Viskas apie plaukų dažymą 2019 m

10 lapkričio 2018

Šiame straipsnyje:

Pavojai sveikatai plaukų dažymas

load...

Tyrimai įrodė, kad šiandien yra didelis rūpestis, kad plaukų dažai sukelti vėžį. Rezultatas rodo žmonių Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurie naudoja plaukų dažus daugumą. Iš jų daugiau nei trečdalis moterų virš aštuoniolikos metų ir apie 10 procentų vyrų virš keturiasdešimt metų naudoti tam tikras plaukų dažų tipą.

Plaukų dažai yra pagaminti su daugiau nei 5000 skirtingų cheminių medžiagų iš kurių kai kurie yra net apie kuriuos pranešta, kad vėžį sukeliančių arba pareikšti apie kancerogeninio poveikio gyvūnams. Kadangi daugelis žmonių naudoja šiuos plaukų dažus, įvairūs tyrėjai bandė nustatyti, ar poveikio į plaukų dažymo gaminius cheminių medžiagų yra susijęs su padidėjusia rizika susirgti vėžiu žmonėms ar ne.

load...

Santykiai buvo rasta tarp asmeniniam naudojimui plaukų dažai ir NHL rizika. Šis tyrimas parodė, kad moterys, kurios pradėjo naudoti plaukų dažų iki 1980 m turėjo šiek tiek (apie 30 procentų) padidėjusi rizika NHL, palyginti su moterimis, kurie niekada naudojo.

Kaip mokslininkai išanalizavo išsamiai apie daugelį NHL potipių riziką, jie sužinojo, kad plaukų dažų vartotojai išaugo riziką tiek folikulinės limfomos ir lėtinės limfoleukemijos / small limfocitų limfoma.

Vienas nuo kito iš plaukų dažuose yra prijungtas su ligų, tokių kaip leukemija, asmens plaukų dažą taip pat yra susijęs su šlapimo pūslės vėžio riziką; nors ant asmeninė plaukų dažų naudojimo tyrimai dėl to šlapimo pūslės vėžio rizika susiformavo skirtingų rezultatų.

Nors duomenų sukauptų iš dvylikos studijų asmens Plaukų dažų naudojimo analizė nerado padidėjusia šlapimo pūslės vėžio įrodymų, mokslinių tyrimų apie Ilgalaikių plaukų dažų naudojimas davė prieštaringą rezultatą. Be to, kai kurie naujausi tyrimai pranešė, rizika padidėja šlapimo pūslės vėžio, kuris yra susietas su šių Ilgalaikių plaukų dažų naudojimas.

load...

Tyrimų, kurie parodė, kad profesionalūs kirpėjai turi padidintą riziką šlapimo pūslės vėžio parodyti šlapimo pūslės vėžio vystymosi galimybes dėl profesinio poveikio plaukų dažų.

Kiek tai susiję su įrodymų plaukų dažų yra kitų vėžio priežastis, mokslininkai peržiūrėjo duomenis iš keturiolikos tyrimų moterų krūties vėžį ir plaukų dažų naudojimo, kurie buvo paskelbti tarp 1977 ir 2002 metais ir nustatė, kad dažų vartotojai neturėjo padidinti riziką krūties vėžio palyginti su nevartojančioms.

Kitas klausimas, kad reikia pažymėti, kad moksliniai tyrimai apie plaukų dažų naudojimo ir kitų vėžio rizikos buvo ribotas. Nors kai kurie tyrimai parodė, asociacijas tarp plaukų dažų naudojimo ir susirgti ar mirti nuo konkrečių vėžio rizika, šios asociacijos nebuvo matyti kitų tyrimų apie ta pačia tema. Dėl šių skirtumų studijų dizainas, jis nebuvo įmanoma surinkti šių daugelio vėžio rūšių tyrimų rezultatus, siekiant padidinti galios, siekiant nustatyti asociacijas su plaukų dažų naudojimo.

Iš naujo atrasti meilę plaukus su šiomis plaukų dažymo būdus

Šiandien, įvairių tipų pusiau nuolatines ir laikinas spalvinimo metodų aprašymą galima rasti. Tačiau spalvingi jie gali atrodyti, plaukų dažikliai ir dažai gali sukelti plaukų daug žalos.

Jei šviesos spalva yra naudojama tamsūs plaukai, balinimo procesas, kuris prasideda po reiškia pridėtinę žalą nuo šaknų iki galiukų.

Nuolatiniai ir pusiau nuolatines spalvos

Nuolatiniai dažai ir spalvos darbą keičia plaukų struktūrą. Jie iš tikrųjų nuplėšti tolimiausia sluoksnį, į jo nevienodai odelių, tam, kad įsiskverbti į vidinį sluoksnį. Tai odelių, kurios apsaugo plaukus ir prisideda prie jos blizgesį. Žala odeles daro plaukai labiau pažeidžiami lūžimo ir nuostolių. Tonējoša spalvinimo metodai, tokie kaip plaukų plovimų ir kremai trukti nuo 4 iki 6 šampūnai. Jie paprastai dirba skverbiasi odelių, ar tolimiausių sluoksnį plaukai.

Laikinosios spalvos

Šiuolaikinės dažiklių, pagaminti iš augalinių dažikliai yra prieinama plaukų mascaras forma. Plaukų mascaras yra tarsi kreida, kurie naudojami Streak sruogų plaukus. Jie yra laikini metodai dažymas plaukų. Jie yra lengviau naudoti ir pašalinti, ir poveikis tęsiasi iki kito šampūno. Jie užtikrins saugumą nuo plaukų žalą.

Dryžiai

Taikant šį metodą, kai vijos yra balintos arba dažytos. Keletas dryželiais spalvos taip pat gali išsaugoti plaukų pailsėti nuo pažeidimų. Jei norite Streak pusę savo galva, jis taip pat padeda sumažinti žalą. Taikant šį metodą, tik kai gijos parenkamos spalvinimui. Jie yra balinami ir suvynioti į specialų folija. Tai gali būti pradėtas iš Valsčiaus į karūną, kad dryžiais plaukai yra visiškai matomas.

Matinis paviršius

Šis metodas yra labai populiarus Vakaruose. Glaistant yra geriausia daryti saloną, kur jums yra pagaminti dėvėti stora plastikinį dangtelį su maža skyles visame. Hairstylist išsitraukia sruogų, kad reikia dažyti ir taiko spalvą. Tai taupo plaukų, kur spalva neturi praeis pailsėti.

Kai kurie svarbūs taškai

Pabandykite naudoti natūralias spalvas, pavyzdžiui, rudos, kaip jie keliauja geriau su Indijos odos tonai. Šviesiai ruda arba šviesūs spalva tikrai ne papildo jūsų odos tonas. Išvengti plaukus spalvos ir tiesinami arba permed tuo pačiu metu. Turėtumėte palaukite maždaug šešias savaites iki dviejų procedūrų. Apsaugokite savo plaukus su skara ar chunni nuo per saulėje po dažymo. Įsitikinkite, kad jūs naudojate dažiklių, kurių sudėtyje nėra amoniako. Jei spalvos plaukus, vengti taikyti chna.

Chna: Chna yra populiariausias natūralus būdas dažyti plaukus. Jis taip pat yra puikus, natūralus kondicionierius. IT paltai kiekvieną plauko ir prideda tvirtumo ir kūno plaukams. Pridedant kattha (catechu) ar kavos, galima gauti turtingesnė rudos spalvos. Sausas Amla gali būti miltelių ir pridedamas prie chna mišinį per už minkštumą ir blizgesį.

Naujos tendencijos: Natūralios spalvos šiuo metu madinga. Įvairūs atspalviai rudos, medaus, vario, šokolado ruda, rausvai rudos spalvos yra. Šios spalvos gali būti nulenkti arba dryžuotus su šviesių spalvų, pavyzdžiui, aukso, Šviesūs ar net platinos (balkšvų). Rudi gali būti pabrėžta bronzos arba rausvai atspalvių.

Kaip dažyti plaukus su chna

Chna (Lawsonia inermis) yra pripažinta dėl savo aukštos dažų kiekiu. Žolė gamina įvairių atspalvių raudonos jos taikymo plaukų, kad spalvos plaukais. Tai yra dėl to, buvimas lawsone į augalų, kad chna turi dažomųjų savybių. Tai bordo junginys, susitelkę stiebai dalis lapų, dera su baltymais teikti dažymas poveikį. Plaukų balinti arba dažyti su chna produktų suteikia minkštą, blizga ir sveikai rezultatus. Tokiu būdu, taikant chna plaukams turi daugybę privalumų.

Daugiau:

Pasirengimas chna pasta

Paimkite chna miltelius į kiekį, priklausomai nuo jūsų plaukų ilgio konteinerį. Pridėti citrusinių sulčių arba vandens paruošimui pasta. Jogurtas taip pat gali būti įtraukta į chna pasta. Vėliau, įdėti dangtelį padengti konteinerį ir laikyti jį kambario temperatūroje 12-15 valandų.

Nurodymai dėl chna pasta plaukams

  1. Prieš taikant chna pasta dažyti plaukus, įsitikinkite, kad plaukai būtų kruopščiai išplauti ir išdžiovinti. Vėliau, plaukai turėtų būti šukuoti jį į skyrių prieš tęsiant.
  2. Įdėti sename marškinėliai arba įvyniokite kai audinys aplink savo pečių taip, kad chna išsiliejimai ne sugadinti savo drabužius.
  3. Pradedant nuo kaklo, taikyti chna pasta plaukus ir galvos odą. Tarp būdų chna gali būti taikomas, yra dergimas su pirštinėmis, naudojant išspausti butelį ir naudojant vamzdynų maišą.
  4. Įsitikinkite, kad jis yra taikomas kruopščiai ir tankiai. Įsitikinti, kad pasta nepalikite jokių sausos dėmės žemiau.
  5. Skirstoma plaukų, ruožais galima taikyti chna daugiau tinkamu būdu.
  6. Padengti visą plaukus su kai polietileno plėvele arba plastiko bakalėjos maišelį, laikyti chna pasta šilta ir drėgna, o ji turi savo poveikį.
  7. Kai pasta riedėti žemyn ant kaktos ir kaklo; nuvalykite jį švariai nepakenkiant pasta galvos.
  8. Duoti šiek tiek laiko į chna pasta norimą rezultatą, mažiausiai 4 valandas. Žmonės, kurie laikyti jį ilgesnį laiką gauti geresnį rezultatą.
  9. Po pasta tampa sausa, nuplaukite visą pasta su vandeniu, tiek, kiek tai skalavimo iš. Vėliau, taikyti kai šampūnas ir sekti jį su kondicionieriaus atsikratyti pastaruosius dalių chna plaukų.
  10. Išdžiovinkite plaukus ir patirti pokyčius.

Dalykų, kad vyrams reikia žinoti apie dažymas savo plaukus

Plaukų dažymas yra reiškinys, kuris yra ribojamas ne tik teisingiau lyties, tačiau vyrai taip pat šių dienų, eksperimentuoti su įvairių plaukų spalvų ir dažų pakeisti, kaip jie atrodo. Tiesiog miršta arba dažančiųjų jūsų plaukai gali daryti stebuklus, jei jūs jau ieško pristatyti dramatišką pakeisti savo gyvenimą. Žinoma, kai savo nuožiūra ir gera prasme yra būtina ne tik gauti tinkamą išvaizdą, bet taip pat, kad būtų išvengta žalos savo plaukams.

Plaukų spalva vyrams

Taigi, ar jūs nuspręsite spalva plaukus padengti žilus plaukus arba atsinešti šviežumo į savo gyvenimą ir surasti, žinant tinkamą būdas eiti apie tai gali atlikti visas skirtumas tarp baigiant nelaimės ir padaryti drąsus stiliaus pareiškimą.

Nurodykite tinkamą spalvą

Kai išrinkinėti spalvą, visada eiti vienas, kad yra arti jūsų natūralios plaukų spalvos, ypač jei tai yra jūsų pirmą kartą. Jūs nenorite baigti su spalva, kuri yra nesuderinama su jūsų antakių arba vienas, kad susirėmimai su jūsų odos tonas.

Vėlgi, kaip Baiminasi debiutantas nežinote, ar spalva pasirinkote tikrai tiktų jums, tada galite naudoti laikinas arba pusiau ilgalaikių plaukų dažų. Taigi, jei rezultatas yra ne tai, ką jūs norite, jūs neturite gyventi su juo per ilgai, nes ji bus išplauti po pustuzinis dešimčių šampūnai. Tada galite išbandyti kitą spalvą ir galiausiai naudoti nuolatinę dažų, kai jūs apsigyveno ant dešinėje spalvos.

Dažymas plaukus

Nors spalvos plaukus, gali būti gana jaudinantis, kaip jums rasti sau visiškai transformuojami per kelias valandas, taip pat visada vyrauja suvokimas apie galimą žalą, kurios gali atsitikti plaukus tekstūrą. Esmė yra tai, kad tinkamai dažyti plaukus sukels jai jokios žalos. Kas gali sukelti žalą yra nesveika lygis peroksido arba per naudojimas nuolatinių spalvų, reiškinys, vadinamas per apdorojimui.

Pakeitus plaukų spalva dažnai

Jei esate, atsižvelgiant į kintančias plaukų spalvą, dažnai įpročio, ypač jei jie yra drastiški pokyčiai tarp labai kontrastingų spalvų tada ekspertai pataria naudoti giliai kondicionavimas gydymo išvengti plaukų žalą. Per perdirbimo pat galite pradėti, kad jūsų plaukai atrodo nuobodu ir negyvas. Kai tai atsitinka, tai geriausia, jei perėjo į pusiau nuolatinių spalvų, kur pigmentai lieka ant plaukų suteikiant jam daug tonas ir blizgesį.

Tegul jūsų plaukai padaryti visą kalbėti

Kai jis ateina į ieško gero, vienas iš dalykų, kad gauna daugiausia dėmesio - ir pelnytai panašiai - tai plaukus. Tai karūnavimo šlovės Visų padažu turi potencialo atlikti arba nutraukti išvaizdą, kuri taip kruopščiai buvo paruošta su drabužių, aksesuarų, makiažo ir visa kita.

Tai tikriausiai, kodėl yra tiek daug dėmesio skiriama stiliaus, nustatymas, spalvos ir visa kita, kad galima padaryti, kad plaukai. Bet dalykas, prisiminti tai, kad nors jis yra nuostabus, kad plaukus, kad atrodo nuostabus, ji yra labiau nuostabus turėti plaukus, kuri yra taip pat sveika. Ir pirmoji taisyklė sveiki plaukai yra mažiau cheminių medžiagų.

Viską, kas ateina supakuotos į butelį ir buvo išsuktas iš gamyklos tikriausiai yra pririšti su cheminių medžiagų, kurios bus padaryti daugiau žalos nei gera plaukų. Tiesiai iš šampūnai ir kondicionieriai plaukų spalvų ir purškalai-viskas buvo padaryta su chemikalais.

Tai nereiškia, kad turime vengti visus produktus visiškai. Tai amžių mes gyvename, kad turime pasirinkti mažesnio blogio, blogis visa tai yra posakis! Taigi, pasirinkti atidžiai.

Švelnus šampūnas visada geriausia. Shikakai (Acacia concinna) ir Amla (Embilica officinalis), kad geriausias šampūnas ir kondicionierius derinys, bet laiko trūkumo mūsų pasaulyje diktuoja, kad mes pasirinkti šampūną ir dauguma dermatologų rekomenduoja švelnų šampūną ir kondicionierių.

Kai jis ateina į stilių, viskas saikingai yra viena taisyklė laikytis. Plaukų lakas ir plaukų spalva gali sukelti didžiulę žalą, nes jie silpnina plaukus ir palikite jį labiau linkę į lūžimo ir rudenį. Plaukų spalvos visada yra keletas dažymo medžiagų ir nepaisant pieneliai jie teigia, kad turi, jie gali palikti plaukus labai sausa ir labai trapi. Čia vėl, natūralus yra būdas eiti. Chna yra vienas iš tų tradicinių dažiklių, kurie gali daryti stebuklus plaukams. Jis ne tik suteikia spalvą, bet taip pat yra geras kondicionierius plaukus.

Plaukų purškalai per pažeisti išorinį struktūrą plaukus. Gydytojai rekomenduoja, kad plaukų purškikliai turėtų būti nuplauti kuo greičiau. Dermatologai pat įspėja kasdien naudoti modeliavimo produktų. Naudoti taupiai ir tik tada, kai būtinai reikia, jie patars. Kitas patarimas ateina tiesiai iš močiutės mokyklos Plaukų Sveikata - aliejus plaukus prieš šampūnu. Ji papildo natūralią drėgmę ir sumažina netinkamo poveikio stipriomis cheminėmis medžiagomis.

Specialistai tvirtina, kad kelias tavo plaukai atrodo turi daugiau daryti su tuo, ką valgote, kad tai, ką taikote jį išoriškai. "Jūs neturite naudoti produktus, kad ji" ieškoti "blizga, jei jūsų plaukai yra blizgantys natūraliai", yra jų argumentas. Jie rekomenduoja tamsių lapinių žalumynų, burokėliai, vasaros Moliūgai, brokoliai, morkos, ir šviežios žalios žolės, pavyzdžiui, kalendra, mėta ir baziliku kaip puikus pasirinkimas turtinga tiekimo maistinių medžiagų jūsų plaukai.

Jie taip pat rekomenduoja, ką vienas specialistas vadinamas "plaukų draugiškas prieskoniai", pavyzdžiui, kmynų ir ciberžolė į daržovių patiekalus to. "Prieskoniai", jis mums papasakojo ", ne tik pasiūlyti savo gijimo išmintį; bet taip pat padeda transportuoti maistinių medžiagų iš kitų maisto produktų jums praryja į ląsteles ir audinius kūno. "

load...