2019 m. Vyrukai užšaldyti mažus priežiūros atstatymo daiktus

9 lapkričio 2018

Aš mažai priežiūros ganėtinai vaikinas. Daugelis iš mūsų yra. Tačiau šiandieninis žmogus yra daugiau madinga ir stilius sąžinė nei bet kada. Kaip vaikinas likti madinga, be išlaidų daug laiko tai padaryti? Šios cool mažai priežiūros kirpimo vaikinai yra daug variantų. Tai laimingas ieško kolegos, pavyzdžiui, dirba klasikinis Ivy League Kirpimas, kuri yra sumažinti agresyviai arti aukštis iki puses ir atgal. Plaukai yra trumpesni karūną ir palaipsniui gauna ilgiau į priekį. Jis gali būti stilingi kaip parodyta, tvarkingas kelio dalis (Pomāde yra puikus stiliaus produktas variantas) arba gali būti dėvimi sausas ir purus labiau atsitiktinis išvaizdą.

Clipper vadovas skutimosi

Clipper galva nusiskusti yra puikus pasirinkimas vyrams, kurie nori žemiausias priežiūra kirpimas įmanoma. Dėl šios šukuosena, plaukai buzzed su Clipper nustatyti iki artimiausio aplinkoje. Tai lengva šukuosena padaryti namuose ir nereikalauja skutimosi skustuvo ir skutimosi kremas. Plikai nusiskutęs yra puikus pasirinkimas vyrams su retinimo plaukų. Kartu su trupučiu veido plaukų (kaip šis modelis nuveikė), fokusavimo tampa veido, o ne nuplikimas vadovas. Šis stilius (ar kovos stiliaus) yra puikus pasirinkimas tiems, su gražiai formos galvos. Apsaugos nuo saulės yra būtina, jei jūs praleisti daug laiko saulėje, tačiau, kaip galvos yra labai jautrūs saulės nudegimo.

load...

Ilgas buzzcut su barzda

Ilgai buzzcut su barzda yra puikus pasirinkimas vaikiną, kuris nori labai vyriškas, dar mažai priežiūros šukuosena. Dėl šios supjaustyti, plaukai sumažinti su numeris du gumos ant šonų ir nugaros ir supjaustyti piršto ilgį ant viršaus (alternatyviai, plaukai gali būti sumažinti su ilga Clipper sargybos viršuje). Plaukai gali būti stilingi su pasta tiek pridėti daugiau Sutvarkyta išvaizdą. Trumpas barzda, kuris tvarkingai sutvarkius ir medalio prideda prie mažai priežiūros aspektu, užkertant kelią kasdien skutimosi viso veido.

Ilgas buzzcut

Ilgai buzzcut yra vienas iš paprasčiausių kirpimo nutempti (ir tai iš buzzcut tipo jūs galite padaryti namuose). Dėl šio stiliaus, plaukai buzzed su numeriu šešių sargybos viršuje ir ėmėsi iki trijų sargybos šonuose ir atgal. Šukuosena gali būti dėvimi be produkto, kaip parodyta čia, bet iš stiliaus pasta prisilietimas gali suteikti šiek tiek Sutvarkyta išvaizdą ir užkirsti kelią "Neaiškumų" Jūs kartais gauti ilgesnį Buzz. Profesionaliam darbui aplinkoje, aš norėčiau sujungti šį šukuoseną su marškinių ir kaklaraiščio pateikti daugiau kartu sudėjus išvaizdą.

load...

Macklemore stilius išpjova

Išpopuliarintas Hip-Hop atlikėjo Macklemore, tai sumažino stiliaus kirpimas yra vienas iš paprasčiausių kirpimo suteikti sau namie ir tai tikrai mažai priežiūros madinga stiliaus. Dėl šios supjaustyti, plaukai nukirpti su numeris vienas peilis visą kelią iki šonus ir atgal galvą. Nėra maišymas tarp viršaus ir šonų. Plaukai yra tada stiliaus atgal pirštais ir šiek tiek Wypomadować sukurti Pompadour poveikį (smūgis džiovintuvas gali būti naudojamas pridėti aukščio į priekį, jei būtina). Šiam modeliui, trumpa barzda prideda patikima pažvelgti į šio mados stiliaus.

Daugiau:

Trumpas nugaros ir šonų su dygliuotu viršų

Ši šukuosena, su savo trumpą nugaros ir šonų ir dygliuotu viršuje yra beveik dirbtiniais Hawk. Dėl šio stiliaus, plaukai Clipper supjaustyti labai trumpas aukštis iki puses ir atgal. Viršuje yra maišomi su puses galvos turo ir supjaustyti maždaug colio pusantrų viršuje. Stilius vaškas yra taikomas ir plaukai yra stilizuotas su pirštais. Arba plaukai taip pat gali būti dėvimi priekį šiek tiek nusirito į šoną už daugiau formalaus išvaizdą.

load...

Grynas dulkintis šukuosena

Tiesi dulkintis šukuosena yra geras pasirinkimas už vaikiną, kuris nori labai mažai priežiūros šukuosena su ilgesnį išvaizdą. Dėl šio stiliaus, plaukai yra skustuvo supjaustyti ilgais sluoksnių pridėti judėjimą ir duoti, kad Noaudzis su plaukais atrodo aplink perimetrą. Dėl stiliaus, tiesiog pridėti šiek tiek stiliaus kremą ant drėgnų plaukų ir suplakti. Kai plaukai sausi, tai gali būti šukuota per sukurti daugiau sauso išvaizdą. Ši šukuosena tiesų man primena Steve Jobs "šukuosena atgal į devintojo dešimtmečio pabaigoje ar dešimtojo dešimtmečio pradžioje.

Klasikinis stora kūginių kirpimas

Stora žvakė yra klasikinis Barbershop šukuosena ir tai yra vienas mano visų laikų mėgstamiausia vyriški mažai priežiūros kirpimo. Šis sumažinimas niekada išeina iš mados, ir jis yra tinkamas bet kokio amžiaus ar profesijos. Dėl šio stiliaus, plaukai Clipper sumažinti su numeris vienas peiliu aplink šonus ir atgal ir sklandžiai susilieja į maždaug dviejų colių viršuje (viršuje, gali būti imtasi ilgiau ar trumpiau, priklausomai nuo jūsų skonio). Šiek tiek stiliaus pastos ar Pomāde taikomas ir plaukai yra stilizuotas laisvai atgal ir į šoną su pirštais (ji taip pat gali būti dėvimi su traškia šonine dalimi labiau formalaus išvaizdą).

Banguotas dulkintis šukuosena

Vingiuota dulkintis šukuosena yra geras pasirinkimas už vaikiną, kuris nori labai mažai priežiūros šukuosena su ilgesnį išvaizdą. Dėl šio stiliaus, plaukai yra skustuvo supjaustyti ilgais sluoksnių pridėti judėjimą ir duoti, kad Noaudzis su plaukais atrodo aplink perimetrą. Dėl stiliaus, tiesiog pridėti šiek tiek stiliaus kremą ant drėgnų plaukų ir suplakti. Labai lengva Stilius ir rūpintis.

load...