Stilinga prižiura ploniems plaukams 2019

10 lapkričio 2018

Gyvenimas su smulkiu / retinimo plaukų, gali būti nepaprastai sunkiais, ypač jei esate aistringas apie visų dalykų grožį ir Šukuosenos. Jei jūs dažnai rasti sau pining toli po nuotraukomis iš storo nerijos ir didelės apimties updos, atėjo laikas džiaugtis. Su šiais plaukų hacks, dabar galite stiliaus ploni plaukai ir tas pačias Pasakų rezultatus kaip ir visi kiti.

Naudokite lengvas produktus

Naudojant rightstyling produktai yra raktas į gauti bet šukuosena teisę. Tačiau su plonu / retinimo plaukų, pasirenkant tinkamus produktus gali būti savaime iššūkis.

Nuolatinis produktų svers plaukus žemyn, todėl neplautas ir / arba šlubuoti. Ieškokite lengvų Volumizing produktus. Tai leis plaukų sruogų minkštesnė ir Nekaunīgi Melas, suteikiant Jums nesvarumo kūną ir judėjimą nepridedant urmu plaukus.

load...

Ilgai ir trumpas jo

Jums gali kilti pagunda roko Rapunzel esque nerijos, bet galime gauti nekilnojamojo akimirką: super ilgi gabalai ir šukuosenos tiesiog neveikia labai švelniavilnių gyvūnų plaukų. Ilgi plaukai turi didelę natūralaus garsumą.

Ką jūs galite padaryti, tai nešioti plaukus per trumpesnį / vidutinio ilgio ir pridėti sluoksnius sukurti garsą. Plunksniniai-out gabalai gali būti Sėkmė švelniavilnių gyvūnų plaukų, ir jūs vis dar galite roko Pintinės, updos ir Papuošalą. Ir jei jums reikia didelių ilgių kartais, visada yra plaukų priauginimas kreiptis.

Išdžiovinti jūsų plaukų tipą

Dėl užkandžių, jei turite labai ploni plaukai, tai nerekomenduojama naudoti smūgį džiovintuvas kasdien, nes ji gali išdžiūti plaukus skinti tinkamų modeliavimo įrankiai gali padėti sumažinti žalą ir nusivylimas.

load...

Prieš smūgis džiovinimo, dirbti storinančius stiliaus putėsiai į plaukus kai lengvos apimties ir patikimas sulaikytas. Tada apversti plaukus aukštyn kojom ir nukreipti orą prie šaknų. Tai sukurs tonų kiekio.

Venkite produktų, kad sausina plaukus

Išvengti produktų, kurių sudėtyje yra natrio laurilo sulfatas arba amonio laurilsulfato. Ingredientais, tokiais kaip džiovinimo alkoholių, polimerų, amoniako ir ploviklių yra priežastis, kodėl tradicinės plaukų prausikliai putoja ir jaustis taip, kreminės ir galingas. Tačiau tiesa, jie išpardavimas savo galvos odos ir plaukų gamtos (ir labai esminių) aliejų.

Daugiau:

Nors jie kenkia visų tipų plaukams, ploni plaukai gali atrodyti išskirtinai susivėlęs ir neturi jokios Tvirtumas po gydomas su tokiais produktais. Ieškokite SLS-Free / organinių šampūnai ar bandyti DIY šampūnas receptą.

Karūnavimo šlovės

Šaknies-kėlimo produktų ir erzinimas šukos gali būti jūsų geriausi draugai, kai turite ploni plaukai. Ieškokite šukuosenos su tūrio karūną.

load...

Viskas su Bump / avilys / Plakta rekomenduojama. Ne tik šių šukuosena sukurti iš daugiau plaukų iliuziją, kad jie taip pat lengviau stiliaus (ir lengvesni dėvėti) ir švelniavilnių gyvūnų plaukų.

Papildomos pašalpos

Tolstanti Valsčiaus gali būti viena iš sudėtingiausių dalykų priprasti prie visų lifeand taip pat yra vienas iš labiausiai paplitusių plaukų bėdas, susijusias su smulkiu / retinimo plaukų.

Vienas iš geriausių būdų, kaip nuslėpti problemą klausia savo stilistas sutrumpinta, bukas kirpčiukai. Tai sukurti storio, suapvalintais-out apvadą, kuris prideda apimties tuo Valsčiaus.

Negalima ištiesinti plaukus

Tiesūs plaukai, dėl savo tekstūros, sėdi butas. Tai reiškia, kad ji visada atrodo plonesni lyginant su kitų plaukų tekstūros. Garbanos visada atrodo didžiausios apimties, bet ir kitų plaukų tekstūros taip pat gali atrodyti gerai.

Jei jūsų plaukai natūraliai tiesūs, apsvarstyti galimybę naudoti putų volai ar difuzoriai, o džiovinimo pakeisti savo plaukų tekstūrą. Jei ne, ignoruojama plokščio geležies.

Plump pynės su pancaking

Jis gali būti varginantis sukurti sudėtingas pynė tik, kad jis atrodo plokščias ir plonas. Bet su pancaking techniką, galite padirbtų storesnės, didesnės pynės į ne visą laiką.

Tiesiog vilkikas ant laido kilpos švelniai traukdami jį pūkas jį šiek tiek. Momentiniai apimtis! Eiti į priekį ir pabandyti bent vieną nerijos šiandien.

Atsisveikinimo būdų

Venkite atsisveikinimo plaukus. Švari dalis gali pridėti Traškumas į išvaizdą, bet ji taip pat gali atskleisti retinimas, jei jūs galų gale parodyti iš galvos daug. Šukuosenos, kurios neturi funkcija dalys paprastai apima apimtis karūną, nepatogus tekstūros ar tiesiog galų gale atrodo kaip ten daugiau plaukų, nes daugiau plotas yra padengtas.

Beje, jei jūs norite nešioti šukuosena su dalies pakeisti viską, atsižvelgiant jį į priešingą pusę. Laikui bėgant, plaukų iśsitiesina pusėje paprastai dėvėti savo dalį ir prakeiktas jis per gali sukurti kai prie šaknų pakelti.

load...