Tinychat lietuviškai | 10 geriausių atsitiktinių pokalbių Lietuvoje 2019

2019 balandžio 18;

Top 10 pokalbių svetainės 2019

Raskime, išbandome ir peržiūrime kamerų svetaines įvairiose kategorijose, pateikdami išsamią visų svarbių detalių analizę, kad per kelias minutes rastumėte geriausią. Dabar naršykite mūsų geriausius sąrašus, kad pradėtumėte kelionę!

Reitingas Svetainė funkcijos Atlikėjai Įvertinimas Apsilankykite svetainėje
# 1 ImLive Susipažinkite su tūkstančiais JAV internetinės kameros merginų
Modeliai Naudokite baltąsias lentas mėgstamiausių veiklų sąrašui
100% nemokama, nereikalinga registracija
20 000+
MyFreeCams
peržiūra
Žiūrėti „MyFreeCams“
# 2 „Chaturbate“ Laisvas nuogumas ir garantuotas seksas
Atlikėjai išvardija savo veiklą, susijusią su patarimais
100% nemokama
50 000+
„Chaturbate.com“
peržiūra
Žiūrėti „Chaturbate.com“
# 3 livejasmin Pokalbiai su profesionaliais gyvais modeliais, be mėgėjų
Prisijunkite prie mėgstamos kameros modelio fanų klubo
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„LiveJasmin“
peržiūra
Žiūrėti LiveJasmin
# 4 bongakams Greitas pradinis registravimas
Sekite raktus su sesijos laikmačiu
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
BongaCams
apžvalga
Žiūrėti BongaCams
# 5 „CrazyLiveCams“ Pokalbiai su šimtais „Cam Girls“
Dauguma „Cam Girls“ naudoja teledildoniką
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„CrazyLiveCams“
peržiūra
Peržiūrėti „CrazyLiveCams“
# 6 RabbitsCams.com Bendrauti su tūkstančiais Europos kūdikių
„Naujų modelių“ skyriuje atraskite šviežius veidus
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
RabbitsCams
apžvalga
Žiūrėti RabbitsCams
# 7 „CamSoda“ Pasikalbėkite su tarptautiniais mėgėjams
Žymos ir kategorijos, padėsiančios surasti atlikėjus
Nemokamai naudotis + Premium
2 000+
„CamSoda“
apžvalga
Peržiūrėti „CamSoda“
# 8 „CamGirlHookups“ Pokalbiai su merginomis, kurios dalijasi jūsų interesais
Specialūs įvykiai su realių pornstars
Nemokamai naudotis + Premium
6 000+
„CamGirlHookups“
apžvalga
Peržiūrėti „CamGirlHookups“
# 9 XLoveCam Pokalbiai su „Sexy Girls“ ir „Teledildonics“
Specialūs „Topless“ kameros įvykiai
Nemokamai naudotis + Premium
35 000+
XLoveCam
peržiūra
Peržiūrėti „XLoveCam“
# 10 SexyOnCams Pokalbiai su suaugusiųjų modeliais nuo 18 iki 50+
Informaciniai profiliai su seksualiomis nuotraukomis
Nemokamai naudotis + Premium
10 000+
„SexyOnCams“
apžvalga
Peržiūrėti SexyOnCams

Tinychat Chat - populiariausi nemokami pokalbiai Lietuvoje.

Tokios svetainės kaip Tinychat  Tinychat alternatyvos

load...

Ar jums patinka kalbėtis su žmonėmis? Tinychat yra puiki platforma, kad galėtumėte kalbėti su nepažįstamais žmonėmis visame pasaulyje. Yra milijonų „Tinychat“ naudotojų iš viso pasaulio, įskaitant ir vyrus, ir moteris, todėl manau, kad tai būtų tinkama platforma, kurioje galite pasidalinti savo nuomonėmis su auditorija. Kadangi tai yra nemokama vaizdo pokalbių platforma, žmonės ją naudoja ir suaugusiems.

Tinychat yra nustatyti jums per jūsų IP vietose ir suteikia jums realus asmuo savo pasirinkimą, tačiau daugelis laiko tai atsitinka, kad jūs negalėjote toliau kalbėtis, tik todėl, kad IP klausimu tada jums pažvelgti kitų svetainių, pavyzdžiui, omegle , o aš sakyčiau, pradedate ieškoti „Tinychat“ alternatyvų.

Aš taip pat iš tų žmonių, kurie visada ieško kažko naujo ir eksperimentai yra ir mano profesija. Aš atėjau sužinoti apie Tinychat 2016 m. Ir patiko daug, bet vėliau nuėjau per kitas svetaines, pvz., Tinychat, kurios teikia nemokamą vaizdo pokalbių paslaugą.

Mačiau nemažai forumo, kad žmonės ieškojo geriausios „Tinychat“ alternatyvos, ir čia aš turiu daugybę svetainių, pavyzdžiui, „Tinychat“, kad aš su jumis bendrinsiu. Tikiuosi, kad kartu su manimi galėsite mėgautis šiomis nemokamomis vaizdo pokalbių svetainėmis.

„Tinychat“ alternatyvos: 10 svetainių, pvz., „Tinychat“, kad galėtumėte bendrauti su nepažįstamaisiais

Turinys:

Čia yra tos svetainės, kaip Tinychat, kurį aš asmeniškai paragavau ir man buvo tikslinga pasidalinti su jumis visiems.

load...

1. „ Omegle“ vaizdo pokalbiai

„Omegle“ vaizdo pokalbiai

Omegle yra viena iš geriausių Tinychat alternatyvų, turinčių tūkstančius pokalbių kambarių kiekvieną dieną. Tai viena didžiausių vaizdo ir balso pokalbių paslaugų pasaulyje. „Omegle“ leidžia palaikyti iki 12 vaizdo įrašų srautų vienoje pokalbių kambaryje ir naudoja API, kur vartotojai gali transliuoti tiesioginius vaizdo įrašus, rodomus paslaugoje, ir tai ne kainuoja. Draugai gali susitikti internete ir stebėti šou ir tuo pačiu metu kalbėti apie šou.

2. „ Camfrog“

Camfrog

„Camfrog“, „ Dirtyroulette“ yra vienas didžiausių „Tinychat“ konkurentų Jungtinėse Valstijose. Iš esmės tai yra senas pasiuntinys, ir jis buvo sudarytas konkuruojant su „Yahoo“ pokalbių pasiuntiniu. Po to, kai „Yahoo“ nutraukė pokalbių kambario parinktį, dauguma vartotojų perėjo į „Camfrog“. Manau, kad norėtumėte, kad ši Omegle alternatyva tikrai būtų.

3. „ CamStumble“

„CamStumble“

„CamStumble“ yra dar viena „Omegle“ svetainė, turinti milijonus naudotojų iš Jungtinių Arabų Emyratų, JAV ir Indijos. Jei norite bendrauti su svetimais žmonėmis iš šių šalių, tada CamStumble būtų puiki Tinychat alternatyva. Galite pokalbį su bet kuriuo iš šių šalių anonimiškai, ir aš asmeniškai siūlau jums neatskleisti jūsų asmeninių duomenų, kai kalbate su bet kokiais svetimais žmonėmis.

4. „ Chatroulette“

Chatroulette

Be abejo, „ Chatroulette“ yra geriausia alternatyva „Tinychat“ internetiniam vaizdo pokalbiui su nepažįstamaisiais. Kai susiduriate su problema, kai kalbate su nepažįstamu asmeniu, uždarykite tik tuos langus ir įrašykite „Chatroulette“ „Google“ paieškos juostoje ir atidarykite viršų svetainę, kuri yra reitinguojama. Kodėl sakau šią svetainę kaip geriausią „Omegle“ alternatyvą, tik todėl, kad „Chatroulette“ niekada neatskleidžia jokio kito privatumo, nebent prisiregistruojate ir patvirtinate savo mobiliojo telefono numerį ir el. Pašto adresą. Tai reiškia, kad galite bendrauti su bet kuriais svetimšaliais visame pasaulyje, nesukuriant jokios paskyros.

5. „ BazooCam“

BazooCam

Jei norite pasikalbėti su bet kokiais prancūzų draugais, „BazooCam“ yra geriausia „Tinychat“ alternatyva. Tai iš esmės yra internetinė vaizdo pokalbių svetainė internete, kuri leidžia vartotojams bendrauti su atsitiktiniais žmonėmis visame pasaulyje. „Bazoocam“ filtruoja jūsų IP ir aptinka geografinę vietą ir suteikia geresnį rezultatą. Netgi ji taip pat imasi neatidėliotinų veiksmų tiems asmenims, kurie blogai elgiasi kaip bet kokių bjaurių dalykų.

6. FaceFlow ir Chapstin

„FaceFlow“

„FaceFlow“ ir „ Chatspin“ yra kita panaši svetainė, kaip „Tinychat“, kuri suteikia laisvę bendrauti su atsitiktiniais naudotojais visame pasaulyje. Pagrindiniai veido srauto bruožai yra tekstiniai pokalbiai, vaizdo pokalbiai ir grupės pokalbiai. Ši platforma labiau panaši į „TinyChat“. Tai būtų puiki svetainė, kad galėtumėte kalbėtis su nepažįstamaisiais internete, kai jūsų „Tinychat“ yra uždraustas.

7. „ Camzap“

„Camzap“

Ieškodamas „Tinychat“ pakaitinių narių, aš suklupau „cam zap“, ir jūs galite užgniaužti žmones, jei nenorite su jais kalbėti.

Atsakomybės apribojimas: Negalima dalintis informacija ir (ar) kas susiję su jūsų asmeninio gyvenimo su nepažįstamais prie "Cam4".

8. „ Chatrandom“

„Chatrandom“

Chatrandom, pats pavadinimas rodo, kad tai yra dar vienas geriausias atsitiktinis pokalbių tinklapis, pvz., Tinychat. Tai yra klonuota „Yahoo“ pasiuntinių pokalbių kambaryje, ir yra įvairių grupių, kuriose galite rasti panašaus susidomėjimo žmones. Skaitykite daugiau apie „Chatrandom“ čia.

9. Tworl

Ši svetainė teigia, kad lengva prisijungti prie naujų draugų tokiais būdais, kurie šiuo metu neįmanomi „Facebook“ ar kituose socialiniuose tinkluose. Jie tai daro atsitiktinai sujungdami vartotojus iš „ Shagle“ pokalbio su „instant messenger“, tiesiogiai savo naršyklėje.

Nesuteikiant vaizdo ar garso pokalbių, tai labiau panašu į „AOL“ momentinį pranešimą. Vartotojai sukurs profilį, kurį vėliau galės ieškoti kiti nariai, tačiau jūs valdysite, kokia informacija yra prieinama. Tai įdomus būdas susitikti ir kalbėti su nepažįstamais žmonėmis.

10. Chatrad

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, „Chatrad“ ar „ Camsurf“ yra kita „Tinychat“ svetainė. Šie vaikinai teigia, kad yra „G-Rated“ svetainių, panašių į „Chatroulette“, versija ir yra gana sunkūs naudotojams, kurie blogai elgiasi. Jie nori, kad žmonės elgtųsi taip, kaip jie darytų realiame pasaulyje ir realiame pasaulyje, žmonės nesiruošia aplinkui plika ar bando atskleisti save visomis galimybėmis... bent jau ne mano pasaulyje.

„Chatrad“ vis dar yra atsitiktinis vaizdo pokalbių svetainė, tačiau su 24 val. „Moderatorių“ komanda palaiko ir tęsia savo viziją apie svetainę, kurioje jaunesni nei 18 metų žmonės gali mėgautis pokalbiais su žmonėmis saugioje aplinkoje ir apsaugoti nuo suaugusiųjų. elgesys, taip pat suaugusiųjų svetainė, skirta susieti su ypatingais interesais, o ne lytiniu pasipriešinimu.

Išvada

Tai viskas; čia yra dešimties geriausių svetainių, tokių kaip Tinychat, sąrašas, leidžiantis jums kurti naujus draugus ir sukurti abiejų grupių vaizdo pokalbių galimybę. Chatroulette yra geriausia Omegle alternatyva, kurią aš kada nors patyriau. Be „Chatroulette“ kitų „Tinychat“ alternatyvų, taip pat yra tinkama platforma kalbėti su nepažįstamaisiais internete. Jei norite sukurti naują draugą iš viso pasaulio, tiesiog eikite į kitas šias svetaines ir pradėkite kurti naujus draugus ir bendrauti su jais. Tikiuosi, kad jums patiko šis pranešimas ir būkite susietas, nes mano kitas straipsnis būtų, Kaip gauti iš Tinychat. Taigi lankykitės čia.

load...