Veido valymo patarimai ir vadovas

11 lapkričio 2018

Veido depiliacija dažnai yra daug geresnis pasirinkimas nei skutimosi moterims, nes jis pakelia plaukus iš folikulo ir gali išlaikyti odos Plaukų Nemokamai savaites vienu metu. Mes mylime savo ilgalaikį galią ir kad tai gali sugadinti folikulus priėmimo plaukų sparser ir prabangiau laikui bėgant, jei padaryta often.These pliusai yra puikus thefacial zonoje, kuri dažnai rangas kaip vienas iš labiausiai erzinančių vietų nepageidaujamų plaukų moterims.

Salonas ir SPA paskyrimai tikrai gali pridėti. Jei jūs neturite laiko ar jūsų biudžeto lėšas, žinant, kaip pašalinti plaukus namuose su žąsis dalykų gali būti tikras asset.Here yra tik patarimai, patarimus ir vidaus instrukcijas jums reikia profesionalių rezultatų.

Kaip vaškas veido plaukus

Mes negalime slėpti mūsų veidus po drabužiais, kaip mes galime su kitose mūsų kūno, kad yra nepageidaujamas hair.We vaikščioti jus per norint gauti savo puses veido žingsnių andcheeks šilkiniai smoothfor weeks- be salone ar SPA paskyrimo.

load...

Sužinokite daugiau apie vaško tipo mes rekomenduojame, kaip prep odą ir juo pasirūpinti vėliau. Mes taip pat, kaip užkirsti kelią paraudimą ir skausmą.

Kaip vaškas viršutinę lūpą

Nėra nieko blogiau, nei patikrinti savo atvaizdą automobilio galinio vaizdo veidrodėlio tik rasti tam "ūsai" spoksoti į tave tiek. Prašome, nereikia ištraukti mini skustuvą ir skustis, kad, jei tai yra avarinis.

Mes jums parodysime, kaip imtis skausmo faktorius žemyn žingsniu, darbas therightsections ir išvengti nereikalingų Dažnas šalutinis poveikis, kai nixing nepageidaujamą pūkelis.

Kaip vaškas antakiams

load...

Tai kur jis gauna sudėtinga. Tai geriausia pirma gauti vaškavimo technika žemyn ir prieš pereinant į antakius. Tai ne tik apie šalinant plaukus, bet paliekant puikų formą. Jūs nenorite baigti su trūkstamų bitų plaukai, per plonas ofbrows ar negraži formos vietoje.

Su šiek tiek praktikos ir mūsų žingsnis po žingsnio, kaip jūsų vadovas, jums sutaupyti daug daugiau nei matome privalumus.

Daugiau:

Pabandykite kremas vaškas

Medus yra labiausiai paplitusi ir universali tipo vaškas prieinama, dirba beveik visas plaukų ir odos tipus. Tačiau ledai vaškas paprastai themuch geresnį pasirinkimą jautriai odai, kaip ant veido, nes jis švelnesnis ir pakrautas su moisturizers.Not tik doescreamy vaškas atrodo, būti mažiau skausminga, nei medaus, bet jūs probablyalso baigti su mažiau paraudimas.

Du profesionalūs įmonių, satin Smooth Gigi, tiek jas. GiGi sudaro apie penkis skirtingų rūšių, pavyzdžiui, reguliariai taip, kaip parodyta, įskaitant levandų, pieniško šokolado, arbatos medžio, ir cinko oksidas, skirtas tiems, itin jautrūs.

load...

Išsaugoti epiliacija reikmenys

Žinoma epiliacija namuose taupo daug daugiau nei profesionalių kainas. Ištiesk savo dolerį toliau naudojant elementus, kuriuos galbūt jau turite vašku, o ne pirkti daugiau priedų atthe grožis tiekimo saugyklos.

Padaryti depiliacija veido plaukai ilgiau

Būdas vaškas yra plačiai taikomas dažnai palieka praleistus plaukelius ir lūžimo. Praleisti plaukai gali būti tweezed. Tačiau plaukai gali sulaužyti aukščiau ar žemiau odos paviršiaus, kuris gali padaryti kai kurie iš jų per trumpas ir beveik neįmanoma gauti pašto vašku su pincetu.

Plaukų pasirodys anksčiau nei turėtų have.Use šį paprastą prašymą patarimas, kad turėjo daugiau plaukų ir palieka jus su ilgalaikės rezultatus.

Kaip vaškas moterų smakro plaukus namuose

Ak, baimės smakro plaukai. Ši sritis atrodo krūva ant storo tamsūs plaukai kaip moterys palieka savo jaunystę už ir saugo themon yra constantbattle jį laikyti plaukų nemokama.

Nors minkštas vaškas yra šiek tiek lengva naudotis, kartais sunku vaškas yra geriau, nes jis puikiai tinka šiurkščių plaukų ir linkęs, kad būtų galima pasiimti trumpesnis plaukai nei minkštas.

Kaip pašalinti veido plaukus moterims

Kartais epiliacija nėra geriausias pasirinkimas moterims. Naršyti savo kitus variantus atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Kai kurie iš jų gali visam laikui pašalinti arba sumažinti ją.

load...