietųjų vandens indėlius, ir mineralinio kaupiasi jūsų hair.How dažnai reikia pašalinti sukurti tikrai priklauso apie produktus naudoti ir vanduo išeina iš čiaupo. Gali naudoti Dauguma žmonių aiškinamoji gydymas bent kartą per mėnesį.

Check out dvi mėgstamas paaiškinimo šampūnai:

Apsaugokite plaukus nuo saulės poveikio

load...

Vienas iš didžiausių kaltininkų plaukų žalą, spalvų išblukimo, ir trapūs galuose yra saulės žalos. Jei nesate apsaugoti plaukus nuo saulės UV spindulių, laikas pradėti dabar. Ir nors mes dažniau susiduria vasarą, nepamirškite, kad saulė šviečia ištisus metus.

Po ilgos dienos saulės poveikio (keliones į paplūdimį, žygiai, lauko sporto veikla), tai gera idėja, kad jūsų plaukai gražus ilgas drėkinanti atstatanti išlaikyti žalą baimėje ir padėti savo plaukų viešnagę tip-top būklės.

Check out mūsų mėgstamus plaukų drėkinantis būdų:

Pabandykite karštame aliejuje gydymas

Daugiau:

Karštame aliejuje gydymo įlieti plaukus su blizgesiu ir drėgmės. Jie taip pat super paprasta padaryti namie. Palikti savo mėgstamą plaukų aliejus dosniai valyti, rankšluosčiu nusausintų hair.You taip pat gali įsiveržti į virtuvę ir išbandyti alyvuogių aliejaus arba citrinžolių aliejaus.

load...

Uždenkite dušas dangteliu arba polietileno plėvele ir taikyti šilumos, naudojant karštą rankšluostį (šviežios iš džiovintuvas), savo plaukų džiovintuvas, ar sėdėti saulėje šiltą dieną. Po šildymo aliejaus, kad jūsų plaukai atvėsti kambario temperatūroje, ir nuplaukite šaltu vandeniu. Karštame aliejuje gydymas gali būti padaryta nuo vieno iki trijų kartų per mėnesį, priklausomai nuo padarytos žalos dydį ir tai, kaip sausas jūsų plaukai yra. Per daug tepalo, gali sukelti jūsų plaukai atrodo riebaluotas, todėl būkite atsargūs ne persistengti ji.

Mėgstamiausios karštame aliejuje procedūros:

Gauti gerą giliai kondicionavimo gydymas

Savaitės giliai kondicionierius gydymas yra būtina remontuoti plaukus anketa žalą ir užkirsti kelią ateityje lūžimo. Tačiau ne visi giliai kondicionieriai yra tas pats.

Svarbu rasti didelį kondicionierių, kad dirba su savo plaukų tipą, nebus pasverti savo plaukus žemyn, arba sukelti jūsų plaukai jaustis neplautas. Giliai kondicionierius yra ypač svarbu, jei spalva plaukus nes pažeistiems plaukams išnyks greičiau nei sveikų plaukų. Jei įmanoma, dirbti su savo plaukų stilistas rasti tinkamą giliai kondicionavimas gydymo Jūsų plaukų tipui.

Check out kai ourfavorite giliai kondicionierių:

Apsikirpti

Leiskite face it, jei jūsų garbanos yra pažeistos, jūsų galai kad, trapūs ir padalijimas, ir jums jaustis kaip jūs prarasti geromis plaukų dienas, šukuosena (arba tiesiog gauti reguliarius kirpimo) bus išsaugoti dieną.

Jūs neturite sukapoti jį viskas off (nors Bobs ir vokeliai kirpimo gali atšaukti visą savo žalą nereikės pirkti visus produktus). Jei nesate pasiruošę eiti trumpas, gauti sveiką apdaila, pabandykite sluoksnius, išradinėti savo veido kadravimo arba pasisveikinti kai madinga kirpčiukai. Tai bus pašalinti kai žalą ir atlikti remonto procesas šiek tiek lengviau

load...