Vyrų plaukų tendencija 2019 m.: trumposios pusės, atjungta viršuje

15 lapkričio 2018

Dėl šio stiliaus, plaukai paimtas agresyviai arti šonuose ir atgal (numeris vienas peilis naudojamas). Tai Clipper skyrius ėmėsi didelio iki taško, kai galva pradeda suapvalinti į šonus. Atgal yra clippered iki karūną. Į viršų liko apie keturių colių ilgio ir yra neabejotinas atsijungti nuo šonų ir viršaus (pvz jei šukuoti žemyn, viršuje būtų pakabinti virš nusiskuto pusių). Už modeliavimui, smūgis džiovintuvas yra naudojamas suteikti aukštis priekyje. Iš modeliavimo produkto tiek gali būti naudojamas suteikti griebtis ir atskyrimas.

Klasikinis Pompadour su atjungto viršų

Tai klasikinis vyriškas Pompadour šukuosena. Dėl šio konkretaus stiliaus, plaukai Clipper supjaustyti gana trumpas šonuose ir atgal. Plaukai yra maišomi ant išsiskyrė pusėje, bet liko tam tikrą demarkacinę liniją dėl ne atsiskyrė pusės (Ši eilutė išnyks tada, kai plaukai yra valomas atgal).

load...

Dėl šio stiliaus, aš rekomenduoju klasikinį Wypomadować pvz Murray's.Apply maždaug žirnio dydžio kiekį Wypomadować į delne ir dirbti savo rankas aplink šiek tiek pašildyti jį ir emulsiją ją. Naudojant šepetėlį slidus plaukai tiesūs atgal ir į šoną (smūgis džiovintuvas gali būti naudojami prieš taikant Wypomadować duoti šiek tiek daugiau aukštį priekyje).

Sausas žvilgsnis Pompadour

Šis stilius yra jūsų pagrindinė Pompadour su šiek tiek mažiau maišymo šonuose ir atgal. Kur šis stilius nukrypsta nuo klasikinio pompastika yra tai, kad dauguma pompadours dėvėti su blizgiu, šlapias atrodo, o ši versija yra dėvėti sausas.

load...

Dėl stiliaus, aš rekomenduoju naudoti gerą plokštelės be gelį, pavyzdžiui, Amerikos Crew "Light Hold Gel (naudokite tvirtą griebtis už storesnis plaukus). Kai plaukai yra šiek tiek drėgna, tolygiai plaukų taikyti liberalesnį kiekį gelio. Šukos plaukus atgal ir šiek tiek į šoną ir leiskite jam išdžiūti natūraliai. Be to, siekiant sukurti sausa atrodo, šepečiu per plaukus (kuris išlaikys savo formą iš gelio). Iš plaukų lakas tiek gali būti taikoma užrakinti stiliaus.

Pompadour su perdėtus ilgio viršuje

Tai kraštutinis variantas iš Pompadour, kuriame plaukai yra sutrumpinta aukštai į šonus ir atgal galvą, o viršus paliktas šešis ar daugiau colių ilgio. Tai yra pagrindinis sumažintos, kad jei iš viršaus buvo šukuoti žemyn, tai būtų pakabinti virš pusių. Viršuje yra stiliaus su tvirtu hold gel. Plaukai nešukuoti aukštyn ir tiesiai atgal su šiek tiek tiesioginių į šoną. Lakas plaukams naudojama laikyti stilių vietoje. Šis stilius yra ne labiausiai universalus dėl ekstremalių ilgio skirtumas tarp šonų ir iš viršaus ji gali tik tikrai galima dėvėti vieną pusę (kaip parodyta).

Daugiau:

Brandon Flowers 'kirpimas

load...

"The Killers" vokalistas Brandon Flowers rodomas dėvėti agresyvią versiją trumpų pusių atjungtas viršuje. Plaukai yra sumažinti aukštai su numeris vienas peilis su šiek tiek ne maišyti su viršuje (kuris yra kairėje aplink trijų colių ilgio). Plaukai gali būti stilingi su stiliaus pasta (pavyzdžiui, Amerikos ekipą arbatmedžio Apibrėžti pastas), šiek tiek pridėti atskyrimą ir kontrolę. Dėl šios supjaustyti variacijos, plaukai ant dėvėti šiek tiek daugiau atsainiai, bet taip pat gali būti stilingi tvarkingai šukuoti atgal labiau formalaus išvaizdą.

Ryan Tedder kirpimas

Vienas Respublika vokalistas Ryan Tedder buvo dėvėti šio stiliaus variantu daug metų. Plaukai nukirpti agresyviai trumpas visą kelią iki šonuose ir gale galvos. Viršutinis, kuris paliko keletą colių ilgio gali būti dėvimi tvarkingai šukuoti atgal nuo A Pompadour stiliaus dėvėti žemyn daugiau atsitiktinis išvaizdą šiek tiek. Iš plaukus atgal yra tvarkingai smailas ir ten yra švarus linija aplink ausis. Man patinka kaip šis stilius sujungia klasikinį barbering su modernia stiliaus.

Džekas Antonoff kirpimas

Džekas Antonoffof smagu. Apibrėžia "Geek Chic" su šiuo unikaliu stiliumi. Dėl šios supjaustyti, plaukai Clipper supjaustyti agresyviai trumpi aukštai pusės ir atgal (su šonuose ir atgal prarastas odos). Į viršų liko šiek tiek netvarkingas leidžia šį natūralų plaukų tekstūrą atlikti darbą. Įrašyta į vėsioje Nerdy išvaizdą, Antonoff Dons kelianti akinius. Šis stilius, panašiai kaip grupės pavadinimo jis atlieka su yra įdomus ir mažai priežiūros. Kaip alternatyva, stilius gali būti dėvimi slicked atgal su Wypomadować tiek dėl tvarkingesniai išvaizdą.

load...