Ryšys tarp streso ir plaukų slinkimo (prevencija)

11 lapkričio 2018

Jausmas frazzled? Štai kaip tai gali būti Messing su jūsų garbanos.

Jei jau pagal daug streso pastaruoju metu, galite pastebėjau plaukus ieškote šiek tiek blankus arba mažėja greičiau nei įprasta. Tai ne tik jūsų vaizduotė. Stresas gali sukelti visus netikėtų fizinių simptomų rūšių, o tai apima ir dilimui-and-ašarą ant savo plaukų.

(Atraskite vienas paprastas, natūralus sprendimas, kuris gali padėti jums pakeisti lėtinis uždegimas ir išgydyti daugiau kaip 45 ligų. Išbandykite viso kūno Cure šiandien!)

load...

Nors nerimauti jūsų plaukai gali atrodyti paviršutiniškas, tai tikrai ne. Nors nieko blogo nori ieškoti savo geriausius, ši problema tikriausiai eina giliau. Jei jūsų streso lygis turi Dotarłeś toks didelis, kad jis būtų matomas kenkia plaukus, galite įsivaizduoti, ką jis daro su jūsų kūną, įskaitant visas vietas, jūs negalite pamatyti?

Čia yra 10 tylūs signalai, kad jūs per daug įsitempęs:

Jei jūsų plaukai staiga pasikeitė į vieną ar daugiau iš toliau nurodytų būdų, mano, kad tai žadinant skambutis. Štai keletas būdų, stresas gali būti pasekmės sumaištį ant plaukų.

1. Jūs barsto kaip crazy.

load...

Telogenną tvaikas yra medicininis terminas, plaukų slinkimas sukelia ekstremalių streso. Perjungimas darbo vietas, gimdymo, ar net gripo bijau, gali būti pakankamai, kad sukelti šį plikimo rūšis. Žinoma, kiekvienas gauna kartais dušo Pūkų kamuoliuką, taip, kaip jūs žinote, jei jūs prarasti per daug plaukų? Jei manote, kad esate barsto dvigubai tiek, kiek įprasta-ir tai trunka dvi savaites ar daugiau, stresas gali būti kaltininkas, sako Lindsey Bordone, MD dermatologas ne ColumbiaDoctors NYC.

2. Tai trunka amžinai augti pusę colio.

Tyrimai parodė, kad stresas daro jus labiau tikėtina, kad nesveiko maisto pasirinkimo-nors jei jūs kada nors pasiektas ledų pintos po neapdorotų dieną, tikriausiai nereikėjo mokslo jums, kad pasakyti. (Štai kaip sustabdyti streso valgymas.) Bet jei emocinis valgymas tampa nuolatinį įprotį, jis gali sulėtinti jūsų plaukų augimą. "Prastos mitybos sukelia jūsų kūnas eiti į išgyvenimo būdas, kuris veda į energijos yra perkeltos [atokiau] nuo plaukų augimo", Bordone sako. (Atsisveikinkite su lygaus, švelniavilnių gyvūnų plaukų su šių 10 spalvingas šukuosena moterims, sergančioms plaukelis.)

Daugiau:

3. Jūsų Valsčiaus pradėjo šliaužti didesnis.

load...

Kai jūs taip frazzled, kad jūs vos turi laiko valytis dantis, galite nutylėjimą į patikimas plaukai surišti į uodegą. Bet jei jūsų plaukai surišti į uodegą yra per trumpas, jis gali pradėti ištraukę mažytė plaukai palei savo Valsčiaus, kuris, laikui bėgant, gali sugadinti folikulus. "Jei manote, kad traukiant kai jūsų plaukai yra stilizuotas, tai gali sukelti laipsniškas retinimo," Bordone sako. Klijuoti su palaidų ponis ar nepatogus bandelė, ir įsitikinkite, kad jūs jį prieš miegą. (Įsitikinkite, kad jūs neturite padaryti šiuos miegą klaidų, kurios gali pažeisti plaukus.)

4. Jūs (tiesiogine prasme) traukdami plaukus iš.

Apie 1% žmonių JAV kenčia nuo trichotillomania, sutrikimas, kuris priverčia juos ištraukti savo plaukus, dažnai atsako į nerimas. Tai gana reta liga, tačiau, jei jūs manote, kad galite jį turėti, Bordone rekomenduoja planavimas sutartį su dermatologu ar psichiatras paskyrimą. (Čia yra 6 stebina priežasčių eiti pamatyti dermatologas.)

Nepriklausomai nuo pokyčių, nereikia ignoruoti.

Jei manote, kad stresas turi įtakos plaukus, padaryti pas gydytoją; Jums gali tekti atmesti kitas priežastis (pvz hormoninių pamainomis ar anemija). Tuo tarpu, sutelkti dėmesį į ieškant efektyvių metodų įtempių. (Štai vienas iš būdų sumažinti savo streso lygį 21%.)

Nėra būdas padaryti plaukai auga atgal greičiau, kai nuo praliejimo procesas jau prasidėjo. Tačiau sumažinti stresą gali padėti jūsų kūno folikulai įtrauktas-grįžti į vėžes.

load...