Topknot ir updo plaukų nuotraukos 2018 m

13 lapkričio 2018

Šiandien šukuosena šukuosenos yra daug mažiau nervingas nei anksčiau. Jūs esate laisvai tyrinėti savo kūrybiškumą daugiau nesibaimindami, kad kiekvienas plaukas turi būti savo vietoje.

Nors Rihanna šukuosena turi savo šaknis į klasikinės šukuosenos, ji iškelia savo pačių nugara į jį su ilgomis, nepatogus kirpčiukai ir lakuotais spalvos. Tai vaizdas iš nugaros demonstruoja, kaip tai stiliaus ten atgal.

Ar backcombing reikia? Fiziniams ir / ar storos plaukai, tai tikrai ne. Plius, backcombing dažnai sukelia suglumimas, ir kurie jaučiasi iššukavimo kartą naktį baigėsi? Jei norite daugiau tūrio Karūnos srityje, pridėti pratęsimo plaukai šiek tiek, jei norite. Tiesiog valyti jūsų garbanos per jį pailsėti ir įsitikinkite, kad jis gerai paslėptas prieš jus galvą pro duris.

load...

Ciara - stora kuodas

Gelis ir minkštas šeriais šepetys padėti jums pasiekti šį Ciara išvaizdą. Topknots gaminami būti dėvimi ne pačiame viršuje savo karūną, vietoj įprastų bandelė ar chignon, kuris sėdi mažesnis. Nors topknots reikia plaukus šiek tiek pažvelgti pilnas, jūs nebūtinai reikia turėti plaukai gale žemyn nugarą: BUN papildymai yra prieinamos ir lengva rasti. Kai jūs traukite savo plaukus ir pritvirtinkite jį su elastinga, pridėti gabalėlį pridėtinės pilnatvės, jei pageidaujama. Jei turite ilgį, tačiau tiesiog pasukti plaukus aplink ir aplink, o tada pritvirtinkite.

LeToya Luckett - šukuosena su kirpčiukai

load...

Norėdami gauti LeToya Luckett išvaizdą, pradėkite švelniai susilankstyti plaukus. Stilius kirpčiukai į vieną pusę ir patraukite plaukų likusią į nugarą, švelniai sukant į šukuosena. Apsaugokite viską su strypeliais, o tai taip pat paprasta, kaip kad.

Melanie Joanos kuodas bandelė

Spalva daro viską, kas įdomiau, ypač kai yra tiek daug kontrasto vyksta, kaip matyti su Melanie Fiona imtis kuodas bandelė. Ryškios blondinė dryželiais išsiskirti dramatiškai prieš tamsesnių atspalvių. Abi spalvos sumaišykite jį šiame storu bandelė. Renkantis geliai sklandžiai atgal savo Valsčiaus, klijuoti su aukštesnės kokybės tie, kurie neišdžiūtų ir tikrai nebus sluoksniuoti; paskutinis dalykas, kurį norite Messing savo karšto "padaryti, tai džiovintų iš gelio dribsniai visur.

Daugiau:

Thandie Newton išradingas imtis updos

Vadovavimas plaukus link priekio yra vienas iš būdų imtis šukuosena ir paversti jį visiškai aplink. Thandie Newton rodo, kad gražiai su šia garbanotais to-priekyje stilių. Plaukai yra surinkta viršuje ir šiek tiek į vieną pusę, tada pritvirtinti. Ilgiai yra tada ištraukė ventiliatorius kaip ir laisvai pritvirtintas po, sukurti platų bandelė.

load...

Gabrielė sąjunga - dalinė šukuosena

Dalinis šukuosena suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių: iš priekyje ir daug ilgis gale šukuosena elegancija. Gabrielė Sąjunga minkština ją su didelėmis bangomis ir daug judėjimo. Geriausi ilgiai yra laisvai susirinko į nugarą ir užsitikrino atsitiktinai, kuris suteikia jiems rūpesčių atrodo, kad ne stora. Dugno garbanos leidžiama patenka į bet kuria kryptimi.

Ashanti savo Twisty kuodas

Tai lengva apvynioti plaukus aplink save ir tada stilių į bandelė. Kitas būdas apsaugoti tuos ilgius yra sukant plaukus, kaip jums wrap it, kaip parodyta Ashanti. Sukimo yra puikus būdas pridėti saugumo labai ilgų arba storas spynos.

Alicia Keys "garbanotas šukuosena

Tai Alicia Keys šukuosena siūlo daug apimties ir dimensijos. Nors plaukus atgal yra ir iš kelio, priekinis švelniai užriesta ir leido kristi į priekį. Ypatingai aukštos karūna daro šį stilių geras pasirinkimas apvalios susidūrė moterų, kurie turi aukštį šioje srityje, siekiant sumažinti pilnatvę.

Jill Scott Combo šukuosena

Pradėti su nerijos bazę, kaip ir Jill Scott daro, ir palikti apatines ilgio laisvai užfiksavimo. Tiesioginis viskas į vieną pusę, ir jūs turite šį unikalų stilių. Ilgi kaspinai švelniai prispausti sukamaisiais modelių, minkština iki išvaizdą.

Mary J. Blige - klasikinis šukuosena

Mary J. Blige turi dėvėti daug įvairių šukuosena per metus, tačiau tai viena apjungia mėgstamą spalvą su klasika "padaryti. Jos šukuosena plaukai turi retro Vibe į jį, su šoniniais valomas kirpčiukai ir neįtikėtinai aukštos karūną. Šviesos misting plaukų lakas ir šio stiliaus truks per kiekvieną dieną ar naktį momentu.

load...