Skiedimo, sausų, pažeistų plaukų (prevencijos) tirpalai

14 lapkričio 2018

Hormonų pokyčiai, Pochlebca valo, seansų nemiga, salonas kelionės iš pragaro-by tyrinėti plaukus slaptą istoriją per 5 žingsnius, galite grįžti į praeitį ir atkurti blizgesį ir pilnatvę.

1. Gyvenimas-keitimas keitimai

Jūsų keliai yra ne visi, kad vis dar jaučia nuoskaudą, kad pusė maratono Mokymas keletą mėnesių atgal. Jei prarasti daugiau nei įprastų 80 iki 100 plaukų per dieną, reikia nepamiršti, kad bet koks ilgalaikis fizinis stresorius-ar tai staigus, ilgalaikis uptick pratybose, pagrindinė liga, ar net tam tikrų receptinių Meds-gali perkelti daugiau jūsų galvos odos folikulai į ramybės stadijoje, užtvertų šaknis nuo jų kraujo tiekimo, taip, kad tie sruogos galiausiai paukštidę. Vis, mokslininkai taip pat tiria būdas emocinį stresą "paragina iš neuropeptido vadinamas medžiaga p, kuris sutrumpina plaukų augimo ciklą, todėl plaukai tampa plonesni sekrecija, sako Los Andželas dermatologas Jessica Wu. Ir nereikia nuolaida įpročius ar sutrikimai, kurie kylantys iš šių ilgalaikių darbo rūpesčių, jūsų mėnesių trunkantį vilktis per santuokos konsultacijos, ar jūsų nesugebėjimas dreifas ne naktį. "Mes išgydyti ir augti mūsų miego, o tai apima ir mūsų plaukus, sako Amy Wechsler, dermatologas, New York City. Laimei, šis plaukų slinkimo tipo nebus trukti amžinai, ir kai jūs išspręsti stresą, plaukų vėl normalų augimą per keletą mėnesių (šie 20 būdų, kaip geriau miegoti kiekvieną naktį gali padėti).

load...

2. Kūdikiai ir Menopauzė

Jei pamenate, turintis pilną karčiai nėštumo metu, galite padėkoti sparčiai didėjančias estrogeno kiekis, kuris Išplėskite plaukų augimo fazę tada lašas ir sukelti retinimo po nėštumo. Kitaip tariant, tie patys hormonai, kurie reguliuoja nuotaiką, lytinį potraukį, badą, ir svorį vaidina svarbų vaidmenį, kiek, kaip mažai ir kaip sveikai jūsų plaukai auga. Kaip moterys požiūris hormonų supuvęs menopauzės, lygiai plaukų draugiškas estrogenų paprastai mažėja, didėja paprastai būna organizme santykinius lygius androgenų (vyriškųjų lytinių hormonų). Gautas plaukų slinkimas "paprastai paveikia galvos priekyje, sako Wu. "Skirtingai nuo vyrų, kurie dažnai mato savo hairlines tolti, moterys gali pastebėti savo vaidmenį plečiant arti kaktos." Nors hormonų terapija kosmetikos priežasčių yra nerekomenduojamas (tyrimai rodo, kad jis pakelia krūties vėžio, širdies ir kraujagyslių ligos riziką), į hair- augimo ingredientas minoksidilio yra saugus ir nepaprastai veiksmingas retinimo plaukų. Ieškokite Pantene ekspertų plaukų Augimo požiūrio į moteris su 2% minoksidilas (24 €; pantene.com) arba Rogaine naują 5% minoksidilas Aktualijos Aerosol tirpalo (30 EUR; womensrogaine.com), stipriausias rinkoje.

load...

3. Crash dietos ir teisingumo valo

Į kopūstai kokteilius galite maišyti keletą kartų per dieną praėjusį pavasarį galėjo jaučiau sveikatos eliksyras karšto oro, bet jei tai viskas, ką valgė, jūsų plaukai gali būti sukilę dabar. "Plaukai yra 95% baltymų ir užima milžinišką energijos augti", sako Niujorko trichologas Davidas Kingsley. Jei jau trūksta svarbius maisto medžiagų, plaukai yra pirmasis kūno dalis kenčia. Pripildykite žuvies, vištienos ir tofu, kartu su ryžių-ankštinių poras, kurios taip pat pristatyti folio rūgšties, vitamino B svarbų plaukų augimą. Dažna plaukų retinimas kitaip sveikai moteriai, sako Wu yra geležies stokos anemija: "Aš visada paklausti pacientams turi savo lygius apžiūra, nes kartais net yra ant mažos pusėje normalus gali turėti įtakos plaukų augimą." Ji rekomenduoja užpildyti mitybos spragas su visa maisto produktų, pavyzdžiui, kiaušiniai, raudonos mėsos ir špinatų. Ir 2013 tyrimo odos farmakologijos ir fiziologijos susiejimas Vitamino D trūkumas ir moterų plaukų slinkimas suteikia mums dar vieną priežastį įkelti į spirituoto pieno ir pop kasdien Multi.

Daugiau:

4. Flatirons ir renginiai

load...

Atrodo atgal, bet labai dalykų, kuriuos padaryti, kad jūsų plaukai atrodo geriau gali būti padaryti dar blogiau ilgalaikėje perspektyvoje. Smėliavimo šlapias sruogas su blow džiovintuvas gali sukelti plauko virti viduje esantis vanduo, perspėja VU, todėl plaukai linkę sulūžti. Dažnas, sluoksniuotos dažymas gali susilpninti ir išdžiovinkite plaukus, paliekant jį kepti ir garbanotas. Ir net plaukai surišti į uodegą gali pakenkti plaukų teisę į folikulus jei pritvirtintas sandariai, diena po dienos. Siekiant sumažinti žalą, tegul plaukų oro išdžiūti prieš blow-džiovinimo, išlaikyti džiovintuvas bent 1 colio toli nuo savo plaukus, ir apsvarstyti galimybę mažinti dienų skaičių per savaitę naudoti šilumos stiliaus, sako Niujorko Kirpėjas Eva Scrivo. Jei jūsų plaukai yra spalvos, įsitikinkite, kad Jūs ar Jūsų stilistas koncentratai prie šaknų produktas ", kuris yra sveikiausias, stipriausia dalis kryptis ir gali dirbti gydymo", sako Scrivo.

5. Šeimos istorija

Atkreipkite dėmesį į smulkiu šriftu: Nėra keičiasi jūsų DNR. Jūsų Geriausia glimpsing plaukus ateitis yra nustatyti vyresnio amžiaus giminaitį, kuris dalijasi savo spalvą ir tekstūrą. "Tai turbūt kas jūs ketinate laikytis", sako Kingsley. Jei teta Kathy buvo frazzled Split baigiasi ir didėjančią dalį, imtis širdies: Jūsų gyvenimo būdas visiškai įtakoja, kaip jūsų genai išreikšti save, priduria jis. Mes visi matėme tuos identiški dvyniai-tas, kuris rūko, įdega, niekada vykdo nuotraukas; kita, kas guzzles vandenį tarp kelionių į sporto salę, nešioja kasdien nuo saulės, ir niekada palietė cigaretę. Pagalvokite apie šias nuotraukas kaip duonos trupinius, kad gali padėti jums kelyje į geresnę plaukų sveikatai.

load...