Perėjimas prie natūralių plaukų: 10 dažnai užduodamų klausimų

9 lapkričio 2018

Į pasaulį, kur informacija yra dažnai mūsų ranka (arba vokalinės komandą), jums gali tekti daug klausimų, įskaitant klausimus apie plaukus. Jei ketinate pereiti atgal į natūralių plaukų, arba jau pradėjo šį procesą, tai gali būti ne taip lengva gauti atsakymus norite, kaip jūs tikitės. Tai dažniausiai užduodami klausimai apie natūralių plaukų sugalvoti laiką ir vėl tarp moterų, kurie nori padaryti žingsnį nuo chemiškai tiesinami, šilumos apmokyti arba sugadintas garbanos atgal prie savo šaknų. (Kiekvienas klausimas nuorodos į išsamesnį straipsnį / paaiškinimą.)

Ką tai reiškia, kad perėjimas prie natūralių plaukų?

Galite susieti pereinate su paliekant relaxers atsilieka, bet šis metodas taip pat gali apimti grįžta į savo natūralių plaukų iš bet kurio tekstūra-keitimas procesą. Tai apima šilumos žalą, arba šilumos mokymą kai kurios moterys ją vadina. Ji taip pat gali apimti paliekant texturizers atsilieka, įskaitant tuos paslėptą "lengva valdyti" produktus, kurie ne visada reklamuoti Būdamas cheminį pakrauta. Kai jūs nuspręsite, kad norite grįžti į savo visiškai natūralus karčiais, jūs priverstinio tūpimo ant vandens bet kokio produkto, kad nuolat keičia natūralią struktūrą jūsų plaukų odeles. Kai kurios moterys yra spalva kaip keičiant medžiagos, tačiau dauguma plaukų spalva nebus pakeisti savo tekstūra ne visi, ir tik sunkiais atvejais ji sugadinti plaukus.

load...

Galiu texturize mano plaukus, o pereiti?

Trumpas atsakymas yra "ne", o ne, jei jūs bandote perkelti į visų natūralių plaukų. Deja, kai kurie ženklai rinką texturizers tarsi jie natūralius produktus, priėmimo moterys tiki nėra tekstūros keičiančių cheminių medžiagų rinkinio. Kai matote produktas teigdamas pagerinti valdomumą arba atlaisvinkite garbanos, elgtis atsargiai. Šansai yra, ar tai vadina save labai texturizer ar ne, jūsų tekstūros bus paveikta abejotinas ingredientų. Texturizers padaryti yra cheminių medžiagų ir bus nustatyti jums atgal savo natūralaus kelionę.

Kaip ilgai turėčiau pereiti?

load...

Nėra jokių taisyklių apie tai, kaip ilgai jūsų perėjimas turėtų būti, todėl, jei kas nors jums pasakys, kad jūs perkėlėte per ilgai ne aštuonis mėnesius, ignoruoti šias konsultacijas. Kai kurios moterys turi daugiau kantrybės, nei kiti, ir bus gerai, kaip ilgalaikių transitioners. Kiti bus gauti nusivylė, susijusius su skirtingų tekstūrų ir bus baigti nupjaunant tiesinami plaukai ilgai, kol jie planuojama. Pasirinkite grafikas, kuris tinka jums, bet nenustebkite, jei jis keičia! Jūs galite gauti atsibodo su savo įvairaus tekstūrų vieną dieną ir tik nuspręsti pjaustyti plaukus išjungtas. Arba galite pratęsti savo perėjimą jei drastiškas pokytis tampa per daug už jus.

Ką šukuosena aš galiu padaryti?

Jūs galite jaustis ribota į šukuosenas galite sukurti, o pereinant skaičius. Iš pradžių, tai nebus taip sunku, bet kaip savo karčiais auga ir turite daugiau naująjį augimą konkuruoja su anksčiau ištiesintos spynos, ji pasireiškia sunkiau rasti stilių, dirbti su abiem tekstūrų. Niekas sakė, turite keisti savo stilių kiekvieną dieną ar net per savaitę. Tai gera idėja, kad rasti šukuosenos, kad galite sukurti sauja (arba pasikliauti savo stilistas padaryti), pageidautina mažai priežiūros, apsauginių išvaizda. Šie stiliai tipai vieta mažiau streso plaukus, todėl mažiau lūžimo.

load...

Ar aš paspauskite mano plaukus, o pereiti?

Jūs tikrai galite, bet tai geriausias būdas kovoti su savo plaukais, o pereiti? Jei nuspręsite paspausti ar lygintuvo savo naująjį augimą, siekiant, kad ji įsilieja geriau su esamais galuose, jums reikės būti ypač atsargūs. Ne tik jūs norite išvengti šilumos nuostolių, bet jūs taip pat nenorite įdėti per daug streso dėl vietos, kurioje chemiškai pakeistas Plaukų atitinka jūsų natūralių garbanos. Be to, ten visa rūpestis yra natūralus. Jei nuolat spausdami savo naująjį augimą, o ne išbandyti šukuosena, kad imituoti natūralias atrodo, jūs nesiruošia, kad daug į priekį savo gamtos kelionę. Jeigu jūs tikrai norite būti natūralus, tam tikru momentu jūs turite elgtis su savo plaukus, kaip jis auga iš savo šaknų. Kuo anksčiau pradėsite, tuo daugiau laiko turėsite sužinoti apie savo tekstūra ir kaip geriausiai tvarkyti.

Daugiau:

Kaip aš galiu išvengti lūžių?

Kartu su rasti šukuosena, kad dirbti su savo Perėjimas plaukai, lūžiai yra vienas iš svarbiausių rūpesčių moterų, grįžtančių į savo gamtos šaknų. Sritis, kur yra jūsų anksčiau tvarkomi plaukai atitinka savo naują augimą, ar demarkacinę liniją, paprastai yra ta vieta, kur lūžiai yra labiausiai tikėtinas (moterys, perėjimas nuo karščio pažeidimo tikriausiai neturi viena sritis, nutraukia daugiau nei kitu), nes tai itin trapi vietoje. Norėdami išvengti kiek lūžimo įmanoma, kartais proteino gydymas yra būtinas. Tol, kol jūs naudojate švelnų baltymų vieną ar du kartus per mėnesį, kartu su savaitraščiu, drėkina giliai kondicionavimo produktams, sugadinimo turėtų būti minimalus. Tiesiog neužmirškite, kad būtų iniciatyvus ir išlaikyti savo kasdieninį iki išvengti problemų.

Ką aš galiu padaryti, kad mano perėjimą prie natūralių plaukų lengviau?

Tikimės, kad jūsų perėjimas plauks kartu, bet net labiausiai atsidavę ir rutina palaikymo asmuo gali turėti laikus, kai visas procesas skatina jos iš proto. Atsižvelgdama režimas yra labai svarbus, nes randa produktai ir ypač šukuosena, kad darbą už jus. Jei turite mėgstamą stilistas, kuris gali padėti jums per šį etapą, įdėti savo pasirūpinti savo rankomis. Taip, kartais tai padeda įdėti savo plaukus ir iš akių, į pynimo, perukas, pina ar susuka plėtiniais forma, jei jūs ketinate per itin sudėtingas etapas.

Man reikia grįžti į atsipalaiduoti savo plaukus?

Taip atsitinka. Kai kurios moterys išbandyti savo sunkiausia grįžti prie natūralios plaukų, bet dėl ​​vienos ar kitos priežasties nuspręstų grįžti į atsipalaiduoti (arba nuolatinio tiesinimo su terminiu įrankiai). Nors natūralių plaukų tikrai yra visiems - nes tavo plaukai, kaip jis auga nuo jūsų galvos turėtų būti priimtina - ne kiekvienas gali apkabinti savo tekstūrą. Jei yra natūralus yra kažkas, ką tikrai norėjau, bet jūs tiesiog negalėjo išsiaiškinti, kaip padaryti jį dirbti jums, pabandykite ne tegul kas nors jums jaustis blogai apie savo sprendimą grįžti į ištiesintos spynos. Be to, jums gali būti suteikta galimybė grįžti į natūralią plaukų tikru momentu ateityje, kai jūsų gyvenimo būdas ir aplinkybės yra skirtingos.

Kokie iššūkiai aš susiduria?

Jis neturėtų būti taip sunku grįžti prie natūralios plaukų, tačiau jis kartais gali būti tikras iššūkis. Kuo ilgiau jūs jau ištiesinta plaukai, tuo sunkiau kartais gali būti išsiaiškinti, kaip elgtis su savo natūralią tekstūrą. Kuo ilgiau jūs pereiti, tuo daugiau iššūkių galima tikėtis susidurti. Taip yra dėl to, turintys daugiau naujų augimą ir suprasti, kaip išvengti didelių lūžimo. Jūs taip pat gali tekti ieškoti naujų šukuosena, kad dirbti kaip jūsų garbanos auga. Niekas sakė perkeliantis buvo lengva, todėl taip ilgai, kaip jūs žinote, jūs turėsite kartus kai vyksta atrodo kietas, galėsite turėti planus vietoje susidoroti su tais laikais.

Ką reikėtų vengti, o pereiti prie natūralių plaukų?

Kai žinote, ką daryti savo Perėjimas plaukų ir kurios stilių ir produktai dirbate, ar yra kas nors jums turėtų vengti? Tikrai. Per daug vėjelis ir jokių tekstūros keičiančių chemikalai viršų sąrašą, bet jūs taip pat gali norėti likti nuošalyje nuo žmonių, kurie nepalaiko savo sprendimą grįžti į gamtos spynos (arba bent jau juos sureguliuoti, jei jūs negalite supjaustyti juos išjungtas). Jei esate pakimba naudojant tuos pačius produktus, kurie dirbo savo atsipalaidavęs karčiais, toliau su jais tik tada, jei jie išlaikyti darbo. Tiesa yra ta, kad jūs tikriausiai turite griovys kai kurių produktų ir rasti naujų tuos, kurie daro dauguma savo gamtos tekstūros.

load...