Veido plaukų šalinimas moterims: 10 būdų, kaip gauti sklandų

13 lapkričio 2018

Visos moterys turi nedidelį kiekį veido plaukų, ir daugelis, išskyrus antakių, tai nėra pastebimas. Bet jei jūsų yra lengviau pastebėti nei norėtumėte, kad yra daug būdų, kaip atsikratyti jos. Jie apima pašalinti namuose, visų natūralių metodų, ir dar daugiau išplėstines parinktis, kuri gali pašalinti jį visam laikui. Gauk išminties apie Ar ir klaidas ir privalumus ir trūkumus šioje keblioje zonoje pasirinkti tinkamą metodą.

Tweezing

Tweezing yra lengviausias ir pigiausias būdas pašalinti veido plaukus. Tai dažniausiai eiti iki būdas išlaikyti jūsų antakiai prijaukinti. Bet ji taip pat gali būti naudojamas šių atsitiktinių smakro plaukus, kad pop-up iš niekur.

Skutimas

load...

Nebent jūs turintys lazerio ar elektrolizės gydymo ar tikrai beviltiška greitai plaukų šalinimas, pribaigti skustuvą. Skutimosi sukuria buki kraštai, kurie daro plaukus atrodo storesnis, jau nekalbant yra labai laikinas ir greičiausiai bus tik trukti per dieną. Tai OK, savo kūnu, bet ne savo veidą. Taigi neapsigaukite šių šiek tiek maža skustuvai mielas spalvų parduodamiems moterims.

Depiliacijos

Depiliavimo yra stiprus šarminis produktas, kuris skyla plaukai taip, kad jis gali būti lengvai nušluostyti. Naudojant veido plaukų kremai yra šiek tiek geriau, nei skutimosi veidą, nes ji paprastai neturi sukurti taip smarkiai ATIP kaip skustuvas daro.

load...

Rezultatai bus tik trukti už porą dienų ne labiausiai. Tiesiog būkite atsargūs, nes plaukų šalinimas kremai yra stipriomis cheminėmis medžiagomis ir gali deginti odą, ypač subtilų plotas veido. Išbandykite ką nors panašaus Nair Sensitive veido (Palyginti kainas).

Threading

Tai senovės plaukų šalinimo metodas, naudojant eilutę yra labai prašoma po tikslaus Antakių formavimas ir veido plaukų šalinimo, kuri gali trukti iki šešių savaičių. Tai greitas, naudoja jokių chemikalų ir yra paprastai nebrangūs. Didelis pliusas yra tas, kad, jei jūs galite pajusti plaukus, sriegimo gali jį pašalinti.

Priešpilnis

Epiliacija yra mėgstamas būdas atsikratyti veido plaukus iki šešių savaičių, naudojant dervos vaškas. Priešpilnis paslauga nerasta salonuose ir SPA visur, ir įvairių namų rinkiniai parduodami. Epiliacija yra Drėkinamasis ir gali sukelti itin didelį paraudimas, šašai, ar nudegimus, jei jūs jau naudojate galingas exfoliators ant veido kaip salicilo rūgšties, alfa-hidroksi rūgšties, arba fermentai (skaityti daugiau apie atsargumo priemones ir įspėjimus). Priešpilnis trunka apie keturias savaites.

Daugiau:

Cukrumi

load...

Yra dviejų tipų cukrumi: pasta ir gelio. Abu tipai yra pagaminti iš natūralių ingredientų, pavyzdžiui, citrinos sulčių, cukraus ir vandens. Šis metodas palieka jums plaukų nemokamai iki šešių savaičių. Daugelis žmonių pirmenybę cukrumi per epiliacija, nes ji mažiau skausminga ir švelnesnis ant odos. Tradicinis metodas, naudojant pasta galima pašalinti plaukus kaip trumpas kaip 1/16 colio, palyginti su 1/4-inch minimalus plaukų ilgį, reikalingą epiliacija.

Ritė Plaukų šalinimo

Gal matėte šių mažai dalykėlių reklamuojami moterų veido plaukų šalinimo. Jie atrodo kaip maža slinkies, kad patraukti savo plaukus iš šaknų. Pagalvokite tweezing, bet taip daug greičiau, nes jūs neturite patraukti kiekvienas plaukas atskirai. Epicare ir Lindo yra du galimi pasirinkimai.

Palyginti kainas Amazon

Plaukų šalinimas lazeriu

Geriausi kandidatai naudojant impulsinę šviesą išjungti plaukų folikulus yra generallythose su odos tonai dėl šviesesnės pusės ir tamsiais plaukais, nes šviesos tikslų pigmentas. Tai gerai, jei turite tamsūs plaukai, bet ne, jei turite tamsią odą.

Lazerinis generavimas yra FDA patvirtintas kaip nuolatinio plaukų mažinimo metodą, o tai reiškia, kad laikui bėgant plaukai, kad grįžta bus plonesni ir lengvesni, ir galbūt galiausiai negrįžta ne visi po daugelio gydymo.

Pradžia prietaisus, pavyzdžiui, "Tria Plaukų šalinimas lazeriu Precision, Tria Lazeriniai 4X, o Silk'n Flash & Go gali būti naudojamas ant veido nuo skruosto linijos žemyn.

Jei turite blondinė ar šviesos plaukus, kitą įrenginį, m e sklandžiai yra unikali, nes ji naudoja IPL derinys (intensyvi impulsinė šviesa) ir RF (radijo dažnių) ir yra pagamintas gydyti visus women'sfacial plaukų spalvas.

Elektrolizė

Metodas su geriausiais įrašus ir tik FDA patvirtintu Ilgalaikis plaukų removalis elektrolizės metodu. Jis naudoja elektros srovę. Skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu, nereikia tam tikrą plaukų ar odos spalvos, kad būtų pasiekti rezultatai. Tai užtrunka keletą gydymo, bet ne tos ciklo pabaigoje, jums nereikės pašalinti plaukus toje srityje dar kartą.

Receptiniai kremas

Naudojant Vaniqa, receptinis kremas gali būti paprasčiausias būdas sumažinti veido plaukų išvaizdą. Nors ši FDA patvirtintas kremas nebus visam laikui pašalinti plaukus, jis sukelia, kad jis lėčiau auga ir būna prabangiau ir minkštesnė. Kremo virimo aparatas. Allergan, sako, kad jūs turėtumėte pamatyti pagerėjimą tarp keturių ir aštuonių savaičių po gydymo pradžios.

load...