Sveikatos naujienų apžvalga: raudoni plaukai, susiję su aukštesne melanomos rizika (prevencija)

12 lapkričio 2018

Hue, kad UPS riziką susirgti vėžiu.

Kodėl raudonplaukiai yra labiau tikėtina, kad gauti odos vėžį [blisstree]

Net jei raudonplaukiai vengti saulės, naujas tyrimas nustatė, kad jie vis dar yra didesnė rizika susirgti odos vėžiu. Paskelbti žurnale "Nature" mokslininkai nustatė, kad tie, su raudona plaukai yra ne tik labiau tikėtina, kad šlakelis ir sudeginti, tačiau jie taip pat yra labiau linkę plėtoti melanomos net labiau nei Šviesūs. Kodėl? Pasirodo, kad raudonas pigmentas yra susijęs su kancerogeninio aktyvumo. Tyrimo autoriai pataria vengti tiek saulės daromos žalos, kiek įmanoma, ir būti religinė apie odos vėžio atsijos-gerų patarimų visiems.

load...

Natūralus būdas apsisaugoti nuo demencijos [psichinį poveikį centrinis]

Jei jums reikia šiek tiek papildomų motyvaciją imtis, kad ryte pasivaikščioti, čia jis yra: Nauji moksliniai tyrimai iš JK rodo, kad vyresnio amžiaus žmonėms, kurie reguliariai užsiimantys fizine veikla sumažino riziką kraujagyslių susijusių demencija 40% ir pažinimo sutrikimas nuo bet kokios priežasties nulemtos 60%. Taigi, kiek jums reikia? Mokslininkai rodo fizinį aktyvumą vidutinio intensyvumo bent 30 minučių tris kartus per savaitę, kad būtų išvengta kognityviniais sutrikimais.

Antidepresantai ir nėštumas: Jei Jūs ar ne jūs?

Nėščios moterys, kurie yra depresija paprastai pasakė, kad toliau savo vaistus juos ir savo kūdikius padėti. Tačiau naujas tyrimas apžvalga abejoja prielaidą, kad depresija yra blogai vaisiaus, ir daro išvadą, kad antidepresantai pasiūlyti didesnę riziką nei naudos-didesnė rizika persileidimo, priešlaikinio gimdymo, retas širdies ydomis, ir-ir problemos turėtų būti vengiama elgesio. Daugelis ekspertų, tačiau visiškai nesutinku.

Daugiau:

Kaip uraganas smėlio messed su mūsų sveikatai

Uraganas "Sandy sukėlė 300 Raudonojo Kryžiaus kraujo diskų atšaukimo 14 narių, ir kaip audra vadovauja vakarus, daugiau atšaukimai tikimasi. Į atšaukimai lėmė daugiau nei 9000 kraujo ir trombocitų donorystę prarastų, o ilgalaikis poveikis turėtų būti reikšmingas. Jūs galite padėti suteikiant kraują; rasti vietos kraujo diską savo plotas redcrossblood.org arba americasblood.org.

load...

Buitinis smurtas klausimas niekas galvoja apie

Beveik 50% moterų smurto šeimoje aukų vilkinti įvesti moterų prieglaudą, nes rūpesčių palikti augintinį atsilieka. Tai ne tik užkirsti kelią žmonių iš gauti pagalbos, tai taip pat reiškia, gyvūnai liks pavojus, taip pat; 85% moterų, įvežamų prieglaudas kalbėti apie turinį naminių jų šeimos. Nors kai prieglaudos daryti leisti gyvūnams, dauguma ne. Amerikos Kinologų Klubas dirba keisti, kad siūlant stipendijas iki 11 naminių gyvūnėlių draugiškas moterų prieglaudų visoje šalyje.

load...